ورزشگاه آزادی و تبلیغات غیرمجاز!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۹۹۲۹
۰۱ تير ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۹
۶۷۶
تبلیغاتی که در طول برگزاری بازی سوپرجام در جای‌جای ورزشگاه آزادی دیده می‌شد، یکی از بزرگترین ابهام‌های این بازی بود.

ایران ورزشی: تبلیغاتی که در طول برگزاری بازی سوپرجام در جای‌جای ورزشگاه آزادی دیده می‌شد، یکی از بزرگترین ابهام‌های این بازی بود. بدون شک درآمد حاصل از این تبلیغات باید مبلغ قابل توجهی را به حساب فدراسیون فوتبال واریز کرده باشد و بعد از آن موضوع محاسبات سهم دو باشگاهی که در این مسابقه بازی می‌کردند، مورد سؤال قرار می‌گیرد.

ماجرای این تبلیغات اما وقتی بحث‌برانگیز می‌شود که سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرده است این بنرهای تبلیغاتی به‌صورت غیرمجاز از سوی ورزشگاه آزادی نصب شده بودند.

ورزشگاه آزادی و تبلیغات غیرمجاز!

کار حتی به تهدید هم کشید و سهیل مهدی مدیر مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران در همین رابطه گفت: «مسئولان مجموعه ورزشی آزادی به نصب تبلیغات غیرمجاز و خارج از قرارداد سازمان لیگ فوتبال ایران در ورزشگاه اقدام کرده‌اند که باشگاه‌ها و سازمان لیگ فوتبال ذی‌نفع این تبلیغات غیرمجاز نیستند، بنابراین تا زمانی که این تبلیغات محیطی غیرمجاز ورزشگاه آزادی برچیده نشود دو تیم استقلال و پدیده برای بازی از رختکن ورزشگاه خارج نخواهند شد.»

این در حالی است که بلافاصله بعد از بیان این صحبت‌ها از سوی مهدی، رضا موسوی معاون ورزشی مجموعه ورزشی آزادی درباره این مصاحبه و موضع باشگاه استقلال نسبت به این تبلیغات اینطور گفت: «مصاحبه سهیل مهدی را خواندم و متوجه نشدم او به چه دلیلی این مصاحبه را انجام داده است. تبلیغی که روی سکوها قرار داشت توسط سازمان لیگ زده شده بود، اما حالا چطور مدعی شده‌اند؟»

او تأکید کرد: «تبلیغاتی که در دیدار روز گذشته پرسپولیس و تراکتور وجود داشت توسط نیروهای خودشان نصب شد و به‌دلیل تعلل، کم‌کاری و اینکه شاید فرصت نکرده‌اند آنها را بردارند، باقی مانده بود. مسابقه دیشب تا دیروقت ادامه داشت و پس از آن هم جشن قهرمانی گرفته شد و در واقع فرصتی برای جمع کردن تبلیغات نبود. این تبلیغات صبح امروز روی سکوها بود، اما بعدازظهر که به ورزشگاه رفتم، آنها را جمع کرده بودند.»

معاون ورزشی مجموعه ورزشی آزادی گفت: «اصلاً تبلیغات برای ما نیست. ما سازه و کاسه استادیوم را به تیم‌ها اجاره می‌دهیم. اینکه چه تبلیغاتی نصب می‌کنند و چه کاری انجام می‌دهند، در اختیار ما نیست. این تبلیغات را هم خودشان نصب کرده بودند و صبح روی سکوها بود. با توجه به اینکه پرسپولیس میزبان بود، احتمالاً این باشگاه با سازمان لیگ سهیم بوده‌ است. در چند و چون این مسائل نیستیم و تبلیغات هم برای ما نیست. به هر حال تبلیغات جمع‌آوری شده است. ما هم در تبلیغات دخیل نیستیم.»

چنین اتفاقی در بازی فینال جام حذفی هم رخ داده بود. وقتی بنرهای تبلیغاتی بزرگ همین برند روی سکوها توجه اهالی فوتبال را به خود جلب کرده بود و این سؤال اساسی را در پی داشت که سهم این تبلیغات قابل توجه برای فوتبال چقدر است؟ آیا تصمیم برای استفاده از این تبلیغات با کمیته بازاریابی بوده یا ورزشگاه آزادی؟

همان زمان هم بحث‌های زیادی مطرح می‌شد درباره اینکه تصمیم‌گیری برای استفاده از این تبلیغات بر عهده چه کسانی بوده است؟

حالا اما نه سازمان لیگ مسئولیت این تبلیغات را می‌پذیرد و نه ورزشگاه آزادی و مهم‌تر اینکه سازمان لیگ آن را غیرمجاز می‌داند. ماجرا از این قرار است که این تبلیغات از زمان ریاست قبلی فدراسیون فوتبال تا کنون، با هماهنگی و خواست ورزشگاه آزادی انجام می‌شده است با این تفاوت که پیش از این بابت نصب این بنرهای تبلیغاتی مبالغ قابل توجهی به سازمان لیگ اختصاص می‌یافته، اما این‌بار ورزشگاه آزادی پولی بابت آن به سازمان لیگ پرداخت نکرده و همین موضوع با اعتراض حیدر بهاروند و سایر مسئولان فدراسیون فوتبال روبه‌رو شده است.

سازمان لیگ مدعی است ورزشگاه آزادی بدون پرداخت پول اجازه ندارد تبلیغاتی را در جایی از ورزشگاه آزادی نصب کند و همه اینها باید با هماهنگی کامل انجام شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی بانو_فوتر2
فرش تارنگ_فوتر
استیل رگال_فوتر
فنی آتل_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر