عالیشاه: تمدید قرارداد؟ آخر فصل در خدمتم
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۳۰۲۶۱
۰۲ تير ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۰
۶۷۰
امید عالیشاه کاپیتان دوم پرسپولیس که این فصل عملکرد خوبی داشته و در سوپرجام هم پاس گل داد در تازه‌ترین مصاحبه‌اش نکاتی درباره تمدید قرارداد خود و مسائل پیرامونی تیمش گفت

ایران ورزشی: امید عالیشاه کاپیتان دوم پرسپولیس که این فصل عملکرد خوبی داشته و در سوپرجام هم پاس گل داد در تازه‌ترین مصاحبه‌اش نکاتی درباره تمدید قرارداد خود و مسائل پیرامونی تیمش گفته که مهم‌ترین حرف‌هایش را می‌خوانید:

تمدید قرارداد: فعلاً تمرکزم را روی ادامه لیگ گذاشته‌ام. ان‌شاءالله عمری بود و افتخار داشتیم آخر فصل با باشگاه صحبت می‌کنیم و در خدمت این تیم خواهم بود. سال‌های زیادی است که در خدمت پرسپولیس هستم و قدر لحظه به لحظه آن را می‌دانم و خیالتان راحت به سادگی این افتخار را از دست نمی‌دهم و فعلاً می‌خواهم روی ادامه لیگ و افتخارات بیشتر در کنار هواداران تمرکز کنم.

شائبه حمایت از پرسپولیس: بیایید یک بار برای همیشه این بحث را تا پایان جلو ببریم. حمایت به چه معنا؟ من و دیگر بازیکنان پرسپولیس از روی هواداران و احساس مسئولیتی که در تیم داریم خجالت می‌کشیم که چیزی نمی‌گوییم وگرنه بخواهیم از مشکلات خودمان بگوییم که واویلاست. کمال و آقا سید (سیدجلال حسینی) هم قبلاً گفته بودند و من هم با آغوش باز از آن استقبال می‌کنم و امیدوارم کسانی که مظلوم‌نمایی می‌کنند و بحث را به چیزهای کوچک‌تر می‌کشانند به این مسأله توجه کنند. بیایید قرارداد من و کمال و آقاسید را منتشر کنید و آن را با قرارداد این دوستان مقایسه کنید تا متوجه تفاوت شوید.

به هر حال ما سه بازیکن قدیمی تیم هستیم و باید قرارداد ما بالاتر باشد اما ما مشکلی نداریم و بیایند مبلغ قرارداد ما را با دیگر تیم‌ها مقایسه کنند. شاید این حرکت حرفه‌ای نباشد اما ما واقعاً هیچ مشکلی نداریم. ببینند که چقدر بسته‌ایم و چقدر دریافتی داشته‌ایم. ما تا به اینجا نزدیک به 60 درصد گرفته‌ایم. پاداش آسیایی نداشتیم. 3 میلیون و خرده‌ای دلار باید به این باشگاه داده شود اما هنوز دریافت نشده است. سازمان بازرسی هم همواره روی باشگاه ما زوم است و گفته‌اند نباید پاداش بدهید و واقعاً این شرایط عجیب است.

مشکلات مالی و مطالبات باقی‌مانده: آقایان صدری و سمیعی به شدت در تلاش هستند تا مشکلات تیم حل شود و مسلماً تیمی که در مسیر قهرمانی قرار دارد نیازمند حمایت بیشتری است. امیدوارم در مسیری که پیش رو داریم بار دیگر بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم و به موفقیت برسیم. همه ما مشکل مالی داریم و تمرکزمان روی درآمد است اما باید این مسأله را در نظر بگیرید که بازیکنان پرسپولیس بیشتر از هر چیز با حرفه‌ای‌گری و تمرینات خود به دنبال این هستند تا موفقیت باشگاه و خوشحالی هواداران را رقم بزنند.

ما وظیفه داریم تمرین کنیم و به بهترین شکل نتیجه بگیریم و باقی موضوع مربوط به باشگاه است و خوشبختانه در باشگاه هم مدیران در حال پیگیری و حل مشکلات هستند. ان‌شاءالله همه چیز درست خواهد شد. اینکه تمرکزمان را روی مشکلات بگذاریم باعث می‌شود از نتیجه‌گیری هم دور شویم و این مسأله در شأن هواداران تیم ما نیست. ببینید الان مثلاً بوژیدار رادوشوویچ از تیم ما رفته است. مسأله مشکل مالی بوده اما ما قبل از بازی چیزی درباره آن گفتیم؟ بشار رسن از تیم رفت و خیلی‌های دیگر. هر تیمی مسلماً مشکلاتی دارد و این مسأله در فوتبال ایران بیشتر است اما اینکه هر لحظه بخواهیم آن را جلو بکشیم و حرف بزنیم چه زمانی برای تمرین و تمرکز روی نتیجه خواهیم داشت؟

اصلاً شما هر جایی بگویید که تیمی که 4 قهرمانی اخیر فوتبال ایران را به دست آورده و دو بار به فینال آسیا رفته دچار مشکل مالی است شاخ در می‌آورند اما باید چه کنیم؟ هر روز گلایه و اعتراض؟ نه این مسیر ما نیست و ترجیح می‌دهیم علیرغم تفاوت رقم قراردادی با تیم‌های دیگر به بهترین شکل نتیجه بگیریم و خوشحالی هواداران‌مان را شاهد باشیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شفا_فوترموبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کالابرد_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
کالابرد_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فرش تارنگ_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
چوب و هنر _فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر