سخنگوی استقلال: گابریل پین به ما ملحق می‌شود
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۷۲۶۰
۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۷
۱۰۴۱
سخنگوی هیات مدیره باشگاه استقلال تهران درخصوص جلسه امشب و صحبت‌های فرهاد مجیدی پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

ایلنا: سخنگوی هیات مدیره باشگاه استقلال تهران درخصوص جلسه امشب و صحبت‌های فرهاد مجیدی پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

حجت نظری درخصوص جلسه هیات مدیره استقلال گفت: یکی از موضوعاتی که خیلی از هواداران منتظرش بودند در مورد آقای گابریل پین بود که هیات مدیره مصوب کرد ایشان کم کم به ما اضافه شوند و زحمت فصل جاری را قرار شد که آقای نامداری بکشند و برای فصل آینده هم با شرایطی که آقای مجیدی پذیرفتند در باشگاه حضور خواهد داشت.

سخنگوی استقلال: گابریل پین به ما ملحق می‌شود

نظری درخصوص اختلاف هیات مدیره و مدیرعامل گفت: مشکلاتی که وجود داره و همیشه هست، یکی از جدی‌ترین آنها معوقات مالی بازیکنان است که یکی از موضوعات جلسه امروز بود. امیدواریم که خیلی زود در این مورد اتفاقات رخ بدهد و الان تمرکز ما روی حل مشکلات است و امیدواریم که با همدلی و همزبانی این مشکلات را حل کنیم. جا دارد از همه اعضای هیات مدیره و جناب مهندس نامداری تشکر کنم همه زحمت می‌کشند و آقای مدیرعامل هم زحمت می‌کشند امیدواریم که مشکلات باشگاه حل شود. امیدوارم در بازی‌های پیش رو به خصوص بازی جام حذفی مقابل پرسپولیس دست پر از زمین خارج شویم.

نظری درباره اینکه مجیدی چه موضوعاتی را در جلسه مطرح کرده، گفت: عمده بحث ایشان درخصوی معوقات بازیکنان، دستیار خارجی و بازیکنان فصل آینده بود که صحبت‌هایی شد. قرار شد که برای ارائه لیست بازیکنان فصل آینده آقای عبدیان در این خصوص با آقای مجیدی صحبت کنند.

عضو هیات مدیره استقلال درباره شرایط میلیچ و دیاباته گفت: این موضوع جدایی است که به آمیدا خدا زود تعیین تکلیف می‌شود. در حال تامین منابع هستیم و امیدواریم که زود به تعهدات عمل کنیم. درباره اینکه با کدام بازیکن تمدید می‌کنیم و کدام بازیکن جدا می‌شود قرار شد که آقای عبدیان و آقای مجیدی کار را پیش ببرند و لیستی که ایشان ارائه می‌کنند برای ما اهمیت دارد. هر بازیکنی که ایشان بخوانند در استقلال می‌ماند و هر بازیکنی که ایشان تشخیص بدهند نمی‌تواند به استقلال کمک طبیعتا با او قطع همکاری می‌کنیم. قرار است تمام معوقات را پرداخت کنیم و فرقی در این خصوص بین بازیکنان خارجی و داخلی نیست.

سخنگوی هیات مدیره درباره انتخاب سرپرست آمادگی باشگاه استقلال گفت: تمامی امور با هماهنگی هیات مدیره انجام می‌شود و اینکه چه اتفاقی می‌افتد امیدوارم در جلسه‌ای که قرار است این هفته برگزار شود صحبت کنیم. اگر این هفته نشود هم در هفته آینده قطعا وضعیت را مشخص خواهیم کرد.

نظری درخصوص عدم رضایت بازیکنان پایه هم گفت: بی تردید برای ما وضعیت بازیکنان پایه مهم است و یکی از برنامه‌هایی که آقای مجیدی دارند این است که در کنار تیم بزرگسالان تمرکز روی تیم‌های پایه است و بازیکنان زیادی آمدند و رفتند مهم‌تر از همه استقلال است و ما همواره تلاشمان بر این هست که از ظرفیت‌های موجود استفاده کنیم. همیشه تلاش کردیم که بازیکنان مستعد را حفظ کنیم اما بالاخره خود بازیکن است که تشخیص می‌دهد بماند یا تیم را ترک کند.

نظری درباره حضور در ستاد کاندیدای ریاست جمهوری هم گفت: حضور در انتخابات وظیفه هر ایرانی است و طبیعتاً هر ایرانی می‌تواند بر اساس اعتقادات کاندید مورد نظر خود را انتخاب کند و به نظرم این هیچ ارتباطی با گرایش ورزشی افراد ندارد و فکر می‌کنم که همه آدم‌ها انتخاب خودشان را داشته باشند. بی تردید هیچ ارتباطی با کار باشگاه ندارد.

نظری درباره مشکلات زمین تمرین تیم همینطور گفت: در مورد زمین برنامه ریزی شده که استقلال کمپ اختصاصی خودش را داشته باشد و امیدواریم که در فصل آینده این مشکل دیگر وجود نداشته باشد و تلاشمان را می‌کنیم. همه اعضا تلاش می‌کنم که این مشکلات خانه به دوشی را نداشته باشیم. قرارداد با کمپ مرحوم حجازی در حال فسخ است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دیاکو_فوتر داخلی
استیل رگال_فوتر
فنی آتل_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
کالابرد_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر