بازی در نقش خلبان و ناخدا برای سرقت‌ میلیونی
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۷۶۲۵
۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۱
۱۸۶۷
خواستگار قلابی در نقش خلبان، تاجر طلا یا ناخدای کشتی ظاهر می‌شد و دختران دم بخت را به بهانه ازدواج فریب می‌داد تا پس از بیهوش کردن آنها دست به سرقت طلا و جواهراتشان بزند.

همشهری: خواستگار قلابی در نقش خلبان، تاجر طلا یا ناخدای کشتی ظاهر می‌شد و دختران دم بخت را به بهانه ازدواج فریب می‌داد تا پس از بیهوش کردن آنها دست به سرقت طلا و جواهراتشان بزند.

تحقیقات برای بازداشت مرد شیاد از 10روز قبل با مطرح شدن نخستین شکایت شروع شد. شاکی دختر جوانی بود که چند روز قبل درحالی‌که از هوش رفته بود، کنار اتوبانی در حاشیه تهران پیدا شد. راننده‌ای که با بدن بیهوش این دختر روبه‌رو شده بود احتمال داد که او تصادف کرده و سرش ضربه خورده و به همین دلیل اورژانس را خبر کرد اما پس از انتقال دختر جوان به بیمارستان معلوم شد که او دچار مسمومیت شدید شده و از هوش رفته است. او وقتی به‌هوش آمد ماجرای گرفتار شدنش را در دام یک خواستگار فریبکار و قلابی شرح داد.

خواستگار بنز سوار

دختر جوان به مأموران گفت: چند روز قبل از محل کارم خارج شدم تا به خانه بروم. هوا تاریک شده بود و منتظر ماشین بودم. لحظاتی بعد یک خودروی بنز مقابل پایم ترمز کرد و راننده که مرد جوانی بود خواست سوار شوم تا مرا به مقصدم برساند.

او ادامه داد: آشنایی ما همان شب شکل گرفت و مرد بنز سوار خودش را تاجر طلا معرفی کرد و آن شب از شرایط زندگی و کارش گفت. بعد از آن 2 یا 3 بار یکدیگر را ملاقات کردیم تا اینکه مرد شیک‌پوش از من خواستگاری کرد. او خیلی خوب صحبت می‌کرد و من اصلا به او مشکوک نشدم. به من وعده داد که تا آخر‌ماه به همراه خانواده‌اش به خواستگاری‌ام می‌آید غافل از اینکه همه اینها نقشه‌ای برای سرقت طلاهایم بود.

وی ادامه داد: روز حادثه با هم قرار گذاشتیم تا به رستوران برویم. قبل از رفتن گفت هوا خیلی گرم است و به بهانه خرید آبمیوه کنار خیابان توقف کرد. از ماشین پیاده شد و بعد از چند دقیقه با خرید 2 آبمیوه برگشت. من بعد از نوشیدن آن دچار سرگیجه شدم و از هوش رفتم. وقتی چشمانم را باز کردم در بیمارستان بودم و متوجه شدم تمام طلا و جواهراتم سرقت شده است. آنجا بود که فهمیدم خواستگار قلابی با آبمیوه مسموم مرا بیهوش کرده و پس از سرقت طلا و جواهراتم مرا در حاشیه اتوبان انداخته است.

نقشه‌های سریالی

این نخستین شکایت از خواستگار قلابی بود و وقتی مأموران تحقیقات خود را برای شناسایی او آغاز کرده بودند در مدتی کوتاه 3دختر دم بخت دیگر نیز در اداره پلیس حاضر شدند و به طرح شکایت از خواستگار قلابی پرداختند. در میان شاکیان دختری بود که در رشته روانشناسی تحصیل کرده بود.

وی هنگام طرح شکایت گفت: مرد جوان خودش را ناخدای کشتی معرفی کرد و سوار بر خودروی بی‌ام دبلیو بود. به او اعتماد کردم اما در آخرین قراری که با هم داشتیم با خرید بستنی مسموم مرا بیهوش کرده و تمام طلا و جواهراتم و حتی ساعت گران‌قیمت و مقداری پول راکه همراهم بود سرقت کرد. پس از آن درحالی‌که بیهوش شده بودم مرا کنار اتوبان رها کرد.

با مطرح شدن این شکایت‌ها، پرونده‌ای درخصوص سرقت‌های خواستگار فریبکار در دادسرای ویژه سرقت تشکیل شده و تحقیقات نشان می‌دهد که متهم برای اجرای نقشه‌های سریالی خود اقدام به اجاره کردن خودروهای مدل بالا از قبیل بنز، بی‌ام دبلیو، پورشه و... می‌کرده است.

او برای اجرای نقشه‌هایش خودش را تاجر طلا، خلبان یا ناخدای کشتی معرفی کرده و پس از فریب طعمه‌هایش به آنها وعده ازدواج می‌داد اما در جریان یک قرار ملاقات آنها را مسموم کرده و اموالشان را سرقت می‌کرد. هم‌اکنون سرنخ‌هایی از متهم به‌دست آمده و به‌زودی با تلاش مأموران وی دستگیر خواهد شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
چوب و هنر _فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
استیل رگال_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کالابرد_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
چوب و هنر _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فرش تارنگ_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر عارفی - فوتر