سخنگوی استقلال: گابریل پین به ما ملحق می‌شود
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۲۷۲۶۰
۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۷
۱۱۱۸
سخنگوی هیات مدیره باشگاه استقلال تهران درخصوص جلسه امشب و صحبت‌های فرهاد مجیدی پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

ایلنا: سخنگوی هیات مدیره باشگاه استقلال تهران درخصوص جلسه امشب و صحبت‌های فرهاد مجیدی پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

حجت نظری درخصوص جلسه هیات مدیره استقلال گفت: یکی از موضوعاتی که خیلی از هواداران منتظرش بودند در مورد آقای گابریل پین بود که هیات مدیره مصوب کرد ایشان کم کم به ما اضافه شوند و زحمت فصل جاری را قرار شد که آقای نامداری بکشند و برای فصل آینده هم با شرایطی که آقای مجیدی پذیرفتند در باشگاه حضور خواهد داشت.

سخنگوی استقلال: گابریل پین به ما ملحق می‌شود

نظری درخصوص اختلاف هیات مدیره و مدیرعامل گفت: مشکلاتی که وجود داره و همیشه هست، یکی از جدی‌ترین آنها معوقات مالی بازیکنان است که یکی از موضوعات جلسه امروز بود. امیدواریم که خیلی زود در این مورد اتفاقات رخ بدهد و الان تمرکز ما روی حل مشکلات است و امیدواریم که با همدلی و همزبانی این مشکلات را حل کنیم. جا دارد از همه اعضای هیات مدیره و جناب مهندس نامداری تشکر کنم همه زحمت می‌کشند و آقای مدیرعامل هم زحمت می‌کشند امیدواریم که مشکلات باشگاه حل شود. امیدوارم در بازی‌های پیش رو به خصوص بازی جام حذفی مقابل پرسپولیس دست پر از زمین خارج شویم.

نظری درباره اینکه مجیدی چه موضوعاتی را در جلسه مطرح کرده، گفت: عمده بحث ایشان درخصوی معوقات بازیکنان، دستیار خارجی و بازیکنان فصل آینده بود که صحبت‌هایی شد. قرار شد که برای ارائه لیست بازیکنان فصل آینده آقای عبدیان در این خصوص با آقای مجیدی صحبت کنند.

عضو هیات مدیره استقلال درباره شرایط میلیچ و دیاباته گفت: این موضوع جدایی است که به آمیدا خدا زود تعیین تکلیف می‌شود. در حال تامین منابع هستیم و امیدواریم که زود به تعهدات عمل کنیم. درباره اینکه با کدام بازیکن تمدید می‌کنیم و کدام بازیکن جدا می‌شود قرار شد که آقای عبدیان و آقای مجیدی کار را پیش ببرند و لیستی که ایشان ارائه می‌کنند برای ما اهمیت دارد. هر بازیکنی که ایشان بخوانند در استقلال می‌ماند و هر بازیکنی که ایشان تشخیص بدهند نمی‌تواند به استقلال کمک طبیعتا با او قطع همکاری می‌کنیم. قرار است تمام معوقات را پرداخت کنیم و فرقی در این خصوص بین بازیکنان خارجی و داخلی نیست.

سخنگوی هیات مدیره درباره انتخاب سرپرست آمادگی باشگاه استقلال گفت: تمامی امور با هماهنگی هیات مدیره انجام می‌شود و اینکه چه اتفاقی می‌افتد امیدوارم در جلسه‌ای که قرار است این هفته برگزار شود صحبت کنیم. اگر این هفته نشود هم در هفته آینده قطعا وضعیت را مشخص خواهیم کرد.

نظری درخصوص عدم رضایت بازیکنان پایه هم گفت: بی تردید برای ما وضعیت بازیکنان پایه مهم است و یکی از برنامه‌هایی که آقای مجیدی دارند این است که در کنار تیم بزرگسالان تمرکز روی تیم‌های پایه است و بازیکنان زیادی آمدند و رفتند مهم‌تر از همه استقلال است و ما همواره تلاشمان بر این هست که از ظرفیت‌های موجود استفاده کنیم. همیشه تلاش کردیم که بازیکنان مستعد را حفظ کنیم اما بالاخره خود بازیکن است که تشخیص می‌دهد بماند یا تیم را ترک کند.

نظری درباره حضور در ستاد کاندیدای ریاست جمهوری هم گفت: حضور در انتخابات وظیفه هر ایرانی است و طبیعتاً هر ایرانی می‌تواند بر اساس اعتقادات کاندید مورد نظر خود را انتخاب کند و به نظرم این هیچ ارتباطی با گرایش ورزشی افراد ندارد و فکر می‌کنم که همه آدم‌ها انتخاب خودشان را داشته باشند. بی تردید هیچ ارتباطی با کار باشگاه ندارد.

نظری درباره مشکلات زمین تمرین تیم همینطور گفت: در مورد زمین برنامه ریزی شده که استقلال کمپ اختصاصی خودش را داشته باشد و امیدواریم که در فصل آینده این مشکل دیگر وجود نداشته باشد و تلاشمان را می‌کنیم. همه اعضا تلاش می‌کنم که این مشکلات خانه به دوشی را نداشته باشیم. قرارداد با کمپ مرحوم حجازی در حال فسخ است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر