واکنش مهدی قایدی به جدایی از استقلال
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۳۰۲۶۳
۰۲ تير ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۴
۹۷۲
مهدی قایدی بی‌شک آماده‌ترین بازیکن این روزهای استقلال است. بازیکنی که با دریبل‌ها و سرعت شگفت انگیزش همه را مجذوب خود کرده است.

ایران ورزشی: مهدی قایدی بی‌شک آماده‌ترین بازیکن این روزهای استقلال است. بازیکنی که با دریبل‌ها و سرعت شگفت انگیزش همه را مجذوب خود کرده است. قایدی حتی در شرایطی که با استقلال نیز تمرینی انجام نداده بود آنقدر از لحاظ ذهنی آماده و مهیای بازی در ترکیب تیمش بود که توانست در یک 45 دقیقه مقدمات پیروزی استقلال مقابل تیم خوب پدیده را فراهم کند و یک پاس گل بدهد و یک گل هم به ثمر برساند.

قایدی هواداران استقلال را به یاد بازیکنان بزرگ تاریخ این باشگاه می‌اندازد. بازیکنی در اوج تأثیرگذاری و تردیدی نیست جدایی او از ترکیب استقلال عمیقاً موجبات نگرانی و ناراحتی هواداران استقلال را فراهم می‌آورد. مهدی آنقدر درخشیده که جدایی‌اش از استقلال را نمی‌شود غیرقابل پیش بینی دانست. هیچ بعید نیست که تیم‌های متمول حوزه خیلج فارس سرکیسه را شل کنند و با پرداخت حق رضایتنامه، ستاره این روزهای استقلال را به تیم خود ببرند.

قایدی اما دوست دارد اگر جدایی رقم خورد با هماهنگی باشگاه استقلال باشد به همین دلیل وقتی او را با این سؤال مواجه می‌کنیم که تکلیف ماندن یا نماندنت در استقلال چه خوهد شد، او بی‌معطلی این پاسخ را می‌دهد: «ماندن یا جدایی من بستگی به تصمیم باشگاه استقلال دارد. من با استقلال قرارداد دارم. قرارداد من تا سال 1402 است و به قراردادم پایبندم. اگر قرار برجدایی باشد باید باشگاه استقلال مجوز جدایی را صادر کند در غیر این صورت من تا پایان قراردادم برای استقلال بازی خواهم کرد.»

قایدی در شرایطی این اظهارات کاملاً حرفه‌ای را به زبان آورده که فرهاد مجیدی چندی قبل اعلام کرد اگر سرمربی استقلال باقی بماند، مقدمات حضور همه بازیکنان را فراهم خواهد کرد اما باید توجه داشت که قایدی با این حد از تأثیرگذاری دیگر بازیکنی نیست که بتوان او را با دستمزدی که از سال‌ها قبل تعریف شده در استقلال نگه داشت. وقتی بازیکنی با پیشنهادهای مالی متعدد از دیگر باشگاه‌های خارجی مواجه است، بالطبع باشگاه نیز باید در تغییر قرارداد او به طور کاملاً منصفانه اقدماتی انجام دهد. شاید هم منظور فرهاد مجیدی از حفظ ستاره‌های استقلال همین باشد و سرمربی آبی‌ها به دنبال فراهم کردن مقدماتی از طریق مدیریت باشگاه استقلال است تا قرارداد قایدی تا حد معقولی افزایش یابد تا این بازیکن هم به اندازه تأثیرگذاری‌اش از استقلال دستمزد دریافت کند.

البته با شکافی که میان مجیدی و مدیران استقلال وجود دارد، بعید است که سر این موضوع بتوان به این سرعت به اتفاق نظر رسید. از طرفی باشگاه استقلال هم به حدی در مشکلات غوطه‌ور است که همین حالا نسبت به پرداختی‌های فصل جاری نیز رقم‌های زیادی عقب است که این ماجرا صدای همه بازیکنان را درآورده است. به هرحال آنچه مهم است اینکه قایدی برای ماندن در استقلال چراغ سبز نشان داده و حالا زمان عمل به وعده‌های مالی از سوی باشگاه استقلال است تا شاید ترتیبی اتخاذ کنند که شماره 10 یک فصل دیگر در استقلال بماند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
کالابرد_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
استیل رگال_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فرش تارنگ_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر