داورزنی: از مردم ایران عذرخواهی می‌کنم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۳۰۶۷۴
۰۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵
۳۶۶۷
رئیس فدراسیون والیبال کشور گفت: به خاطر اتفاقات رخ داده و نتایج از همه مردم عذرخواهی می‌کنم و قول می‌دهم که تلاش خود را تا فرصت باقی مانده به المپیک انجام دهیم.

خبرگزاری فارس: محمدرضا داورزنی در خصوص نتایج تیم ملی والیبال کشورمان اظهار داشت: قبل از هر چیز احترام می‌گذارم به احساسات پاک مردم شریف ایران نسبت به والیبال.

وی افزود: استراتژی که فدراسیون برای حضور در المپیک به کار برد، برای این بود که بتواند به یک ترکیب مناسب برسد و باعث شود که مردم از تیم ملی خود در مسابقات لیگ ملت ها بازی خوب ببینند اما متاسفانه از عهده این کار بر نیامدیم. من از همه مردم عذرخواهی می‌کنم و قول می‌دهم که تلاش خود را تا فرصت باقی مانده به المپیک انجام دهیم تا نقاط ضعفی که مردم در جریان مسابقات لیگ جهانی شاهدش بودند را برطرف کنیم.

داورزنی: از مردم ایران عذرخواهی می‌کنم

رئیس فدراسیون والیبال خاطرنشان کرد:صحبت های همه کارشناسان را که دلسوزانه برای تیم بحث می‌کردند را شنیدم. قطعا این نیست که آلکنو دور از دسترس باشد چون تمام نکات به او منتقل خواهد شد و پاسخگوی تصمیمات و اقداماتی که در مسابقات انجام داده خواهد بود. در این فرصت کم نمی‌توانستیم به تکنیک بازیکنان بپردازیم و بازیکنانی که انتخاب شدند به جز جواد کریمی که با تاخیر به تیم اضافه شد و باید از ابتدا همراه تیم بود بقیه افراد در پست های مختلف جزء بهترین های ما بودند. تنها تیمی که از لحاظ بازیکن و مربی تغییرات جدی به همراه داشت، تیم ایران بود.

وی افزود: ما هم به آلکنو گفتیم که در این مدت می‌خواهیم به تیم ملی ما شناخت پیدا کنی.یک مربی عملکرد بازیکنان را به لحاظ اعداد و آمار مورد تجزیه و تحلیل قرا می‌دهد و او هم این کار را کرد و دقیقا می‌دانست که بازیکنان در چند سال اخیر در رقابت های مختلف جهانی چه عملکردی داشتند. بر مبنای این موضوع امسال یک تعدادی بازیکن جدید مثل میثم صابری، صابر کاظمی، بردیا سعادت که در ترکیب قرار گرفتند و همین اتفاق فرصتی برای آلکنو که از آن ها بازی بگیرد. این مربی بعضی اوقات اصرار داشت که یک بازیکن در ترکیب بماند تا بتواند شرایط خود را بهبود بخشد.

داورزنی که با رادیو ورزش صحبت می کرد خاطرنشان کرد: ما چند بازی مهم در پیش داریم. سه بازی جدی در ابتدای کار در المپیک داریم که ساعت ۹ صبح برگزار می‌شود. مربی باید بتواند به آن ترکیبی که می‌خواهد با لهستان، ژاپن، ایتالیا و یا کانادا برسد تا از مصاف آن ها گذر و از این مرحله از المپیک عبور کند. این موضوع برای الکنو بسیار مهم است که در دریافت که ضعف عمده ما است از بازیکنانی که سرویس های پر قدرت می‌زنند استفاده کند و از آن مرحله به مرحله بعد برسد.این مربی باید به بازیکنانی همچون اسفندیار و شریفی فرصت می داد. از طرف دیگر وضعیت امیر غفور به گونه ای بود که از ابتدای بازی ها امکان استفاده از این بازیکن وجود نداشت و به دستور پزشک که از متخصصان فن بود نمی‌توانستیم از او استفاده کنیم، تا اینکه او به مرحله ای رسید که پزشکان اجازه حضور او را در بازی ها دادند و در این مرحله آلکنو یک بازی به او داد که بتواند بازی کند.

رئیس فدراسیون والیبال کشورمان اظهار کرد: بیش از هر فرد دیگری بازیکنانی که برای والیبال کشور زحمت کشیدند از این باخت بسیار ناراحت هستند و تمامی تلاش خود را کردند که انتظارات را برآورده کنند. هیچ مشکلی در تیم نبود و تمام ناراحتی بچه ها این بود که نمی‌خواستند نتیجه بدی را کسب کنند. تعدادی از بازیکنان ما جدید بودند که برای اولین بار در سطح جهانی بازی می‌کردند. بعضی اوقات بازیکن خوب ما مثل سعید معروف پاس هایی که می‌داد منجر به اشتباه بقیه می‌شد و کسی انتظار نداشت که از این دست اتفاقات رخ دهد و هماهنگی بین تیم و بین دو نسل کار دشواری بود. برخی صحنه ها فوق العاده بود و یک هماهنگی آرمانی بین تیم ایجاد می‌شد و گاهی اوقات هم ناهماهنگی بسیار مشهود بود. قطعا بعد از برگشت آلکنو کنفرانس خبری خواهیم داشت تا به همه سوالات پاسخ دهد.

داورزنی عنوان کرد: یک تعدادی از بازیکنان ما در لیگ داخلی خیلی خوب کار می‌کنند ولی در مقابل تیم های قدرتمند دنیا تحت فشار قرار می گیرند. یک بازیکن وقتی یک یا دو بار دفاع می‌شود روحیه خود را از دست می‌دهد و اگر در این مرحله به هم بریزد بهتر از این است که در المپیک دچار آشفتگی شود. آلکنو باید می‌دید که بچه ها در شرایط مختلف چه عملکردی از خود نشان می‌دهند و این ها مسائلی است که باید از دل این بازی ها و به آن تعداد از بازیکنانی که قرار هست در المپیک بازی کنند برسیم. تمام تلاش کادر فنی و فدراسیون این است که در زمان باقی مانده بسیاری از نواقص را برطرف کنیم. من به عنوان خادم مردم این قول را می‌دهم که مجدد امید و نشاط را در دل مردم زنده کنیم.

رئیس فدراسیون والیبال گفت: سعی می‌کنیم ترکیب نهایی تیم ملی را در هفته آتی اعلام کنیم. این موضوع به وضعیت سلامتی بازیکنان بستگی دارد چون به هر حال بازیکنی مثل جواد کریم که آسیب دیدگی داشت و از زمانی که تیم رفته بود در حال درمان است و بازیکنان دیگری هم که در تهران مشغول تمرین هستند احتمالا بعد از بررسی های مختلف از ترکیب تیم حذف یا به ترکیب اضافه شوند.

داورزنی همچنین از تشکیل یک کمیته تعیین وضعیت برای بررسی مجموعه توانمندی تیم هایی که می‌خواهند در لیگ برتر حضور داشته باشند، خبر داد.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:47
Iran (Islamic Republic of)
12:04 - 1400/04/03
ضعف در زدن سرویس خصوصا معروف و غلامی
عدم اعتماد بنفس عبادی پور و غلامی
و عدم دریافت های مناسب
و در نهایت دفاع نصفه و نیمه
از چهار آیتم اصلی در سه آیتم بسیار ضعیف بودیم و صرفا در بخش حمله تا حدودی بهتر بودین
Iran (Islamic Republic of)
12:25 - 1400/04/03
داور زنی اگه چشمش نکنیم از محدود مدیران خوب ایرانه
Iran (Islamic Republic of)
12:44 - 1400/04/03
یک راه دیگه هم هست داور جان، استعفا
Iran (Islamic Republic of)
12:50 - 1400/04/03
چرا عذرخواهی؟
تیم ما خیلی هم عالی بود
باید قبول کرد که بصاعت ما همینه
بازم عالی بودن خداییش
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۳
درعوض جوونهایی خوبی معرفی کردیم مثل صابرکاظمی. میثم صالحی
امیر
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۴
آفرین تیم برای آینده بهترین تیم خواهد بود.آفرین به بازیکنان آفرین...
Iran (Islamic Republic of)
11:55 - 1400/04/04
چرا عذرخواهی.مگر تیم ملی تا کی باید با بازیکنان قدیمی بازی میکرد.اتفاقا بهترین کار الکنو جوان گرایی بود.این تبم هنوز کار داره که با هم هماهنگ بشن.پس باید به مربی اعتماد کرد.از همه بچه های تیم ملی متشکربم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
استیل رگال_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
کالابرد_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر