انکار شلیک مرگبار مرد جوان در درگیری خانوادگی
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۷۱۴۴
۲۶ تير ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۸
۱۳۰۰
جوانی که متهم است در یک درگیری خانوادگی پسرعمه‌اش را به ضرب گلوله به قتل رسانده است، اتهامش را رد کرد و مدعی شد خودش قربانی این درگیری بوده و قاتل فرد دیگری است.

شرق: جوانی که متهم است در یک درگیری خانوادگی پسرعمه‌اش را به ضرب گلوله به قتل رسانده است، اتهامش را رد کرد و مدعی شد خودش قربانی این درگیری بوده و قاتل فرد دیگری است.

به گزارش خبرنگار ما، در این پرونده مرد جوان که خودش نیز مجروح شده بود، براساس برخی مدارک متهم شده با شلیک گلوله به پسرعمه‌اش، او را به قتل رسانده است. یک سال قبل به‌دنبال شنیده‌شدن صدای چند شلیک‌ گلوله، مأموران در محل حاضر شدند و اولین برگ از این پرونده خونین را ثبت کردند.

شواهد نشان می‌داد درگیری چند مرد جوان در دره فرحزاد به خون کشیده شده و پسر ۲۹‌ساله‌ای به نام احسان هدف گلوله قرار گرفته و جان باخته است. به‌ این‌ ترتیب رسیدگی به پرونده شلیک خونین در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت. در آن درگیری، پسردایی احسان به نام امیر که از ناحیه پا مجروح شده بود، به بیمارستان منتقل شد و سپس به‌عنوان مظنون تحت بازجویی قرار گرفت.

امیر گفت: من با پسرعمه‌ام هیچ مشکلی نداشتم، اما با عموی او اختلاف مالی داشتم و به‌ همین‌ خاطر با او قبلا درگیر شده بودم. آن شب مشغول صحبت با احسان بودم که عمویش و چند نفر دیگر رسیدند و درگیری شروع شد، اما من احسان را با گلوله نزدم. درحالی‌که شاهدان امیر را به‌عنوان عامل جنایت معرفی کرده بودند، برای او کیفرخواست صادر و پرونده‌اش برای رسیدگی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در جلسه دادگاه، پدر و مادر مقتول برای امیر حکم قصاص خواستند و گفتند حاضر به گذشت نیستند. با اینکه مادر مقتول عمه متهم است، بر درخواست خودش اصرار کرد و گفت حاضر به اعلام رضایت نیست و قاتل فرزندش باید تنبیه شود. وقتی متهم جوان روبه‌روی قضات ایستاد، جرمش را گردن نگرفت و گفت: من قبلا هم در بازجویی‌ها گفته بودم با پسرعمه‌ام هیچ اختلافی نداشتم و با عموی او به نام حجت درگیر بودم. من و حجت با هم اختلاف مالی داشتیم و چند بار سر همین موضوع با هم درگیر شده بودیم.

آن شب من در دره فرحزاد با احسان مشغول صحبت بودم که عمویش و چند نفر دیگر سر رسیدند و درگیری را شروع کردند. حجت یکباره شروع به تیراندازی کرد. من از ترسم فرار کردم، ولی یک تیر به پایم شلیک شد. همان موقع صدای پسرعمه‌ام را شنیدم که فریاد می‌کشید تیر خورده است.

من گمان می‌کنم عموی او در آن درگیری تیراندازی کرده و گلوله ناخواسته با برادرزاده‌اش برخورد کرده است. من در آن درگیری اسلحه در دست نداشتم و بی‌دلیل بازداشت شدم. شاهدانی هم هستند که شهادت دهند من این کار را نکردم و اصلا اسلحه نداشتم. بعد از گفته‌های متهم، وکیل‌مدافع او در جایگاه حاضر شد و دفاعیات خود را مطرح کرد. با پایان اظهارات این متهم، قضات وارد شور شدند تا رأی صادر کنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
کلینیک النا_فوتر