شایعه در بغداد؛ اسکوچیچ گزینه عراق شد!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۳۰۵۲۲
۰۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۷
۱۳۸۱
این روز‌ها که فدراسیون فوتبال عراق با کمیته عادی سازی اداره می‌شود، اخبار عجیبی درباره انتخاب سرمربی جدید عراق به گوش می‌رسد.

فوتبالی: این روز‌ها که فدراسیون فوتبال عراق با کمیته عادی سازی اداره می‌شود، اخبار عجیبی درباره انتخاب سرمربی جدید عراق به گوش می‌رسد.

فدراسیون فوتبال عراق سخنگو و مدیریت واحدی ندارد و اینکه در روزهای گذشته خبرهای ضد و نقیضی از وضعیت سرمربیگری تیم ملی عراق و حتی خود فدراسیون فوتبال عراق منتشر می شود. عراقی‌ها شرایطی مشابه ایران دارند و هنوز معلوم نیست سرمربی‌شان در مرحله انتخابی جام جهانی قطر چه کسی است.

در آخرین خبر عجیب اسکوچیچ سرمربی کنونی تیم ملی فوتبال ایران، وارد فهرست گزینه‌های فدراسیون فوتبال عراق برای جانشینی سرکو کاتانچ شده است! این خبر که شایعه هم به نظر می رسد در شبکه های اجتماعی عراقی ها دست به دست می شود و حتی گفته می شود برخی مدیران فدراسیون فوتبال عراق هم به دوستان رسانه ای شان خبر داده داده اند، اگر اسکوچیچ با ایران فسخ کند می توانند او را به خدمت بگیرند.

البته از یکطرف گفته می‌شود، فدراسیون فوتبال عراق به دنبال بازگرداندن سرکو کاتانچ است و از طرف دیگر مدتهاست که خبرهایی درباره جدایی قطعی سرمربی اسلوونیایی از تیم ملی عراق در رسانه‌های این کشور منتشر شده است.

در چنین شرایطی در شبکه های اجتماعی عراقی، خبر آمده برخی مسئولان فدراسیون فوتبال عراق، به دنبال همکاری با دراگان اسکوچیچ هستند. سرمربی کنونی تیم ملی که علیرغم رساندن تیم ملی به مرحله انتخابی جام جهانی، هنوز از آینده همکاری‌اش با فدراسیون فوتبال خبر ندارد و معلوم نیست که در بازیهایی که از شهریورماه آغاز خواهد شد، روی نیمکت تیم ملی می‌نشیند یا نه. احتمال همگروه شدن ایران و عراق در این گروه هم کم نیست و به احتمال زیاد ایران و عراق در یک گروه قرار می گیرند.

اتفاقی که باعث شده، خبر علاقه عراق به همکاری با سرمربی تیم ملی ایران را جدی گرفت، گزارشی است که در رسانه "عراق پروپلیر" منتشر شده است. بر اساس ادعای این رسانه، در بین مربیانی که فدراسیون فوتبال عراق با آنها مذاکره کرده، یک مربی حضور دارد که دوست ندارد فعلا هویتش افشا شود و به نظر می‌رسد این مربی کسی نیست جز دراگان اسکوچیچ که فعلا منتظر مشخص شدن وضعیت همکاری‌اش با فدراسیون فوتبال ایران است.

فعلا که سرنوشت اسکوچیچ به قرعه تیم ملی در دور نهایی انتخابی جام جهانی گره خورده است اما در کل به نظر می‌رسد آرزوی دراگان اسکوچیچ برآورده شده و حالا آوازه او به کشورهای منطقه رسیده و اگر حتی با تیم ملی فوتبال ایران فسخ کند، مشتریان خوبی در کشورهای منطقه از عراق گرفته تا امارات و قطر و حتی عربستان به او پیشنهاد می‌دهند. او با سرمربیگری ایران، ارزشش بالا رفته و حسابی مشتری پیدا کرده است. چیزی که رسانه های ایرانی در زمان انتخابش به عنوان جایگزین ویلموتس، پیش‌بینی‌اش را می‌کردند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
استیل رگال_فوتر
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
کالابرد_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر