عقیلی: برخی می‌خواهند دراگان را تضعیف کنند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۸۲۸۱
۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۲
۸۳۶
هادی عقیلی مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران، درخصوص عملکرد تیم ملی توضیحاتی داده است.

روزنامه همشهری: نتایج ضعیف تیم ملی در زمان مربیگری مارک ویلموتس، موقعیت ایران را برای صعود به مرحله بعدی مسابقات مقدماتی جام جهانی به خطر انداخته بود. با این حال تیم ملی با هدایت دراگان اسکوچیچ و درحالی‌که فشار زیادی از سوی رسانه‌ها و جامعه فوتبال روی این تیم وجود داشت، در نهایت با 4برد مهم و سرنوشت‌ساز راهی مرحله بعدی شد. هادی عقیلی مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران، درخصوص عملکرد تیم ملی توضیحاتی داده است.

شلختگی تیم ویلموتس

من قبل از این 4بازی، چند مسابقه از تیم ملی دیده بودم و این 4بازی را هم نگاه کردم. باید بگویم که استایل تیم ملی نسبت به زمان مربیگری کی‌روش فرق کرده است، البته منظورم این نیست که سبک کی‌روش بد بود، در واقع این یک انتخاب بین سیب و پرتقال است که در نهایت بحث سلیقه مطرح می‌شود. تیم ملی در زمان ویلموتس هم بسیار شلخته بود و استایل خوبی نداشت. من با دیدن بازی‌های آن تیم، یاد حرف والدیر ویرا، مربی برزیلی تیم ملی می‌افتم که در بازی با استرالیا به بازیکنان گفته بود بروید هر طور که می‌خواهید بازی کنید.

دفاع چپ

اسکوچیچ از وحید امیری در پست دفاع چپ استفاده کرد که این بازیکن در پرسپولیس هم بازدهی مثبتی در این پست داشت. امیری اما مصدوم شد و ما در سمت چپ بازیکنانی مثل حاج‌صفی و محمدی را در اختیار داریم که فکر می‌کنم اسکوچیچ از آنها به‌خوبی و به درستی استفاده کرد. اگر هم تغییری رخ داد، این به‌خاطر شرایط تاکتیکی تیم ملی و خصوصیات فنی حریفان بود.

مدافعان مرکزی

کنعانی‌زادگان و خلیل‌زاده در این بازی‌ها موفق بودند و نشان دادند که نسبت به گذشته پیشرفت هم کرده‌اند. آنها از لحاظ فیزیک بدنی، جدال‌های هوایی و بازی روی زمین شرایط خوبی دارند و سرعت جابه‌جایی‌شان هم خوب است. البته این دو بازیکن رقیبانی مثل مجید حسینی و پورعلی‌گنجی را دارند و می‌دانند که با کوچک ترین غفلت ممکن است جایشان را از دست بدهند. کنعانی‌زادگان و خلیل‌زاده در پرسپولیس هم کنار هم بازی می‌کردند و انتخاب آنها تصمیم درستی بود و اسکوچیچ نشان داد که شناخت خوبی از فوتبال ایران دارد.

مهاجمان

ما حالا با 2 مهاجم بازی می‌کنیم و تیم هم نسبت به زمان کی‌روش فوتبال بالاتر بازی می‌کند؛ البته منظور من این نیست که آن زمان روش ما بد بود یا الان روش ما خوب است و فقط می‌خواهم مقایسه کنم. ما پرس را هم جلوتر انجام می‌دهیم و نکته مهم دیگر این است که به‌معنای واقعی از هر دو مهاجم استفاده می‌کنیم. آزمون و طارمی هم در بازی‌هایی که انجام شد این را نشان دادند.

قائدی

قائدی بسیار بدشانس است که در زمان فعلی به تیم ملی رسیده، زمانی که 2مهاجم طراز اول مثل طارمی و آزمون داریم و البته کاوه رضایی و انصاری‌فرد هم در تیم ملی حضور دارند. همین موضوع باعث شده تا قائدی فرصت زیادی برای نشان دادن خودش نداشته باشد.

اسکوچیچ

اسکوچیچ خیلی با انگیزه کار می‌کند و کارش را بلد است. من اصلا به این حرف‌ها اعتقاد ندارم، ما هنوز می‌گوییم که این تیم بزرگ‌تر یا لیدر ندارد یا اینکه مربی مدیریت ندارد. آیا شما این حرف‌ها را در فوتبال اروپا می‌شنوید؟ آیا وقتی رونالدو به یوونتوس می‌رود نیاز دارد تا توسط بزرگ‌تر و رهبر تیم هدایت شود؟ این یک آدرس اشتباه است که بگوییم باید بالاسر بازیکنان یک مدیر وجود داشته باشد. من معتقدم دلیلی برای عدم‌حفظ این مربی وجود ندارد، در ضمن باید این را هم درنظر گرفت که اسکوچیچ با یک قیمت پایین هدایت تیم ملی را پذیرفته و مربیان خارجی حاضر نیستند با دستمزد دراگان در تیم ملی کار کنند. این مربی عملکرد خوبی داشته و باید بماند.

شانس صعود

باید پله پله جلو برویم و شرایط در دور بعدی فرق خواهد کرد. اگر ما نتوانیم از شرایط میزبانی استفاده کنیم قطعا کارمان سخت‌تر خواهد شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
دیاکو_فوتر داخلی