جدال خونبار مال باخته با زورگیران مخوف!
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۳۰۵۹۰
۰۳ تير ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۵
۳۰۱۰
جوانی که هدف زورگیران مخوف قرار گرفته بود، در جدالی خونین با دزدان، نه تنها اموالش را از دست داد بلکه به شدت با ضربات چاقو مجروح شد.

خراسان: جوانی که هدف زورگیران مخوف قرار گرفته بود، در جدالی خونین با دزدان، نه تنها اموالش را از دست داد بلکه به شدت با ضربات چاقو مجروح شد.

 این حادثه تلخ بامداد یکم تیر در زیر پل فجر مشهد هنگامی رخ داد که جوان 28 ساله ای مشغول گفت وگو با گوشی تلفن همراهش بود و قصد داشت به منزلش بازگردد. در همین حال ناگهان دو زورگیر که او را طعمه ای مناسب برای ربودن اموالش یافتند به سوی جوان مذکور حرکت کردند. یکی از زورگیران در یک لحظه چاقویش را بیرون کشید و تیغه آن را در هوا چرخاند تا با ترساندن جوان 28 ساله، وجوه نقد و دیگر اموال او را سرقت کنند اما جوان یاد شده که قصد نداشت به همین راحتی اموالش را از دست بدهد، به مقاومت در برابر زورگیران پرداخت.

این دو جوان بی رحم به او فرصت هیچ عکس العملی را ندادند و ناگهان ضربات چاقو را بر پیکرش فرود آوردند. در حالی که دست، سینه و کتف، این جوان بی گناه به شدت زخمی شده بود و خون از پیکرش بیرون می زد، او یکی از دزدان مخوف را در آغوش را گرفت و رهایش نکرد. فریادهای مرد زخمی برای استمداد از دیگران، بالاخره توجه چند رهگذر را به خود جلب کرد. او که به خاطر خون ریزی رمقی در بدن نداشت و مدام تهدید به مرگ می شد باز هم، زورگیر را همچنان در میان دستانش محکم می فشرد تا این که دو تن از شهروندان وظیفه شناس با دیدن این صحنه خونبار، به یاری وی شتافتند.

در همین حال دزد خطرناکی که همچنان به تهدید ادامه می داد با مشاهده هجوم شهروندان برای یاری رساندن به جوان مجروح، بی درنگ گردنبند طعمه خون آلود را قاپید و با سرقت پول های نقد او از محل گریخت اما شهروندان با پلیس 110 تماس گرفتند و از فرار زورگیری جلوگیری کردند که به چنگ مال باخته افتاده بود.

چند دقیقه بعد نیروهای گشت کلانتری میرزاکوچک خان در محل وقوع این حادثه وحشتناک حضور یافتند و حلقه های قانون را بر دستان زورگیر مخوف گره زدند. لحظاتی بعد نیز امدادگران اورژانس مرد مجروح را به بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد انتقال دادند که بلافاصله تلاش کادر پزشکی برای نجات جان وی آغاز شد.

خوشبختانه ضربات چاقو به نواحی حساس بدن وی اصابت نکرده بود و این جوان مداوا و از بیمارستان ترخیص شد. از سوی دیگر تحقیقات نیروهای انتظامی با صدور دستوری از سوی سرهنگ علی عبدی (رئیس کلانتری میرزاکوچک خان) از متهم 18 ساله در حالی آغاز شد که بررسی ها نشان داد، این متهم خطرناک اهل استان سیستان و بلوچستان است که در بولوار کشمیری شهرک مهرگان اقامت دارد. «ایمان-گ» که به اتهام زورگیری با سلاح سرد تحت بازجویی های تخصصی قرار گرفته بود با اعتراف به زورگیری وحشتناک از جوان 28 ساله گفت: با «الف» (متهم فراری) از حدود دو ماه قبل در یکی از پارک های طبرسی آشنا شدم و رفاقت صمیمانه ای بین ما ایجاد شد تا جایی که اوقات زیادی را در کنار هم سپری می کردیم.

او که جوانی سابقه دار است و مدعی بود در گوشی قاپی و زورگیری های زیادی نقش داشته، به من پیشنهاد کرد با کمک یکدیگر از مردم زورگیری کنیم و با فروش اموال سرقتی، به مالخران مخارج خودمان را در بیاوریم! من هم که تا به حال زورگیری نکرده بودم، ابتدا می ترسیدم با او همراه شوم ولی «الف» اصرار کرد که مشکلی پیش نمی آید چون من قبلا خیلی زورگیری کرده‌ام! و مرا قانع کرد که او را همراهی کنم.

جدال خونبار مال باخته با زورگیران مخوف!

حدود ساعت 2 بامداد بود که تصمیم گرفتیم برای زورگیری از مردم راه بیفتیم.

وقتی به زیر پل فجر رسیدیم، جوانی را دیدیم که با گوشی تلفن در حال مکالمه است. با اشاره «الف» موقعیت را مناسب دیدیم و به طرف او هجوم بردیم. «الف» چاقو کشید و آن جوان را مجروح کرد ولی من گرفتار شدم. متهم پرونده زورگیری مسلحانه از مردم، ادامه داد: وقتی در کلاس هشتم ترک تحصیل کردم، تصمیم گرفتم به برادرم در تامین هزینه های زندگی کمک کنم چرا که پدرم از هشت سال قبل به سرطان ریه دچار شده است و نمی تواند کار کند!

او در گذشته راننده اتوبوس مسافربری بود ولی از مدتی قبل برادرم سر کار می رفت و مخارج زندگی را می پرداخت در این میان من هم در پارک ها و خیابان ها با دوستانم وقت می گذراندم تا این که از 12 سالگی به کشیدن سیگار روی آوردم و الان هم مواد مخدر مصرف می کنم!

این زورگیر مخوف ادامه داد: بعد از ترک تحصیل شاگرد سنگ کاری شدم تا این حرفه را بیاموزم ولی بعد از مدت کوتاهی این شغل را رها کردم و تصمیم گرفتم به گچ کاری ساختمان بپردازم ولی مسیر زندگی ام را دوستان ناباب تغییر دادند و افرادی مانند «الف» مرا نابود کردند. حالا هم که گرفتار شده ام، نمی دانم به سرنوشتی انتظارم را می کشد و...

با توجه به اهمیت ماجرای زورگیری های مسلحانه و ایجاد رعب و وحشت در شهر، دستورات ویژه ای از سوی سردار محمد کاظم تقوی (فرمانده انتظامی خراسان رضوی) برای دستگیری همدست این زورگیر خطرناک در حالی آغاز شده است که مال باخته در جدالی خونبار با دزدان مخوف، از مرگ نجات یافت اما پلیس همواره توصیه می کند هنگام مواجهه با زورگیران و سارقان مسلح، از هر گونه درگیری که جان افراد را به خطر اندازد به جد خودداری کنید و تنها مشخصات چهره یا وسیله نقلیه زوگیران را به خاطر بسپارید تا پلیس را برای شناسایی و دستگیری مجرمان یاری دهید.

شایان ذکر است، با معرفی زورگیر دستگیر شده به دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، دستورات محرمانه قضایی نیز برای ردیابی و دستگیری متهم فراری صادر شده است و ماموران انتظامی با استفاده از راهنمایی های قاضی اسماعیل عندلیب (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی) تلاش گسترده ای را در این باره آغاز کرده اند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
استیل رگال_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
سفیر بار ساقدوش_فوتر
چوب و هنر _فوتر
کالابرد_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر