نماینده یزد: فیلتر اینستاگرام صحت ندارد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
استخدام_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
استخدام_4
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۵۷۱۲
۲۰ تير ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۷
۱۲۹۸
جوکار در پاسخ به خبرنگاران از لازمه توسعه انواع گردشگری خصوصاً گردشگری سلامت در یزد یاد کرد و درمورد فیلترینگ اینستاگرام گفت: من خود در فضای مجازی و اینستاگرام صاحب صفحه و فعالیت هستم، پس چگونه می‌توانم دغدغه فیلتر داشته باشم؟

ایسنا: نماینده یزد گفت: اطمینان می‌دهم که مسئله فیلترینگ نه تنها اینستاگرام بلکه دیگر فضاهای مجازی نخواهیم داشت بلکه به دنبال توسعه فضای مجازی هستیم.

«محمدصالح جوکار» در نشست امروز خود با اصحاب مطبوعات با بیان این که گردشگری سلامت یکی از لازمه‌های استان یزد به شمار می‌رود، تصریح کرد: باید زیرساخت‌های مربوط به این نوع گردشگری را در یزد مهیا کنیم و در عین حال نباید بگذاریم با سهل انگاری این جایگاه و ظرفیت یزد برای تبدیل شدن به قطب گردشگری سلامت از دست برود.

نماینده یزد: فیلتر اینستاگرام صحت ندارد

وی با اشاره به این‌که شرایط کرونا اسکان شبانه گردشگران در استان یزد را افزایش داده است، گفت: جایگاه ما در صنعت گردشگری امروز بسیار خوب تعریف شده و باید زیرساخت‌ها را فراهم کنیم که جامعه هتل داران هم بیش از این آسیب نبینند.

وی افزود: در این روند، فعالان گردشگری نیز پرشورتر به فعالیت خود بپردازند تا حتی با توسعه این صنعت، بار برخی آسیب‌ها و آلایندگی‌ها را از استان برداریم.

جوکار با بیان این که یکی از دغدغه‌های فراکسیون گردشگری که یزدی‌ها در مجلس ایجاد کردند، تقویت و رشد صنعت گردشگری است، تصریح کرد: قرار شده رویکرد مجلس که توسعه و رشد گردشگری است را به جدیت بیشتر دنبال کنیم و استان یزد که یک شهر جهانی است از این مزایا، بیش از پیش بهره‌مند شود.

وی با اشاره به شرایط دو سال گذشته در کشور ناشی از شیوع کرونا و تضعیف بخش گردشگری، گفت: گرچه پیش بینی می‌شود تا پایان امسال به شرایط عادی برسیم اما ضرورت دارد در این زمینه برنامه داشته و هدفمند پیش برویم.

این مسئول تصریح کرد: این احساس ناامیدی که در بین فعالان گردشگری دیده می‌شود باید تغییر کند و امیدوارانه به فعالیت خود بپردازند.

وی در ادامه به پیگیری مسائل مربوط به تعرض آب انتقالی به یزد با جدیت اشاره کرد و گفت: باید در این باره متولیان و بانیان امر پاسخگو باشند و به طور جد این مقوله را پیگیری می‌کنیم.

این مسئول در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص شفافیت مسائل مربوط به آب نیز توضیحاتی را ارائه کرد.

جوکار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت موضوع آب برای مردم استان یزد به عنوان یک دغدغه جدی، گفت: تا زمانیکه در موضوع آب به پایداری نرسیم نمی توان از آینده روشن یزد صحبتی کرد لذا تامین آب به عنوان اولویت نمایندگان استان است.

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با انتقاد از تعرض به خط آب انتقالی به یزد در شرق اصفهان، گفت: امیدوار هستیم که این وضعیت تکرار نشود.

وی به پییگری حقوقی این مسئله اشاره کرد و گفت: با توجه به اشرافیت دستگاه‌های اطلاعاتی کشور، جای سوال است چرا ممانعت برای تخریب صورت نمی گیرد؟

وی با بیان این‌که تاکنون بارها خط انتقال تخریب شده و از جیب مردم برای تعمیر هزینه شده است، تصریح کرد: چرا دستگاه قضا در این زمینه برخورد جدی ندارد در حالی که هویت عاملان تخریب و حتی تخریب کنندگان کاملا مشخص است و از سویی مردم در خطه‌ای از کویر دچار سختی و مشقت هستند و بخشی از خوراک صنعت استان همجوار را تامین می‌کنند.

جوکار به مطالبه گری به عنوان یکی از اهداف متولیان این مسئله در اصفهان اشاره کرد و گفت: به هیچ وجه این مسئله نباید نادیده گرفته شود چرا که خط انتقال در منطقه‌ای عبور کرده که بیشترین تهدید را دارد.

وی به انتشار محتواهای غلط در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: از نمایندگان اصفهان دعوت میکنیم تا برای بررسی به استان بیایند و ببینند به واسطه کم آبی از آبیاری قطره‌ای و از چاه‌های داخلی است که قابلیت شرب هم ندارد، بهره می‌گیریم.

رئیس مجمع نمایندگان استان با بیان این‌ که در حال حاضر کمتر از نصف آب تخصیصی به یزد می‌رسد و هر سال به بهانه‌های مختلف از این سهمیه کم شده است، گفت: آب مصرفی امروز مردم یزد ترکیبی از آب انتقالی و منابع داخلی یزد است که کیفیت چندانی هم ندارد اما با این وجود مردم نجیب یزد این آب را به عنوان شرب مصرف می‌کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش در پاسخ به خبرنگاران در خصوص فیلترینگ اینستاگرام نیز تصریح کرد: بعضا شایعاتی را در خصوص فیلترینگ فضای مجازی مطرح می‌کنند در حالی که صحت ندارد.

وی افزود: من خود در فضای مجازی و اینستاگرام صاحب صفحه و فعالیت هستم، پس چگونه می‌توانم دغدغه فیلتر داشته باشم؟

وی خاطرنشان کرد: اطمینان می‌دهم که مسئله فیلترینگ نه تنها اینستاگرام بلکه دیگر فضاهای مجازی نخواهیم داشت بلکه به دنبال توسعه فضای مجازی هستیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آف دکور _فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر
شفا_فوتر
آف دکور _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر