راز گم‌شدن زن جوان در سینه مرد ۷۰ساله
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
استخدام_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
استخدام_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
استخدام_4
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
استخدام_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۷۱۳۸
۲۶ تير ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۳
۵۸۵۹
مرد 70ساله پس از جدایی از همسر 40ساله‌اش پشیمان شد و اصرار داشت که بار دیگر با او ازدواج کند اما وقتی با مخالفت زن روبه‌رو شد دست به جنایتی هولناک زد.

همشهری: مرد 70ساله پس از جدایی از همسر 40ساله‌اش پشیمان شد و اصرار داشت که بار دیگر با او ازدواج کند اما وقتی با مخالفت زن روبه‌رو شد دست به جنایتی هولناک زد.

دی‌ماه سال97 زنی به اداره پلیس تهران رفت و خبر از ناپدید شدن خواهر 40ساله‌اش داد. او گفت که خواهرش بعد از جدایی از همسر سالخورده‌اش در یکی از محله‌های تهران به تنهایی زندگی می‌کرد اما حالا چند روزی است که ناپدید شده و هیچ خبری از او نیست. به‌گفته این زن، خواهر وی آخرین بار با شوهر سابقش قرار داشته و پس از آن ناپدید شده است.

با شروع تحقیقات ماموران به سراغ شوهر سابق زن گمشده رفتند. مرد سالخورده گفت: سال‌ها قبل همسر اولم فوت شد و مدت‌ها تنها بودم تا اینکه از طریق یکی از بستگانم با زن گمشده که 30سال از من کوچک‌تر بود آشنا شدم و با هم ازدواج کردیم. وی ادامه داد: شرایط زندگی‌مان خوب بود اما به‌تدریج فاصله سنی زیادی که بین ما بود باعث اختلاف میان ما شد و همسرم تصمیم به طلاق گرفت.

بعد از اینکه جدا شدیم احساس کردم که نمی‌توانم بدون او به زندگی ادامه بدهم. به همین دلیل با وی تماس گرفتم و با او قرار ملاقات گذاشتم تا او را راضی به ازدواج کنم. آن روز با هم صحبت کردیم اما وی درخواست مجدد مرا برای ازدواج نپذیرفت و ما با ناراحتی از یکدیگر جدا شدیم. از آن پس دیگر او را ندیدم و خبری از سرنوشت وی ندارم.

آثار خون

هرچند این مرد تنها مظنون پرونده بود اما مدرکی علیه وی به‌دست نیامد و درنهایت مدتی بعد آزاد شد. از سوی دیگر تلاش برای یافتن زن گمشده ادامه یافت اما هیچ ردی از او به‌دست نیامد. 3سال از گم شدن زن جوان گذشته بود تا اینکه مأموران متوجه شدند تنها مظنون پرونده پس از آزادی محل زندگی‌اش را تغییر داده و به خانه دیگری نقل‌مکان کرده است. کسی از وی خبری نداشت و خواهر زن گمشده به او مشکوک بود. همین مسئله باعث شد تا پرونده مجددا به جریان بیفتد و بازپرس پرونده دستور بازرسی خانه قبلی تنها مظنون پرونده را صادر کرد.

بررسی‌ها از این حکایت داشت که از وقتی تنها مظنون پرونده‌ خانه‌اش را تخلیه کرده بود، صاحب این خانه که در خارج از کشور به سر می‌برد آنجا را اجاره نداده و این خانه خالی است. مأموران با حکم قضایی راهی این خانه شدند و در بازرسی دقیق آنجا با لکه‌های خون خشک شده روی دیوار و کف یکی از اتاق‌ها روبه‌رو شدند. به‌نظر می‌رسید لکه‌های خون متعلق به زن ناپدید شده است و همین مسئله باعث شد تا دستور بازداشت شوهر سابق وی صادر شود. تنها مظنون پرونده بار دیگر بازداشت شد اما همچنان منکر اطلاع از سرنوشت همسر سابقش بود.

با این حال وی راهی زندان شد اما چند هفته بعد در زندان خود را حلق‌آویز و اقدام به‌خودکشی کرد که با حضور نگهبانان نجات یافت و به بیمارستان منتقل شد. او که به کما رفته بود، پس از 20روز به‌هوش آمد و بار دیگر تحت بازجویی قرار گرفت و بعد از گذشت 3سال از جنایت، اسرار قتل همسر سابقش را فاش کرد.

متهم در بازجویی‌ها گفت: روز حادثه همسر سابقم را به خانه دعوت کردم تا بخواهم باردیگر با من ازدواج کند. اما وی قبول نمی‌کرد و هرچه اصرار کردم بی‌فایده بود و او از من خواست برای همیشه فراموشش کنم. همین باعث عصبانیتم شد و با او درگیر شدم. در جریان درگیری او زخمی شد و من اصلا متوجه نشدم که چطور خون او روی زمین و دیوار ریخت.

بعد از آن با دستانم خفه‌اش کردم و پس از قتل، جسد او را مثله کرده و داخل نایلون قرار دادم. فردای آن روز نایلون‌ها را داخل ماشینم گذاشتم و در اطراف تهران رها کردم و کارت‌های عابربانک مقتول را به پسرم دادم. با اعتراف این مرد، اسرار ناپدید شدن زن جوان فاش شد و قاضی حبیب‌الله صادقی بازپرس جنایی تهران دستور بازداشت پسر 36ساله متهم که معتاد به شیشه است را صادر کرد.

تحقیقات حکایت از این دارد که پیرمرد با توجه به جثه‌اش به تنهایی نمی‌توانسته جسد را مثله کند و این احتمال مطرح شده که پسرش نیز با او همدست بوده است. به همین دلیل تحقیقات از پدر و پسر ادامه دارد تا حقایق پنهان این جنایت هولناک آشکار شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آف دکور _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2