کراتینه مو چیست و قیمت آن
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
استخدام_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_2
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۰۴۱۰
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹
۱۲۸۱۰
محتوای حمایت‌شده
داشتن موهای صاف و یکدست می‌تواند زیبایی‌تان را دو برابر کند. کراتینه مو بهترین راهکار برای داشتن موهای صاف است، اما بهتر است نکاتی درباره آن بدانید.

برترین‌ها: ممکن است شما هم درمان مو‌ها با روش کراتینه کردن را شنیده باشید. البته می‌توان گفت افراد کمی وجود دارند که واقعا معنی کراتینه کردن مو را می‌دانند. اما در اغلب موارد هنگامی که فردی دارای مو‌های فر و وز است حتما به دنبال راه حلی برای خلاص شدن از بی نظمی و وز بودن موهایش می‌باشد. در ادامه مقاله کراتینه مو و قیمت کراتینه مو را برایتان توضیح می‌دهیم، با ما همراه باشید.

کراتینه مو چیست و قیمت آن

برای مشاوره و اطلاع از قیمت

همین حالا با سالن زیبایی گلچهره تماس بگیرید.

 

کراتینه کردن مو چیست؟

هدف از کراتینه کردن موها، بازسازی یا بازیابی ناحیه‌های آسیب دیده مو با ماده‌ای است که مو از آن ماده ساخته می‌شود. کراتین پروتئین مستحکمی است که ماده اصلی برای پایداری و حفاظت از مو محسوب می‌شود، اما متاسفانه با بالارفتن سن و استفاده مداوم از ماده‌های شیمیایی مقدار کراتین مو در فرد بسیار کم‌تر از قبل می‌شود. کراتینه کردن مو به راحتی پروتئین از دست رفته را به مو برمی گرداند. اضافه کردن یک لایه از کراتین که خود نوعی پروتئین مفید محسوب می‌شود، باعث مستحکم شدن مو‌ها و از بین بردن بی نظمی و شلوغی در مو‌ها می‌شود و همچنین کراتینه کردن مو‌ها باعث می‌شود راحت‌تر از قبل با موهایتان کار کنید.

کراتینه مو چه مزایایی دارد؟

مزایای کراتینه مو می‌تواند وابسته به جنس موهای شما نیز باشد. به طور کلی برخی از اصلی‌ترین مزایای کراتینه مو به شرح زیر می‌باشد:

  • کراتینه مو باعث می‌شود که موهای شما حجیم‌تر از حالت عادی دیده شود.
  • سبب می‌گردد که موها درخشان‌تر شوند.
  • شانه کردن موها ساده‌تر می‌شود.
  • شستشوی موها آسان می‌شود.
  • از وز شدن موها جلوگیری می‌کند.
  • سبب می‌گردد که موهای شما در هر شرایطی جذاب و مرتب باشد.

نکات قبل از کراتینه مو

پیش از اینکه برای کراتینه کردن موهای خود اقدام کنید، مطمئن شوید که موهای شما مناسب کراتینه باشد. موهای وز و فر می‌توانند گزینه خوبی برای کراتینه باشند، اما کراتینه به هیچ وجه برای موهای صاف و لخت مناسب نیست.

نکته قابل توجه دیگر این است که باید به یک آرایشگر حرفه‌ای برای انجام کراتینه مو مراجعه نمایید. مراجعه به آرایشگرهای غیر حرفه‌ای می‌تواند آسیب زیادی را برای موهایتان به همراه داشته باشد.

کراتینه مو چیست و قیمت آن
کراتینه مو چیست و قیمت آن
 
نمونه‌های کراتینه مو سالن گلچهره را از اینجا ببینید.
 

روند کراتینه کردن مو به چه صورت است؟

کراتینه کردن مو مراحل متفاوت و نسبتا سختی را دارد. برای همین اگر قصد کراتینه کردن موهایتان را دارید، بهتر است برنامه دیگری برای روز خود در نظر نداشته باشید چرا که می‌توانیم بگوییم نمی‌توانید به برنامه‌های دیگرتان برسید، همچنین در حین کراتینه کردن موهایتان نمی‌توانید از کتاب، مجله یا گوشی تان استفاده کنید چرا که در اکثر مواقع لازم است چشمانتان را ببندید تا کراتین به داخل چشمانتان نفوذ نکند، زیرا این ماده بسیار قوی است و اگر وارد چشم هایتان شود آسیب زیادی را به آن‌ها وارد می‌کنید. نکته‌ای که باید مورد کراتینه کردن مو بدانید اگر موهایتان بسیار پرپشت باشد ممکن است به دو لایه از کراتین احتیاج داشته باشید تا بتوان نتیجه عالی از این پروسه را گرفت.

کراتینه کردن مو چگونه انجام می‌شود؟

ابتدا مو‌های شما را شستشو می‌دهند و بعد از آن سرم کراتینه را به هر دسته نازک و کوچک از موهایتان می‌زنند، سپس با کمک گرما دادن به مو‌ها باعث فعال شدن مرحله درمانی کراتینه مو می‌شوند و این روند باعث صافی مو می‌شود بعد از اینکه مو‌های شما صاف، نرم و لخت شد دوباره مو‌های شما را شسته، خشک می‌کنند و بعد از آن می‌توان گفت روند کراتینه کردن مو‌ها به اتمام رسیده است.

کراتینه مو چیست و قیمت آن

مراقبت‌های بعد از کراتینه مو

طبیعتا کراتینه کردن موها محدود به همان موادی که در آرایشگاه به موهای شما زده می‌شوند نیست، لازم است پس از انجام کراتینه مو، مراقبت‌هایی را انجام دهید تا سلامت موهای شما حفظ شوند. بدون شک آرایشگر شما پس از انجام کراتینه، با توجه به جنس موهایتان، شامپوی مخصوصی را به شما پیشنهاد خواهد داد. ضمنا ممکن است تا 48 ساعت نتوانید موهای خود را شسته و یا ببندید.

بهترین روش کراتینه مو کدام است؟

به طور کلی دو نوع بسیار مهم کراتینه مو داریم. کراتینه مو برزیلی و کراتینه مو احیایی. هر یک از این دو روش کراتینه می‌توانند برای افراد مختلفی گزینه مناسب و بهترین روش باشند. به طور مثال کراتینه مو برزیلی برای کسانی مناسب است که موهای بسیار فر و وز دارند. این در حالی است که کراتینه مو احیایی برای کسانی مناسب است که موی فر دارند، اما فر موهای خود را دوست دارند و فقط می‌خواهند وز موها را از بین ببرند. پس در نتیجه بهترین روش کراتینه مو برای افراد مختلف می‌تواند متفاوت باشد.

کراتینه کردن مو تا چه زمانی پایدار می‌ماند؟

کراتینه کردن مو همیشگی نیست و میزان پایداری و دوام آن بیشتر بسته به جنس و نوع مو‌ها و مراقبت‌های انجام شده دارد. اما می‌توان گفت در کمترین حالت تا سه ماه دوام دارد.

قیمت کراتینه کردن مو چقدر است؟

قیمت کراتینه کردن مو‌ها بیشتر به سالن آرایشگاهی که مراجعه می‌کنید بستگی دارد، اما معمولا کراتینه کردن مو‌ها به طور میانگین از یک میلیون و دویست شروع می‌شود.

کراتینه مو چیست و قیمت آن

برای مشاوره و اطلاع از قیمت

همین حالا با سالن زیبایی گلچهره تماس بگیرید.

 

چه عواملی بر روی قیمت کراتینه موی خانم‌ها تاثیر می‌گذارد؟

مو‌های خانم‌ها به خاطر رنگ یا دکلره کردن مو‌ها و یا با گذشت زمان و تغییرات ایجاد شده می‌توانند شکننده شوند و یا آسیب دیده و درخشندگی سابق خود را از دست بدهند. در این زمان‌ها ممکن است همه به شما توصیه کنند موهایتان را کوتاه کنید و اگر شما هم تصمیم به این کار دارید باید بگوییم فعلا صبر کنید چرا که هنوز هم راه حلی برای بازیابی و زیباتر کردن مو‌های شما وجود دارد شما می‌توانید با کراتینه کردن موها، درخشندگی، زیبایی و صافی را به مو‌های خود برگردانید. اما اگر راجع به قیمت کراتینه کردن مو‌ها کنجکاو هستید باید بگوییم ما در ادامه عوامل موثر بر قیمت کراتینه مو را برایتان بررسی می‌کنیم.

عوامل موثر بر هزینه کراتینه مو بانوان: قد مو‌

می‌توان گفت هرچه قدر مو‌های شما بلندتر باشد هزینه کراتینه کردن مو‌های شما بالاتر می‌رود، چرا که کراتینه کردن مو‌های شما وقت بیش تری را می‌خواهد و همچنین مواد کراتینه بیش تری برای مو‌های شما لازم است. علاوه بر بلندی اگر مو‌های شما ضخیم و پرپشت باشد نیز همین مسئله راجع به شما هم صدق می‌کند، به این صورت که هرچه قدر مو‌های شما پرپشت باشد قیمت کراتینه موی شما بالاتر می‌شود.

عوامل موثر بر قیمت کراتینه مو بانوان: نوع مواد

یکی دیگر از عوامل مهمی که بر روی هزینه کراتینه کردن مو‌ها تاثیر می‌گذارد، جنس و نوع ماده مصرفی است. ماده‌های کراتینه دارای انواع مختلف و در برند‌های مختلفی هستند. عواملی مانند شرکت تولید کننده، جنس مواد اولیه، چگونگی ساخت، برند شرکت نیز بر روی قیمت این ماده اثر می‌گذارد. اما توصیه می‌کنیم برای کراتینه کردن مو‌های خود از مواد ارزان قیمت استفاده نکنید چرا که شما در نظر دارید با کراتینه کردن مو‌های خود زیبایی و درخشندگی را به موهایتان را برگردانید، اما اگر از ماده‌های بی کیفیت و ارزان استفاده کنید ممکن است حتی به مو‌های خود آسیب بزنید و عوارض جانبی مختلفی هم برای موهایتان داشته باشد.

عوامل موثر بر قیمت کراتین مو بانوان: محله و شهرت آرایشگاه

حتما قبلا برای شما نیز پیش آمده که با رفتن به آرایشگاه‌های مختلف، شاهد خدمات یکسان با قیمت‌های متفاوت باشید. عوامل زیادی بر روی این تفاوت هزینه تاثیر می‌گذارد، اما می‌توان گفت آرایشگاه‌هایی که در بالای شهر هستند به دلایل متفاوتی هزینه‌های بالایی را نیز دارند. اما ممکن است شما به یک آرایشگاه معمولی مراجعه کنید، اما از قیمت‌های ارائه شده در آن جا نیز راضی نباشید. در حالت کلی علاوه بر جنس کراتین استفاده شده منطقه‌ای که آرایشگاه در آن جا واقع است بر روی هزینه کراتینه کردن مو اثر می‌گذارد. توصیه ما به شما این است که کار کراتینه کردن مو‌های خود را به فردی بسپارید که تجربه و مهارت بالایی در این کار داشته باشد چرا که کار کراتینه کردن مو‌ها بسیار حساس است.

کراتینه مو چیست و قیمت آن

کراتینه مو در خانم‌ها به طور متوسط با چه هزینه‌ای انجام می‌شود؟

  • کمترین قیمت معمولا برای مو‌های کوتاه: ۴۰۰ هزار تومان
  • قیمت متوسط برای مو‌ها با بلندی معمولی: ۷۰۰ هزار تومان
  • قیمت میانگین برای مو‌های بلند: یک میلیون و دویست هزار تومان

سالن زیبایی گلچهره

کراتینه مو چیست و قیمت آن

کراتینه مو چیست و قیمت آن

همین حالا تماس بگیرید.

 
 
کراتینه مو چیست و قیمت آن
نمونه‌های کراتینه مو سالن گلچهره را از اینجا ببینید.
 
 
کراتینه مو چیست و قیمت آن
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:3
Iran (Islamic Republic of)
15:26 - 1400/04/02
بدتر از قبل به حالت اول برمی گردد.
Iran (Islamic Republic of)
16:52 - 1400/04/02
کراتین خیلی عالیه مخصوصابرای موهای وزوبدحالت
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۵
بدترین آسیب رو به مو میزنه تمام پزشکها باهاش مخالف هستن .حرارت بالای اتو گاهی آسیبهای جبران ناپذیری به بار میاره
Iran (Islamic Republic of)
13:08 - 1400/04/04
ممنون از گذاشتن قیمت
Iran (Islamic Republic of)
18:28 - 1400/04/10
مطلب کاملا غلط هستش کراتی درشت ملکول هستش و هیچ احیایی انجام نمیده. چیزی که از کراتین به مو میرسه فرمالین و حرارت اتو است.احیا فقط با ریز ملکولهایی مثل پلکس و بوتاکس و ال پی پی و ام بی کیو هستش.
کراتین در خاصیت صافی داره نه احیااااااااااا
Iran (Islamic Republic of)
19:47 - 1400/04/15
موهای من قدش متوسطه
2100 دادم واسه کراتین
البته ماندگاری و میزان لخت بودنش عالیه
کیفیت مهم تر از قیمته
Iran (Islamic Republic of)
22:49 - 1400/04/15
من موهام دیروز کراتینه کردم با ۳۵۰تومن موهام هم تا پایین شانه هست
Iran (Islamic Republic of)
10:05 - 1400/04/16
کراتین سرطان خالصه
موادش خیلی مضره
Iran (Islamic Republic of)
17:37 - 1400/04/18
و این بگید که باعث ریزش شدید مو میشه من خودم دو بار انجام دادم و پشبموتم
Iran (Islamic Republic of)
18:31 - 1400/06/07
من انجام دادم و راضی هستم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تاپ لپتاپ_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
آف دکور _فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_تزریق چربی