نورافکن: به پرسپولیس گل بزنی، کل فصل راحتی!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
لایکو_3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۲۷۳۵۲
۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۴
۱۴۱۶
امید نورافکن یکی غایبان اردوی تیم ملی به شمار می‌رود که به دلیل مصدومیت نتوانست ملی‌پوشان فوتبال ایران را در منامه بحرین همراهی کند.

ورزش سه: امید نورافکن بازیکن تیم فوتبال سپاهان که قابلیت بازی در چند پست مختلف را دارد، در شرایطی این روزها دور از اردوی تیم ملی در اصفهان روزهای خود را می‌گذراند، که در فهرست دراگان اسکوچیچ جای داشت و سرمربی کروات اعتقاد ویژه‌ای به سبک بازی او دارد اما مصدومیت نورافکن باعث دور ماندن او از اردوی تیم ملی شد و حالا در گذراندن دوران نقاهت است تا بتواند در ادامه فصل تیم باشگاهی‌اش را همراهی کند.

این بازیکن جوان فوتبال ایران شب گذشته در گفتگو با برنامه «ضربه آزاد» درباره موضوعاتی مختلفی از جمله از دست دادن اردوی تیم ملی، شرایط سپاهان در لیگ برتر و سقف آرزوهای خود در این تیم و ... صحبت کرد که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید:

به مصدومیتم مثبت نگاه می‌کنم

به مصدومیتم فکر نمی‌کنم بدموقع یا خوش‌موقع بوده باشد؛ من اصلا این‌گونه فکر نمی‌کنم و سعی می‌کنم چیزهایی که در زندگی‌ام پدید می‌آید، به آن‌ها مثبت فکر کنم و امیدوارم تیم ملی در بازی آخر مقابل عراق برنده بازی باشد و من هم با تمام وجودم خوشحال خواهم شد؛ در بازی مس رفسنجان ما بازی را با پنج گل از حریف جلو بودیم، توی یک صحنه پیش آمد که برای بازپس‌گیری توپ تلاش می‌کردم و آن اتفاق افتاد و دکترها تشخیص دادند که باید ۳ هفته تا یک ماه استراحت کنم که از تا الان ۳ هفته و دو روز استراحت داشته‌ام.

تشکر می‌کنم از دکترهای تیم‌مان که به من کمک کردند، تمرینات گروهی را شروع کردم و با تیم ادامه می‌دهم و تقریبا یک هفته کنار تیم تمرین کردم و سه‌شنبه با آلومینیوم اراک بازی داریم که امیدوارم بتوانم بازی کنم.

سپاهان یکی از بهترین‌ها و شاید بهترین تیم لیگ است

امیدوارم در ادامه راه بتوانم به تیم سپاهان کمک کنم و بتوانیم به خواسته‌مان که همه آن را می‌دانند و آرزوی خودم که خودم را مستحق قهرمانی می‌دانم، به آن برسم و اگر نرسم واقعا برای من به حسرت تبدیل می‌شود و دوست دارم قهرمان امسال شویم؛ شما الان گل زده تیم سپاهان را نگاه کنید و با تمام تیم‌ها از جمله پرسپولیس مقایسه کنید، برای همین می‌گویم که ما با اختلاف دو برابر نسبت به تیم دوم فقط گل زدیم.

یک پیروزی ۶ گل داشته داشتیم که فکر نمی‌کنم تیمی امسال آن را انجام داده باشد، برتری پنج گله و چهار گله و سه گله هم داشتیم. این خودش یکی از نکاتی است که می‌توانیم به آن اشاره کنیم که تیم ما یکی از بهترین‌هاست و حتی می‌توانیم بگویم بهترین است.

استقلالی‌ها و پرسپولیسی‌ها هم باور دارند که قهرمانی مال ماست!

دو تعطیلی در لیگ برتر داشتیم که در هر دو تعطیلی تیم ما صدر جدول بوده است، تعطیلی قبلی که در عید نوروز بود که فکر می‌کنم برای تیم ملی بود و این تعطیلی که بازهم برای تیم ملی است، تیم سپاهان صدر جدول است؛ می‌دانم هواداران سپاهان این مسئله را می‌دانند و حتی هواداران استقلال و پرسپولیس هم می‌دانند که سپاهان حقش امسال قهرمانی است و اگر قهرمان هم نشود، هواداران تیم‌مان می‌دانند که ما همه تلاش و زحمات و هر کاری که بگویند را انجام داده‌ایم.

با همان حس و حال بازی با بحرین، باید عراق را شکست بدهیم

آن‌طور که من جدول تیم ملی را دیدم، فکر می‌کنم عراق با ۱۷ امتیاز اگر اشتباه نکنم، حتی با باخت مقابل تیم ما صعودش قطعی شده و ما این‌جه تیم‌مان می‌ماند که باید با همان حس و حالی که هم‌تیمی‌های عزیزم مقابل تیم ملی بحرین داشتند، با همان حس و حال جلوی عراق به میدان بروند؛ بحث جبران کردن باخت قبلی مقابل عراق است که داشتیم و من این حس خوب را به عنوان بیننده و طرفدار تیم ملی کشورم داشتم که وقتی‌ها بچه‌ها مقابل بحرین سه بر صفر به پیروزی می‌رسند، همین‌طور هنگ‌کنگ و کامبوج در سطح‌های پایین‌تر.

امیدوارم یکی از بهترین عملکردها را بازیکنان کشورمان داشته باشند تا بتوانیم مقابل عراق حریف سنتی‌مان پیروز شویم و به عنوان تیم اول و سرگروه به مرحله بعدی برویم و در نهایت جام جهانی.

عراق را با گلزنی قایدی و طارمی خواهیم برد

من خوشحالی گلم اگر به بحرین یا تیم‌های دیگر گل می‌زدم، فقط و فقط پرچم کشورم را نشان می‌دادم؛ واقعا نمی‌دانید که چقدر حس و حال خوبی دارد وقتی شما برای تیم ملی کشور دارید بازی می‌کنید و حس و حال فوق‌العاده‌ای است و نمی‌توانم آن را توصیف کنم. انشالله که سه‌شنبه شب تیم ملی فوتبال ایران بتواند یک حس و حال خوب به کل کشور بدهد و بتوانند عراق را شکست بدهند و به عنوان تیم اول صعود کنند.

من می‌گویم تیم ملی دو بر یک عراق را شکست می‌دهد و امیدوارم یکی از گل‌هایمان را مهدی قایدی بزند و دومین گل را هم مهدی طارمی.

در سپاهان از فوتبال لذت می‌برم؛ هم آرامش دارم و هم پیشرفت می‌کنم

دوست دارم بهترین باشم در ایران و هم‌چنین تیمم در چنین وضعیتی باشد و به همین علت هم بود که سپاهان را انتخاب کردم، تقریبا دو سال است که اینجا هستم که واقعا هم لذت می‌برم، هم آرامش دارم و هم فوتبالم در حال پیشرفت است؛ با آقای قلعه‌نویی و نویدکیا کار کردن که یکی از یکی بهتر و خیلی خوشحالم که امسال تیم‌مان هر بازی دارد بهتر می‌شود و به زمین می‌آییم و پنج شش گل می‌زنیم. اگر بازی را مساوی کنیم، بازی بعدی به سرعت بر می‌گردیم و برنده می‌شویم.

جلوی پرسپولیس ۶ دقیقه وقت اضافی دادند، ۲ دقیقه کمتر می‌گیرند ما می‌توانستیم در همان ۲ دقیقه ۳ ۴ موقعیت دیگر خلق کنیم و حتی بازی را ببریم؛ این‌ها چیزهایی هستند که واقعی‌اند و باید به آن‌ها بپردازیم. خیلی خوشحالم که زیرنظر آقای محرم نویدکیا و هم‌چنین کادرشان دارم کار می‌کنم.

بعید می‌دانم بخواهم از سپاهان جدا شوم

همین پرداختی‌های تیم سپاهان یکی از دلایلی است که فوتبالیست‌های خوب و بزرگ به تیم خوب سپاهان می‌آیند؛ کل فوتبالیست‌هایی که در کشورمان بازی می‌کنند، خوب می‌دانند که سپاهان چه در اصفهان و چه در کل کشور هوادار دارد. من اگر به مجری‌ای جواب دادم که پرداختی‌های سپاهان خوب است، یعنی از حضورم در سپاهان راضی هستم و در این تیم آرامش دارم.

من می‌خواهم کوتاه بگویم که از حضور در سپاهان راضی هستم، استادیوم خوب و امکانات خوب، هواداران خوب، کادرفنی خوب، مدیریت خوب و ...؛ فوتبالیست چه چیزی از این‌ها بیشتر می‌خواهد داشته باشد، فکر نمی‌کنم چیزی باشد که من بخواهم در تیم‌های دیگر به دنبال آن باشم و از سپاهان جدا شوم.

گل زدن به پرسپولیس را بیشتر از همه تیم‌ها دوست دارم

گل زدن به پرسپولیس را بیشتر دوست دارم؛ دلیلش این است که واضح بگویم وقتی جلوی تیم پرسپولیس داری بازی می‌کنی، بازی پخش زنده است و پرسپولیس تیم خوب کشورمان است و به اندازه سپاهان دارد قهرمانی کسب می‌کند؛ قدرت تیم‌های سپاهان و پرسپولیس اندازه هم است و هر سال برای قهرمانی جنگ دارند و این رقابت چه ما به تهران می‌رویم و چه آن‌ها به اصفهان می‌آیند ادامه دارد.

برای من این فوق‌العاده‌ست و می‌دانم که وقتی هر بازیکنی که به پرسپولیس گل می‌زند، در تیمش محبوب می‌شود؛ مثلا محمد محبی و آن گلی که به پرسپولیس زد، حتی اگر تا آخر امسال هم گل نزند، همان گل مقابل پرسپولیس برایش بازتاب خوبی داشت و من هم دوست دارم بیشتر از تیم‌های دیگر به پرسپولیس گل بزنم.

امیدوارم در جام حذفی به پرسپولیس بخوریم

احسان پهلوان هم اگر اشتباه نکنم دوست داشت به سپاهان بیاید؛ یا بقیه بازیکنانی که در تیم‌های دیگر بازیکنان می‌کنند به نظر من به این درک رسیده‌اند که سپاهان یکی از بهترین تیم‌هاست، راحت می‌توانم بگویم بهترین است. من خودم با گوش خودم شنیدم که سرپرست تیم پرسپولیس آقای پیروانی گفتند که تیم خوب سپاهان با امکانات بالا، یعنی آن‌ها هم قبول دارند که تیم سپاهان، تیم خوب و پرقدرتی است و وقتی به اصفهان می‌آیند از قدرت این تیم آگاه هستند و می‌دانند با چه تیمی بازی دارند.

من می‌خواستم بگویم که احسان پهلوان هم دوست داشت به اینجا بیاید و در بازی با پرسپولیس هم من تمام توانم را گذاشتم، به این حس رسیده بودم که اگر آن چهار پنج اضافی را داور بازی می‌گرفت، می‌توانستیم بازی را پیروز شویم؛ امیدوارم در جام حذفی شرایط طوری پیش برود که بتوانیم دوباره با پرسپولیس بازی کنیم.

این پنج بازیکن را به چالش تمدید فوری دعوت می‌کنم

چهار پنج بازیکن هستند که باید آن‌ها را به چالش «تمدید قرارداد فوری» دعوت کنم؛ عزت پورقاز، سروش رفیعی، محمدرضا حسینی، پیام نیازمند و سجاد شهباززاده. این بازیکن پنج بازیکن که همگی آن‌ها را دوست دارم و دوست دارم که سال آینده در کنار من باشند و باهم بازی کنیم، اما یک کدام‌شان را نمی‌توانم انتخاب کنم و همگی آن پنج بازیکن را به این چالش دعوت می‌کنم.

از قلی‌زاده، امیری و ترابی دعوت می‌کنم به سپاهان بیایند!

من می‌دانم شاید هم دوست نداشته باشند که بگویم ولی علی قلی‌زاده پرسپولیسی است؛ واقعا پرسپولیسی است و اگر بخواهد به ایران بیاید، این تیم را انتخاب می‌کند؛ ولی من اگر بخواهم یک بازیکن را خارج از تیم سپاهان دعوت کنم تا به این تیم بپیوندد، مهدی ترابی را انتخاب می‌کنم و دوست دارم که بیاید اما او هم بازیکن تیم رقیب ما است و فکر نمی‌کنم به او اجازه جدایی بدهند. قبل از مهدی ترابی، وحید امیری را به حضور در سپاهان دعوت می‌کنم.
فکر نمی‌کنم مقابل تیم ملی بحرین یکی از بهترین بازیکنان و نفر اول در ترکیب تیم ملی بود، نیمه اول هم که بازیکنان تیم ملی سرحال نبودند، او بهترین بازیکن تیم‌مان بود؛ من ابتدا دوست دارم وحید امیری به سپاهان بیاید و سپس مهدی ترابی.

سقف آرزوهایم قهرمانی با سپاهان در آسیاست

سقف آرزوهای من با تیم فوتبال سپاهان، این است که قهرمان جام لیگ قهرمانان آسیا باشم و با تیم سپاهان دوباره به جام باشگاه‌های جهان بروم؛ واقعا فوق‌العاده است و کار خیلی سختی است اما امیدوارم به این دستاورد برسم چون آرزو و رویای من است.

واقعا من از بین همه غذاهای اصفهانی هر شب خورش ماست را می‌خورم و به آن علاقه‌مند هستم (باخنده).

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
ایرانیان- فوتر موبایل222
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
ایرانیان-فوتراصلی222
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر