واکنش مهاجری به رد صلاحیت لاریجانی
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۶۹۰۳
۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۴
۳۳۹۲
یک فعال سیاسی اصولگرا با تأکید بر اینکه عدم احراز صلاحیت علی لاریجانی خنده دار است، گفت: مقام معظم رهبری روز 14 خرداد اعلام کردند ظلمی صورت گرفته و باید جبران شود. جبران ظلم و محاکمه ظالم با قوه قضائیه است. اما الآن سر رئیس قوه قضائیه شلوغ است و وقت نمی کند که به دستور مقام معظم رهبری توجه کند.

جماران: یک فعال سیاسی اصولگرا با تأکید بر اینکه عدم احراز صلاحیت علی لاریجانی خنده دار است، گفت: مقام معظم رهبری روز 14 خرداد اعلام کردند ظلمی صورت گرفته و باید جبران شود. جبران ظلم و محاکمه ظالم با قوه قضائیه است. اما الآن سر رئیس قوه قضائیه شلوغ است و وقت نمی کند که به دستور مقام معظم رهبری توجه کند.

مهاجری: رد صلاحیت لاریجانی خنده‌دار است

محمد مهاجری در خصوص نامه علی لاریجانی به شورای نگهبان، اظهار داشت: من آقای کدخدایی را انسان بسیار با شرافتی می دانم و قبلا هم اعلام شده اتفاقا ایشان جزو کسانی است که به آقای لاریجانی رأی مثبت داده اند. اما ایشان الآن در مقام سخنگوی شورای نگهبان قرار گرفته و وظیفه اداری او حمایت است حرفی است که توسط شورای نگهبان زده می شود.

سوابق مدیریتی کلان لاریجانی سه برابر رئیسی است

این فعال رسانه ای اصولگرا تأکید کرد: این خیلی خنده دار است که شما بگویید ما یک نفر مثل آقای علی لاریجانی را احراز صلاحیت نکرده ایم. ایشان که مثلا یک تاجر جزء و یا یک کارمند عادی نبوده است. سوابق مدیریتی کلان آقای علی لاریجانی سه برابر آقای رئیسی است. چه طور توانستید ایشان را احراز صلاحیت کنید؟ آقای لاریجانی شناخته شده تر است یا آقای قاضی زاده هاشمی؟ کل دوران سیاستمداری آقای قاضی زاده هاشمی 6 سال و آقای لاریجانی 42 سال است.

اینکه شورای نگهبان بگوید ما نتوانسته ایم احزار صلاحیت کنیم یک دروغ بزرگ است

وی افزود: متأسفم بگویم اینکه شورای نگهبان بگوید ما نتوانسته ایم احزار صلاحیت کنیم یک دروغ بزرگ است و من از شورای نگهبانی که شش فقیه و شش حقوقدان در آن هستند توقع ندارم که دروغ بگویند. اما یک خواهش هم از آقای کدخدایی دارم. قرآن می فرماید «وَ لَا تَزِرُ وَازِرَةٌ وِزْرَ اُخْرَی»؛ یعنی هیچ کس نباید گناه دیگران را بر دوش بگیرد. چرا آقای کدخدایی برای صاف کردن اشتباهات دیگران ماله دست می گیرد؟ من اگر جای آقای کدخدایی بودم و همین الآن هم برادرانه توصیه می کنم که از این مقام سخنگویی استعفا بدهد. من اگر جای همه اعضای شورای نگهبان بودم به خاطر کفاره گناهی که انجام داده ام استعفا می دادم.

الآن سر رئیس قوه قضائیه شلوغ است، اما قوه قضائیه کلا تعطیل است؟!

مهاجری گفت: مقام معظم رهبری روز 14 خرداد اعلام کردند ظلمی صورت گرفته و باید جبران شود. جبران ظلم و محاکمه ظالم با قوه قضائیه است. اما الآن سر رئیس قوه قضائیه شلوغ است و وقت نمی کند که به دستور مقام معظم رهبری توجه کند، اما بقیه قوه قضائیه کلا تعطیل است؟! یا همه آنها دنبال بازی سیاسی انتخابات هستند؟! به نظرم مجموع اتفاقاتی که می افتد نشان می دهد که متأسفانه شورای نگهبان و نهادهای نظارتی پاسخگو هر روز دارند به گناهان خودشان اضافه می کنند.

جبران ظلمی که به کاندیداهای رئیس جمهوری شده با قوه قضائیه است

وی در پایان تأکید کرد: جبران ظلمی که به کاندیداهای رئیس جمهوری شده با قوه قضائیه است و رئیس قوه قضائیه باید در مقابل مطالبه رهبری پاسخگو باشد. ایشان سرشان شلوغ است و در این شرایط کرونا می خواهند به اهواز بروند و سخنرانی کنند و من هم اگر جای ایشان بودم شاید فرصت نمی کردم. اما ایشان وقتی کاندیدای رئیس جمهوری شده قوه قضائیه را تعطیل کرده و در آن را قفل زده است؟! وقتی به تعبیر رهبری ظلمی واقع شده، مقام مقابله گر با ظلم قوه قضائیه و رئیس آن است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
استیل رگال_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کالابرد_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
چوب و هنر _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر