تلاش زنیت برای تمدید با سردار
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۷۶۲۶
۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۹
۶۰۸
درطول سال‌های اخیر همواره از آزمون به‌عنوان گزینه تیم‌های بزرگ یاد شده، اما هرسال او ترجیح داده در لیگ روسیه بماند و اگر خبر توافق او با زنیت برای تمدید قرارداد منتشر شود، نباید چندان تعجب کرد!

فرهیختگان: وضعیت سردار آزمون در زنیت همچنان نامشخص است و معلوم نیست این مهاجم ایرانی فصل بعد را هم با پیراهن این تیم روسی راهی زمین خواهد شد یا به یکی از پیشنهاداتش پاسخ مثبت خواهد داد. رسانه‌های روسی از تمایل این باشگاه برای تمدید قرارداد این مهاجم گلزن ایرانی خبر می‌دهند.

او که تنها یک‌سال دیگر با زنیت قرارداد دارد، موردتوجه تیم‌هایی چون میلان، رم، آتالانتا، سویا و والنسیا قرار گرفته است، اما حالا ظاهرا زنیتی‌ها در تلاش هستند که قرارداد جدیدی با او امضا کنند و به‌نظر می‌رسد اگر این اتفاق رخ دهد، او قید حضور در لیگ‌های معتبر اروپایی را خواهد زد و برای چندسال آینده نیز در فوتبال روسیه به بازی خواهد پرداخت. با این‌حال دو تیم رم و میلان به دقت شرایط این ستاره ایرانی را زیر نظر دارند و احتمالا در تابستان برای خرید او وارد مذاکره خواهند شد.

روزنامه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا در سایت خود به معرفی این مهاجم گلزن پرداخته و نوشته است: «تا مدتی او را لئو مسی ایرانی می‌خواندند و بیشتر پس از دیدار روستوف برابر بایرن مونیخ و گلزنی‌اش در آن مسابقه در سال 2016 به شهرت رسید. او در تیم‌ملی کشورش آمار گلزنی خوبی دارد و در تیم زیر 20 سال نیز با 19 گل در 19 مسابقه عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت. اگر آرتم زیوبا به‌دلیل سلام نظامی‌اش پس از گلزنی یک سرگروهبان باشد، آزمون را می‌توان یک سرلشکر خواند؛ مهاجمی سرعتی که به‌خوبی راه گلزنی را بلد است.

او این فصل 19 گل و سال قبل 21 گل زد و پیش از این هم موردتوجه لاتزیو و ناپولی قرار گرفته بود. حالا این میلان است که می‌خواهد این گلزن ایرانی را به ترکیب خود اضافه کند. نقطه‌قوت بازی او تکنیک و سرعتش است و درکنار زیوبا زوجی موفق را برای زنیت تشکیل داده و به‌همراه هم سه قهرمانی در لیگ، یک جام حذفی و یک سوپرجام را فتح کرده‌اند. او در ازای 12 میلیون یورو راهی زنیت شد تا دومین بازیکن گرانقیمت تاریخ فوتبال ایران پس از علیرضا جهانبخش لقب بگیرد.

آزمون خیلی زود به خریدی موفق تبدیل شد و در 83 بازی برای این تیم 52 گل به ثمر رسانده است. او در ابتدای فصل موردتوجه لاتزیو بود، اما درنهایت این انتقال منتفی شد. این مهاجم 26ساله می‌تواند در میلان پیولی به‌عنوان مهاجم دوم به میدان برود و تقریبا همان نقش براهیم دیاز در فصل قبل را داشته باشد.»

درطول سال‌های اخیر همواره از آزمون به‌عنوان گزینه تیم‌های بزرگ یاد شده، اما هرسال او ترجیح داده در لیگ روسیه بماند و اگر خبر توافق او با زنیت برای تمدید قرارداد منتشر شود، نباید چندان تعجب کرد!

آزمون این روزها همانند همه سال‌های اخیر در خط حمله تیم‌ملی می‌درخشد و در لیگ روسیه هم به‌عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شده و نشان داده می‌تواند در یک لیگ معتبر و بزرگ بازی کند، با این حال کسی نمی‌داند چرا همیشه بحث انتقال او به یک تیم بزرگ در حد حرف باقی می‌ماند. اخیرا نیز مدیران تیم زنیت تاکید کرده‌اند هیچ پیشنهاد رسمی برای مهاجم ایرانی به دست‌شان نرسیده و منبع اخبار منتشرشده در رسانه‌های اروپایی مشخص نیست، با این‌حال اکثر اخبار به علاقه‌مندی تیم‌ها برای جذب این بازیکن اختصاص دارد نه مذاکره رسمی.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
استیل رگال_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
ایرانیان-فوتراصلی222
کالابرد_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر