حمایت قوه قضائیه از واحد‌های صنعتی و تولیدی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۳۰۶۹۹
۰۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۸
۱۳۳۴
دادستان كل كشور گفت: قوه قضائيه در راستاي تحقق شعار سال: «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» با تمام ظرفيت خود از صنايع و توليدكنندگان داخلی حمايت مي كند و در اين مسير نيز توانسته مشكل دو هزار واحد صنعتی را حل كند.

سایپانیوز: دادستان كل كشور گفت: قوه قضائيه در راستاي تحقق شعار سال: «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» با تمام ظرفيت خود از صنايع و توليدكنندگان داخلی حمايت مي كند و در اين مسير نيز توانسته مشكل دو هزار واحد صنعتی را حل كند.

 حجت الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری در بازديد از گروه خودروسازي سايپا و فعاليت‌های توسعه‌اي كه در اين مجموعه انجام مي شود، اظهار داشت: سايپا، مجموعه‌ای فعال و پويا است كه می‌تواند با تكيه بر توان مهندسان و كارگران خود، بخش قابل توجهي از نياز کشور به خودرو را پاسخ بدهد.

وي با بيان اينكه بازديد از گروه خودروسازي سايپا در هفته قوه قضائيه با دو هدف انجام شد، افزود: نخستین هدف بيان خسته نباشيد به كارگران و مهندسان اين مجموعه خودروساز است و دومين هدف آن شنيدن چالش هايی است كه سايپا در مباحث حقوقی و قضائی دارد و از موانع تولید در این گروه است.

منتظری تصريح كرد: قوه قضائيه حامی تمام صنايع كشور است و براي رفع مشکلات و پشتيباني از آنها از تمام ظرفيت هاي خود استفاده مي كند.

دادستان كل كشور با اشاره به اينكه در دو سال اخير توانسته ايم مشکل بیش از دو هزار مركز صنعتي را رفع كنيم و براي ادامه اين روند آمادگي لازم را داريم، تصريح كرد: هر صنعت و توليدي كه مي تواند به اقتصاد كشور كمك كند، قوه قضائيه از آن حمايت مي كند تا فعاليت هاي آن مجموعه روان و بدون مشكل شود.

وي خاطرنشان كرد: اميدوارم در دولت سيزدهم كه كمتر از دو ماه آينده فعاليت خود را آغاز مي كند، سطح هماهنگي ها و همكاري ها بيشتر شود تا با سرعت بيشتري بتوان فضاي توليد را تسهيل و مشكلات توليدكنندگان را حل كرد.

منتظري گفت: در بازديدي كه از مجموعه سايپا داشتم از مديرعامل اين مجموعه خواستم كه نسبت به ارتقاء سطح استانداردهاي موجود و ايمن سازي خودروها تلاش بيشتري انجام دهند؛ چرا كه توجه به اين امر باعث مي شود كه مردم بيش از گذشته به صنعت خودروسازي كشورمان اعتماد كنند.

وي با بيان اينكه صنعت خودرو بايد به گونه اي فعاليت كند كه مردم نسبت به خودروي ايراني هيچ گلايه و انتقادي نداشته باشند، افزود: انصافا گروه خودروسازي سايپا نسبت به گذشته توسعه خوبي پيدا كرده است و اين امرقابل تقدير است.

دادستان كل كشور گفت: براي آنكه رشد و توسعه صنعت خودرو مضاعف شود توصيه مي كنم كه شركت هاي خودروسازي سطح تعامل خود را افزايش دهند تا بتوان به سمت خودكفايي رفت و تحريم هاي ظالمانه را بي اثر كرد و همچنين در صورت همكاري مشترك مي توان رشد كيفي را در توليد خودروهاي داخلي پيش از گذشته ديد.

وي گفت: از مديرعامل گروه خودروسازي سايپا تقدير و تشكر مي كنم كه طي سال هاي سخت تحريم توانست گروه خودروسازي سايپا را در مسير رشد و توسعه قرار دهد و ضمن طراحي و توليد خودروهاي جديد، خودروي پرايد را از خط توليد اين مجموعه حذف كند.

وي افزود: ايران با سخت ترين و ظالمانه ترين تحريم ها روبرو است و از طرفي نمي توان به قول و وعده هايی كه آنها در مذاكرات مي دهند اعتماد كرد چرا كه آنها به تعهدات خود پايبند نيستند لذا تنها راه نجات اقتصاد كشور تکیه بر اقتصاد مقاومتي است و اين امر زماني حاصل مي شود كه صنايع كشور به خصوص صنعت خودرو با تكيه بر نيروي مهندسان جوان خود رشد كنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
استیل رگال_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
کالابرد_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
شفا_فوتر