عالیشاه؛ قدرندیده‌ترین ستاره فصل پرسپولیس!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۰۳۹۱
۰۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۶
۱۲۵۵
امید عالیشاه در دو بازی متوالی بهترین بازیکن زمین لقب گرفت.

ورزش سه: در یک سال گذشته شاید برخی تصور می‌کردند کار امید عالیشاه در پرسپولیس به سر رسیده و با خرید مهدی ترابی و حضور چند وینگر و هافبک کناری، او بازیکن بعدی خواهد بود که با غضب یحیی مواجه و به در خروجی هدایت خواهد شد اما آنچه که او در این مدت از خود نشان داده، نمایش‌هایی در قواره بهترین بازیکن تیم است. بازیکنی که در گلسازی موفق عمل می‌کند و می‌تواند در پست‌های مختلف به میدان برود و در غیاب یک هافبک بازیساز، این نقش را برعهده گیرد.

شاید تمام دوران فوتبالی عالیشاه را بتوان به همین شکلی که در این فصل گذشت توصیف کرد؛ همیشه یک افت نسبی و ناامیدی طرفدارانش و سپس ارائه نمایش‌هایی موثر و حفظ جایگاه در ترکیب اصلی. عالیشاه در روزهایی که مهدی عبدی عملکرد خوبی نداشت و عیسی آل کثیر محروم بود، زوج خط حمله را با وحید امیری تشکیل داد و در پیروزی‌های متوالی پرسپولیس درخشید و در جریان پیروزی 5 گله مقابل گل گهر نیز در قامت یک ستاره ظاهر شد.

او که شاید همیشه با «دست کم گرفتگی» مواجه باشد، حالا در 30 سالگی دوباره به مهره ای تبدیل شده که یحیی گل‌محمدی وی را در ترکیب اصلی قرار می‌دهد. ستاره شماره 2 که در این سالها آقای پاس گل پرسپولیس بوده و در بازی سوپرجام نیز پاس تماشایی کنعانی را کنترل کرد و باعث شد تا عیسی آل کثیر زننده گل قهرمانی سرخپوشان لقب بگیرد.

عالیشاه در حالی به عنوان بهترین بازیکن پرسپولیس - تراکتور انتخاب شد که در دیدار با ذوب آهن نیز همین عنوان را به دست آورده بود تا در دو بازی متوالی، بهترین بازیکن زمین لقب گیرد. او همچنین با 15 دریبل موفق، بیشترین تعداد دریبل در بین بازیکنان تیم‌های ایرانی لیگ قهرمانان را به نام خود ثبت کرد.

عالیشاه؛ قدرندیده‌ترین ستاره فصل پرسپولیس!

در دیدار با ذوب آهن او یک پاس گل داد که در نهایت منجر به گل پیروزی بخش قرمزها شد و سه پاس کلیدی هم داد و با خلق چند موقعیت، مهاجمان پرسپولیس را در موقعیت گلزنی قرار داد. در دیدار با تراکتور در شرایطی که عیسی آل کثیر زوج او در خط حمله بود، ستاره قرمزها علاوه بر یک پاس گل، دو دریبل هم ثبت کرد و با چهار کنش دفاعی از زمین بیرون رفت.

نکته جالب اینکه او در نیم فصل اول و همراه با احسان پهلوان جزو چهار هافبک کناری برتر لیگ ایران بود و حالا تلاش می‌کند تا همین عنوان را در نیم فصل دوم نیز تصاحب کند تا جایگاهش برای فصل آینده نیز حفظ شود.

پس از شش سال حضور در تیم فوتبال پرسپولیس، کاپیتان دوم سرخها امیدوار است در بازی های باقی مانده فصل نیز بدرخشد و یک بار دیگر توانایی های خود را به معرض نمایش بگذارد. اما در هر صورت، حالا همه می‌دانند که عالیشاه بازیکنی خوش تکنیک، سرعتی و موثر است که همچنان می‌تواند بازیکنی گره گشا باشد.

عالیشاه این فصل در مجموع لیگ برتر، لیگ قهرمانان و سوپرجام 8 گل برای پرسپولیسی‌ها ساخته و در جام حذفی نیز فرصت این را دارد تا در مقابل استقلال بدرخشد. نکته مهم اینکه او حالا نیم نگاهی به تاثیر روی 20 گل فصل پرسپولیس دارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان-فوتراصلی222
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر