عالیشاه: تمدید قرارداد؟ آخر فصل در خدمتم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۰۲۶۱
۰۲ تير ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۰
۶۹۹
امید عالیشاه کاپیتان دوم پرسپولیس که این فصل عملکرد خوبی داشته و در سوپرجام هم پاس گل داد در تازه‌ترین مصاحبه‌اش نکاتی درباره تمدید قرارداد خود و مسائل پیرامونی تیمش گفت

ایران ورزشی: امید عالیشاه کاپیتان دوم پرسپولیس که این فصل عملکرد خوبی داشته و در سوپرجام هم پاس گل داد در تازه‌ترین مصاحبه‌اش نکاتی درباره تمدید قرارداد خود و مسائل پیرامونی تیمش گفته که مهم‌ترین حرف‌هایش را می‌خوانید:

تمدید قرارداد: فعلاً تمرکزم را روی ادامه لیگ گذاشته‌ام. ان‌شاءالله عمری بود و افتخار داشتیم آخر فصل با باشگاه صحبت می‌کنیم و در خدمت این تیم خواهم بود. سال‌های زیادی است که در خدمت پرسپولیس هستم و قدر لحظه به لحظه آن را می‌دانم و خیالتان راحت به سادگی این افتخار را از دست نمی‌دهم و فعلاً می‌خواهم روی ادامه لیگ و افتخارات بیشتر در کنار هواداران تمرکز کنم.

شائبه حمایت از پرسپولیس: بیایید یک بار برای همیشه این بحث را تا پایان جلو ببریم. حمایت به چه معنا؟ من و دیگر بازیکنان پرسپولیس از روی هواداران و احساس مسئولیتی که در تیم داریم خجالت می‌کشیم که چیزی نمی‌گوییم وگرنه بخواهیم از مشکلات خودمان بگوییم که واویلاست. کمال و آقا سید (سیدجلال حسینی) هم قبلاً گفته بودند و من هم با آغوش باز از آن استقبال می‌کنم و امیدوارم کسانی که مظلوم‌نمایی می‌کنند و بحث را به چیزهای کوچک‌تر می‌کشانند به این مسأله توجه کنند. بیایید قرارداد من و کمال و آقاسید را منتشر کنید و آن را با قرارداد این دوستان مقایسه کنید تا متوجه تفاوت شوید.

به هر حال ما سه بازیکن قدیمی تیم هستیم و باید قرارداد ما بالاتر باشد اما ما مشکلی نداریم و بیایند مبلغ قرارداد ما را با دیگر تیم‌ها مقایسه کنند. شاید این حرکت حرفه‌ای نباشد اما ما واقعاً هیچ مشکلی نداریم. ببینند که چقدر بسته‌ایم و چقدر دریافتی داشته‌ایم. ما تا به اینجا نزدیک به 60 درصد گرفته‌ایم. پاداش آسیایی نداشتیم. 3 میلیون و خرده‌ای دلار باید به این باشگاه داده شود اما هنوز دریافت نشده است. سازمان بازرسی هم همواره روی باشگاه ما زوم است و گفته‌اند نباید پاداش بدهید و واقعاً این شرایط عجیب است.

مشکلات مالی و مطالبات باقی‌مانده: آقایان صدری و سمیعی به شدت در تلاش هستند تا مشکلات تیم حل شود و مسلماً تیمی که در مسیر قهرمانی قرار دارد نیازمند حمایت بیشتری است. امیدوارم در مسیری که پیش رو داریم بار دیگر بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم و به موفقیت برسیم. همه ما مشکل مالی داریم و تمرکزمان روی درآمد است اما باید این مسأله را در نظر بگیرید که بازیکنان پرسپولیس بیشتر از هر چیز با حرفه‌ای‌گری و تمرینات خود به دنبال این هستند تا موفقیت باشگاه و خوشحالی هواداران را رقم بزنند.

ما وظیفه داریم تمرین کنیم و به بهترین شکل نتیجه بگیریم و باقی موضوع مربوط به باشگاه است و خوشبختانه در باشگاه هم مدیران در حال پیگیری و حل مشکلات هستند. ان‌شاءالله همه چیز درست خواهد شد. اینکه تمرکزمان را روی مشکلات بگذاریم باعث می‌شود از نتیجه‌گیری هم دور شویم و این مسأله در شأن هواداران تیم ما نیست. ببینید الان مثلاً بوژیدار رادوشوویچ از تیم ما رفته است. مسأله مشکل مالی بوده اما ما قبل از بازی چیزی درباره آن گفتیم؟ بشار رسن از تیم رفت و خیلی‌های دیگر. هر تیمی مسلماً مشکلاتی دارد و این مسأله در فوتبال ایران بیشتر است اما اینکه هر لحظه بخواهیم آن را جلو بکشیم و حرف بزنیم چه زمانی برای تمرین و تمرکز روی نتیجه خواهیم داشت؟

اصلاً شما هر جایی بگویید که تیمی که 4 قهرمانی اخیر فوتبال ایران را به دست آورده و دو بار به فینال آسیا رفته دچار مشکل مالی است شاخ در می‌آورند اما باید چه کنیم؟ هر روز گلایه و اعتراض؟ نه این مسیر ما نیست و ترجیح می‌دهیم علیرغم تفاوت رقم قراردادی با تیم‌های دیگر به بهترین شکل نتیجه بگیریم و خوشحالی هواداران‌مان را شاهد باشیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر