فصل دوم «حکایت‌های کمال» متوقف شد
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۹۳۴۵
۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱
۱۰۸۰
تهیه‌کننده سریال «حکایت‌های کمال» از مشکلات مالی این سریال و توقف این سریال خبر داد.

خبرگزاری صبا: تهیه‌کننده سریال «حکایت‌های کمال» از مشکلات مالی این سریال و توقف این سریال خبر داد.

فصل دوم «حکایت‌های کمال» متوقف شد

محسن شایانفر تهیه‌کننده سریال «حکایت‌های کمال» که قدرت‌الله صلح میرزایی کارگردانی این کار را برعهده دارد، درباره شرایط ساخت فصل دوم این سریال که قبلا صلح میرزایی از آن خبر داده بود، گفت: فکر می‌کنم من سیبی را خورده‌ام که باعث شد از بهشت رانده شوم چراکه یک پروژه‌ای را که متوقف شده بود پذیرفتم.

او با اعلام اینکه برآورد مالی که برای این سریال شده بود مبلغ پایینی بود اما با گفتگو قرار بر این شد این برآورد در طول زمان اصلاح شود، افزود: همانطور که با مدیران سیمافیلم صحبت شد، با توجه به برنامه‌ریزی ۱۵۰ قسمتی که برای این سریال شده بود اقدام به ساخت دکور پرهزینه و بزرگی کردیم که هزینه آن به قدری بالا بود که در برآورد اولیه هزینه‌های سریال، ساخت چنین دکوری پیش‌بینی نشده بود. من نیز برای پیشبرد این کار، این هزینه را قبول کردم و مدیران برای اصلاح برآوردهای مالی کار تصمیم گرفتند این اصلاح را به شکل مرحله‌ای و در فواصل زمانی مشخص انجام دهند.

این تهیه‌کننده بیان کرد: تا جایی که من مطلع هستم تا اسفندماه سال ۹۹ و یک سال پس از پخش سریال از شبکه دو سیما، درحال تسویه با عوامل و بازیگران سریال بودند که درنهایت اسفندماه این اتفاق رخ داد اما همچنان مسائل مالی بین من و سیمافیلم تسویه نشده است، با اینکه سه سال از ساخت و پخش این سریال گذشته است.

شایانفر ادامه داد: این روند بسیار طولانی باعث تحت شعاع قرار گرفتن فصل دوم سریال «حکایت‌های کمال» شد. امیدوارم این روند هرچه سریعتر جلو رود و درنهایت بتوان برای فصل دوم این سریال تصمیمی گرفت. البته که طولانی شدن اصلاحات مالی برای سریال هم زیان‌بار بود چراکه ما یک سری بازیگر کودک و نوجوان شیرین و با طراوت داشتیم که الان حداقل ۲ یا ۳ سال بزرگ شده‌اند و این اتفاق باعث تغییراتی در آن‌ها شده که آن طراوت و شیرینی جای خود را به جوانی و بزرگسالی داده است.

این تهیه‌کننده درباره تولید ادامه «حکایت‌های کمال» توضیح داد: در حقیقت با توجه به طولانی شدن روند اصلاحات مالی و پروسه تسویه حساب‌ها رغبتی برای ادامه تولید این سریال برای من باقی نمانده است و نمی‌دانم در ادامه این کار حضور داشته باشم یا خیر. تصور من بر این بود که پس از گذشت ۲ ماه از ساخت فصل ابتدایی، تولید فصل دوم شروع می‌شود که این اتفاق رخ نداد. کندی در تولید یک سری دستاوردهای کار را از بین می‌برد و در این سریال نیز یک عده نوجوان شیرین حضور داشتند که الان ۱۸ یا ۱۹ ساله‌اند و در اصل برای ادامه سریال یا باید بازیگران نوجوان کار را تغییر دهیم و یا فیلمنامه را به شکل دیگری پیش ببریم.

او افزود: به دلیل تمامی این مسائل در این لحظه دیگر دغدغه من تولید فاز دوم این سریال نیست و تنها مساله ذهنی من تسویه حساب من پس از ۳ سال است. در اصلاحیه‌ای هم که در پیش گرفته شد اولویت با عواملی بود که مطالبه‌ای داشتند که با درایت مدیر جدید سیمافیلم اتفاق افتاد و فقط تسویه حساب با من باقی مانده که از پیش از سال جدید صحبت‌هایی درباره آن شده است؛ حال چه زمانی به سرانجام می‌رسد نمی‌دانم.

شایانفر در پایان درباره تازه‌ترین فعالیت‌های خود عنوان کرد: درحال حاضر طرح یک سریال تلویزیونی ۵۰ قسمتی را به نام «دیوارهای آجری» به شبکه دوم سیما تحویل داده‌ام که حال و هوایی در همان روزگار گذشته دارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
چوب و هنر _فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
چوب و هنر _فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کالابرد_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر قدیمی_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی نوین_فوتر