قهرمان لیگ از این جدول بیرون می‌آید!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۱۴۹۷
۰۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۷
۱۷۰۲
پرسپولیس و سپاهان سه بازی با تیم‌های مشترک خواهند داشت و هر یک سه دیدار مقابل تیم‌های بالای جدول برگزار می‌کنند.

ورزش سه: تیم فوتبال سپاهان در حالی به مصاف فولاد خواهد رفت که پرسپولیس با کسب پیروزی مقابل مس رفسنجان زودتر از مرز ۵۰ امتیاز عبور کرد و صدرنشین جدول رده بندی لیگ بیستم شد اما شاگردان نویدکیا با پیروزی یک گله نیز به صدر باز خواهند گشت.

نکته مهم درباره ادامه بازی‌های لیگ بیستم این است که باتوجه به ایجاد اختلاف ۱۰ امتیازی با استقلال، این تیم تا حد زیادی شانس قهرمانی اش را از دست داده و دوئل برای کسب جام بین سپاهان و پرسپولیس پیگیری می‌شود و در این بین ۱۳ بازی هستند که قهرمان را تعیین خواهند کرد.

قهرمان لیگ از این جدول بیرون می‌آید!

* حریفان مشترک و بازی‌های سرنوشت‌ساز

پرسپولیس و سپاهان در هفته‌های پایانی سه حریف مشترک دارند: فولاد، ماشین سازی و پیکان. نکته جالب اینکه سپاهان در سه هفته متوالی با این تیم‌ها بازی می‌کند اما پرسپولیس در هفته‌های زوج باقی مانده رودرروی این تیمها قرار خواهد گرفت. نقطه مشترک دیگر اینکه سرخپوشان و طلایی پوشان از این بازی های سه گانه تنها یکی را در شهر خود برگزار خواهند کرد.

آنچه بازی‌های مشترک را مهم کرده این است که اگر به طور مثال فولاد مقابل سپاهان بازنده شود و پرسپولیس را متوقف کند، راه قهرمانی سپاهان هموار می‌شود یا اگر ماشین سازی مثل دور رفت، مانع از پیروزی سپاهان شود، فرصت بسیار مطلوب برای پرسپولیس پدید خواهد آمد.

* از قلعه‌نویی تا رحمتی؛ از خطیبی تا پورموسوی

بازی‌های مهم‌تر پرسپولیس و سپاهان تقابل با تیم‌های میانه جدولی است که باید در همه آنها برنده شوند وگرنه راه قهرمانی شان با مشکل مواجه می‌شود.

پرسپولیس با تیم امیر قلعه‌نویی و رسول خطیبی بازی می‌کند که در دور رفت شش امتیاز را به او هدیه دادند و نویدکیا رودرروی صنعت نفت و پدیده قرار خواهد گرفت که تیم مشهدی در دور رفت موفق به کسب پیروزی شد.

لازم به ذکر است که هر دو بازی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی خواهد بود اما سپاهان باید در ورزشگاه امام رضا به مصاف پدیده برود.

* منصوریان و استقلال؛ علیه تیم قهرمان

در نهایت سخت‌ترین بازی پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک خواهد بود. چرا که اولا تنها تیمی است که از بین این شش حریف سرخپوشان را در دور رفت مغلوب کرده، دوما بالاترین تیم در جدول رده بندی است و سوما علیرضا منصوریانی را روی نیمکت خود می‌بیند که در لیگ پانزدهم ۵ امتیاز از تیم برانکو گرفت و مانع از قهرمانی اش شد.

برای سپاهان، سخت‌ترین حریف استقلال است که اگر چه در دور رفت موفق به شکستش شد اما حالا تیم فرهاد مجیدی در ورزشگاه آزادی به این سادگی‌ها تسلیم نمی‌شود. نکته جالب اینکه این بازی هفته آخر برگزار می‌شود و چند کیلومتر آن طرف تر، پرسپولیس در قلعه حسن خان به مصاف پیکان می‌رود تا قهرمان تعیین شود؛ البته به شرط این که پیش از آن پای تیمی نلغزد و قهرمان زودتر معرفی نشود.

* ذوب آهن؛ حریف کلیدی محرم نویدکیا

بازی دیگر سپاهان برابر ذوب آهن خواهد بود که اگر چه تیم قعر جدولی است اما همین نکته در هفته های پایانی می‌تواند خطرساز شود چرا که ذوب آهن در سالهای اخیر این موقعیت را تجربه کرده اما با کسب نتایج مطلوب از سقوط گریخته. همچنین این بازی دربی شهر اصفهان است که شرایط آن با یک مسابقه عادی متفاوت است.

* رفتار انتظاری؛ پرسپولیس ۶۶ - سپاهان ۶۲؟

در نیم فصل اول پرسپولیس از این شش بازی توانست ۱۵ امتیاز به دست آورد و حالا اگر چنین باشد، سرخپوشان باید ۶۶ امتیازی شوند. نکته مثبت برای پرسپولیس این است که احتمالا سقوط ماشین سازی تا هفته بیست و هشتم قطعی خواهد شد اما برای سپاهان چنین امتیازی وجود ندارد.

سپاهان از این ۷ بازی در نیم فصل اول ۱۴ امتیاز به دست آورد که میانگین قهرمانی محسوب می‌شود اما اگر پرسپولیس مثل دور رفت باشد، برای قهرمانی کافی نخواهد بود. با این حال شاید غلبه بر ماشین سازی و شکست پدیده، برای طلایی پوشان چندان دور از انتظار نباشد.

این رفتار انتظاری در حالی بررسی می‌شود که شاید چندان محتمل نباشد که چنین نتایجی دقیقا رخ دهند. از طرف دیگر تاریخ لیگ برتر ایران نشان می‌دهد که دستیابی به ۶۰ امتیاز قهرمان را تعیین خواهد کرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر