رضایی: بنزین ۱۰هزار تومانی دروغ است
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۸۶۴۵
۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱
۱۸۷۳
کاندیدای ریاست جمهوری گفت: صحبت من با کسانی است که با صندوق رای قهر کردند؛ شما حق دارید اما ملت بزرگ ایران مسوولیت شما در شرایط کنونی بسیار مهم است من قول می‌دهم به فضل پروردگار مسایل اقتصادی و معیشت حل خواهد شد.

ایلنا: کاندیدای ریاست جمهوری گفت: صحبت من با کسانی است که با صندوق رای قهر کردند؛ شما حق دارید اما ملت بزرگ ایران مسوولیت شما در شرایط کنونی بسیار مهم است من قول می‌دهم به فضل پروردگار مسایل اقتصادی و معیشت حل خواهد شد.

 کاندیدای ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از همه کسانی که تصمیم گرفتند رای بدهند یا خواهند داد صمیمانه تشکر می‌کنیم، اظهار کرد: روی صحبت ما با کسانی است که با صندوق رای قهر کردند، شما حق دارید اما ملت بزرگ ایران مسئولیت ما در شرایط کنونی بسیار مهم است و من تقاضا دارم که به سمت صندوق‌های رای بیایید. ما به شما قول می‌دهیم که به فضل پروردگار مشکل اقتصاد و معیشت کشور را حل کنیم.

وی ادامه داد: از مردم ایران می‌خواهم به شایعات توجه نکنند، ما محکم در صحنه هستیم و به امید پروردگار متعال تحولات بزرگی را از امسال در اداره کشور شروع می‌کنیم.

رضایی با تاکید بر اینکه مساله مهم کنونی اداره زندگی مردم است، افزود: من محسن رضایی به عنوان سرباز وطن دست تک تک مردم ایران را می‌بوسم و قول سربازی از جنس سردار سلیمانی‌ها و مهدی باکری‌ها می‌دهم که به تمام حرف‌هایی که زدم مو به مو و حتی بیشتر از آن عمل کنم.

این کاندیدای ریاست جمهوری با اشاره به برنامه‌های خود برای ریاست جمهوری گفت: یارانه ۴۵۰ هزار تومانی، حق خانم‌های خانه‌دار، وام مسکن کم‌بهره چهل تا پنجاه ساله و راه‌اندازی کسب و کارهای خانگی از برنامه‌های اصلی من هستند؛ چراکه من معتقدم اقتصاد را باید از خانه آغاز کنیم تا به تولید و توسعه برسیم.

وی در پاسخ به این پرسش که اگر رای نیاورید واکنش شما چه خواهد بود، اظهار کرد: مردم ایران هر تصمیمی بگیرند دستان آنها را می‌بوسم و به عنوان سرباز وطن تا آخرین قطره خون از این ملت و انقلاب دفاع می‌کنم.

رضایی اضافه کرد: اگر رای بیاورم جایگاه رقیبان من بر اساس توانایی‌های آنها در دولت خواهد بود چرا که معتقدم باید از تمام توانایی‌های کشور استفاده کنیم و تفاوتی نمی‌کند، اصلوگرا، اصلاح‌طلب اقلیت اقوام و ... باشند.

وی ادامه داد: کشور نیاز به تحولات بزرگ دارد و نمی‌شود آن را در قطار کوچک جلو برد قطار ایران باید بزرگ باشد تا همه ملت با هر فکر و سلیقه در آن جای گیرد.

این کاندیدای ریاست جمهوری تاکید کرد که از همه کسانی که در وضعیت کنونی کشور دست نداشتند به رغم اینکه هم اکنون رقیب به حساب می‌آیند در دولت خود استفاده خواهد کرد.

رضایی بالا بردن قیمت بزنین تا ۱۰ هزار تومان برای تامین منابع مالی یارانه ۴۵۰ هزار تومانی را رد کرد و گفت:‌ در دولت من قیمت بنزین و گازوییل تغییر نمی‌کنند و منابع تامین برنامه‌های من مشخص است.

وی همچنین در مورد آینده نرخ ارز در صورت رای آوردنش گفت: این قول را می‌دهم که قیمت ارز تثبیت شود و دیگر اجازه نمی‌دهم که شاهد نوسانات نرخ ارز باشیم.

کاندیدای ریاست جمهوری درباره سرنوشت برجام در صورت رای آوردنش گفت: مساله برجام باید به سرعت حل شود، ما از اروپا و آمریکا می‌خواهیم در اسرع وقت به تعهدات خود برگردند و تغییری هم در گذشته ندهند تا بتوانیم یک تعامل بهتری در روابط بین الملل با کشورها داشته باشیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر قدیمی_فوتر
چوب و هنر _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کالابرد_فوتر
تدبیرکالا_فوتر