خاتمی: پاک‌ترین پرونده متعلق به رئیسی بود
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۳۰۰۹۳
۰۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸
۲۳۶۸
عضو فقهای شورای نگهبان با بیان این که عملکرد آیت‌الله رئیسی در قوه قضاییه پرونده روشنی از نگاه مردم است،‌ گفت: در جریان بررسی صلاحیت‌های کاندیداهای ریاست جمهوری در شورای نگهبان پاک‌ترین پرونده متعلق به آیت‌الله رئیسی بود.

فارس: آیت‌الله سید احمد خاتمی عضو فقهای شورای نگهبان، با اشاره به انتخاب آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی از سوی مردم به عنوان رئیس جمهور منتخب گفت: نزدیک به نیم قرن ازآشنایی من با آقای رئیسی می‌گذرد و از همان زمان فردی جدی در تحصیل و درس خوان و روش او روش طلبگی بوده و هست.

عضو هیئت رئیسه خبرگان ادامه داد: از اول پیروزی انقلاب اسلامی آیت‌الله رئیسی در خدمت نظام و انقلاب وارد قوه قضاییه شد و در کنار بزرگانی همچون آیت الله بهشتی بود. از همان ابتدا او را به عنوان قاضی عادل می‌شناختم.

وی افزود: آیت‌الله رئیسی در مناظرات هم اشاره می‌کرد که در هر مسئولیتی که قرار بگیرد پاسخگو است این به این معنا است که اگر به عنوان مثال ۴۰ سال پیش در همدان مسئولیتی داشته پاسخگو خواهد بود.

خاتمی ادامه داد: آیت‌الله رئیسی در عرصه‌های کلیدی و مهم از جمله قوه قضاییه که مرد کار می‌طلبید هم شجاعت داشت و امام راحل در آن زمان در این گونه پست‌های کلیدی یکی از کسانی که برمی گزید شخص آیت‌الله رئیسی بود و در عرصه کار نخبه و به نحوی نبوغ داشت و مورد توجه امام قرار می‌گرفت.

عضو فقهای شورای نگهبان ادامه داد: آیت‌الله رئیسی در پست‌های سازمانی مثل ریاست قوه قضاییه قرار گرفت و کاری کرد کارستان و انصافاً در این مدت کوتاه، امید را به نظام زنده کرد و مبارزه با فساد در این راه برای آیت‌الله رئیسی افتخار بزرگی دارد چرا که فقط حرف نزد بلکه عمل کرد آن زمان که وارد این میدان شده بود.

وی با بیان این که عملکرد آیت‌الله رئیسی در قوه قضاییه پرونده روشنی از نگاه مردم است افزود: در جریان بررسی کاندیدای ریاست جمهوری در شورای نگهبان به صراحت اعلام می‌کنم پاک‌ترین پرونده متعلق به آیت‌الله رئیسی بود و هیچ نقطه سیاهی در این پرونده نبود.

آیت‌الله خاتمی افزود: بعد از انقلاب، استقبال فوق العاده مردمی را از نامزدی آیت‌الله رئیسی در موارد دیگری سراغ ندارم. البته ریاست جمهوری مقام معظم رهبری حساب جدایی دارد بعد از دوره ایشان، این همه استقبال از یک نامزد ریاست جمهوری پدیده کم‌نظیر در تاریخ جمهوری اسلامی ایران بود.

وی با بیان این که آیت‌الله رئیسی به درخواست مردم وارد عرصه ریاست جمهوری شد بیان داشت: او با اصرار بزرگان و مردم آمد و مایه برکت شد. با نامزدی او در انتخابات ریاست جمهوری تمام ارزش‌های کشور محور پیدا کرد و اختلافات از بین رفت. ما نگران بودیم که اگر نمی‌آمد نمی‌شد بعضی‌ها را سر یک میز نشاند، اما با شخصیت والای خود آمد و همه گفتند این همان کسی است که ما می‌خواهیم.

خاتمی ادامه داد: اینک زمان امتحان جدید برای آیت‌الله رئیسی فرا رسیده و انتظار این است که در این آزمون هم همچون گذشته موفق شود. در مرحله اول امید آسیب‌دیده که برخی به وجود آورده‌اند را با عمل خود به نظام برگرداند.

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: همچنین انتظار این است که با توجه به نقاط قوت و ضعف روسای جمهور گذشته نقاط قوت آن‌ها را تقویت کند.

عضو فقهای شورای نگهبان بیان کرد: بنده آیت‌الله رئیسی را رئیس جمهور قابل، لایق و رئیس جمهوری که می‌تواند با عملکرد خود مردم را بیشتر از گذشته امیدوار به نظام اسلامی کند می‌شناسم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
استیل رگال_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
استیل رگال_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران باغ بهشت _فوتر
فرش تارنگ_فوتر