جهانگیری: آب پشت سدها متعلق به خوزستان است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
کتاب لند_4
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۸۹۵۹
۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۲
۳۳۹۹
معاون اول رئیس جمهوری گفت در نشست رسیدگی به مشکلات استان خوزستان گفت: آب موجود در پشت سدها متعلق به مردم خوزستان است.

ایرنا: معاون اول رئیس جمهوری گفت در نشست رسیدگی به مشکلات استان خوزستان گفت: آب موجود در پشت سدها متعلق به مردم خوزستان است.

اسحاق جهانگیری شامگاه جمعه در نشست رسیدگی به مشکلات استان خوزستان با حضور سران عشایر و نخبگان  در محل استانداری اظهارداشت: هدف از سفر امروز به استان خوزستان رسیدگی و رفع مشکلات موجود در استان است و این در حالی است که در آستانه پایان دولت دوازدهم هستیم.

وی افزود: به عنوان معاون اول رئیس جمهوری، نشست های سخت زیادی را شرکت کرده ام و همواره خود را جزئی از مردم می دانم که سطوح مدیریتی را طی کرده ام.

معاون اول رئیس جمهوری خوزستان را به عنوان یک استان استراتژیک برای کشور دانست و افزود: همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند، این استان قلب تپنده کشور است.

وعده جهانگیری برای حل مشکل آبرسانی به خوزستان

جهانگیری تصریح کرد: خوزستان منطقه ای است که از آن به تمام کشور، کمک های زیادی شده است؛ لذا چشم همه ایران به خوزستان است و برهمین اساس نمی توان نسبت به این استان بی تفاوت بود.

وی با بیان اینکه شخصا به خوزستان علاقه دارم و این به دلیل شهادت ۲ تن از برادران من در این منطقه است گفت:

یکی از آنها در روزهای نخستین روزهای دفاع مقدس به همراه شهید چمران در سوسنگرد به شهادت رسید که بعد از ۴۰۰ روز استخوان های او را تحویل گرفتیم.

وی گفت: مطالبات و خواسته‌های شما مردم از ما کاملا به حق و صحیح است و ما در مقابل فریادهای مردم کاملاً بی پاسخ هستیم.

معاون اول رئیس جمهوری به جریان شهادت برادر دوم خود و مفقود الاثر شدن وی در جریان عملیات بدر در جزیره مجنون اشاره کرد و گفت: برهمین اساس ، مانند هر انسان علاقمند به کشور، خوزستان را دوست داشته و به آن علاقه زیادی دارم.

جهانگیری با بیان اینکه از آخرین سفر خود به خوزستان کمتر از ۶ ماه گذشته است افزود: در دوران خدمتم به عنوان معاون اولی، ۱۰ سفر به خوزستان انجام شده که برخی از آنها مهم و راهبردی بوده است.

وی به بحران ریزگردها در سال ۱۳۹۵ اشاره کرد و گفت: همزمان با این بحران، سفری ۲ روزه به خوزستان صورت گرفت تا مشکلات و چالش هایی که به واسطه آب و برق برای مردم ایجاد شده بود را ساماندهی و رفع شوند.

معاون اول رئیس جمهوری یکی از مهمترین آثار مربوط به اقدامات صورت گرفته از سال ۱۳۹۵ ویژه استان خوزستان را کاهش عوارض ناشی از پدیده گرد و خاک در خوزستان دانست و گفت: علاوه بر این نیز دولت طی مصوبه ای در سال ۱۳۹۶، منابع و برنامه ریزی های بسیار خوبی برای بهبود شرایط زیرساخت ها در استان خوزستان را بتصویب رساند.

جهانگیری اضافه کرد: مصوبات هیات دولت، محدود به یک دولت خاص نیست و همه دولت ها در جمهوری اسلامی مکلف به اجرا و رعایت آنها هستند؛ لذا از همه نخبگان خواسته می شود تا این تعهدات دولت را در آینده نیز پیگیری و دنبال کنند.

وی همچنین به بروز سیلاب در فروردین ماه سال ۱۳۹۸ اشاره کرد و گفت: قبول داریم که همیشه سدسازی خوب نیست اما باید توجه داشت که اگر این سدها در استان خوزستان ایجاد نشده بود، در جریان سیلاب سال ۱۳۹۸ خسارات به وجود آمده قطعا بیشتر می شد.

معاون اول رئیس جمهوری همچنین به مصوبه اخیر دولت در خصوص اختصاص منابع مورد نیاز برای کاهش اثرات ناشی از خشکسالی و تنش آبی اشاره کرد و گفت: در این زمینه نیز از رئیس جمهور منتخب نیز نظرخواهی شد تا اگر وعده و برنامه ای برای کاهش مشکلات استان دارد نیز در این مصوبات لحاظ گردد.

دولت در جنگ اقتصادی سنگینی به سر می برد

جهانگیری در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر ظرفیت های اقتصادی استان خوزستان در زمینه تولید نفت و گاز بیان داشت: درست است که استان خوزستان از ذخایر نفت و گاز زیادی برخوردار است اما باید این سوال نیز پرسیده شود که در طول این مدت، درآمد حاصل از فروش نفت دولت چه میزان بوده است.

وی ادامه داد: در پاسخ به چنین سوالی باید گفت که بخش مهمی از این درآمد صرف تامین دارو برای کشور شده است.

معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به اینکه در شرایط عادی، کشور از ثروت عظیم و بسیار زیادی برخوردار است افزود: لذا حق ایران است که کشوری توسعه یافته باشد و رفاه را برای مردم ایجاد کند.

جهانگیری با تاکید بر اقدامات خصمانه آمریکا مانع از تحقق بسیاری از برنامه ریزی های دولت شد اضافه کرد: با این وجود همواره این اعتقاد وجود دارد که می توان کشوری توسعه یافته داشته باشیم.

معاون اول رئیس جمهوری با بیان اینکه کشور در آستانه تغییر دولت قرار دارد گفت: امیدواریم که علیرغم مشکلات زیاد، رئیس جمهوری منتخب بر شرایط فعلی غلبه کند.

آب موجود در پشت سدها متعلق به مردم خوزستان است

وی با بیان اینکه یکی از دغدغه های بسیار مهم برای برنامه ریزی منابع آب موجود کشت پاییزه است گفت: بخشی از این منابع در حال رها سازی است اما ممکن است بر روی الگوی کشت فصل پاییز تاثیراتی داشته باشد.

جهانگیری ادامه داد: آب موجود در پشت سدها متعلق به مردم استان خوزستان است؛ بنابراین تلاش می شود تا با برنامه ریزی هایی که صورت می گیرد، آب مورد نیاز کشت شلتوک در سطح یک تا سه هکتار برای هر کشاورز جوابگو باشد.

وی بیان داشت: فردا در نشست مشترک مدیریت بحران با راهکارهایی که وزرای نیرو و کشاورزی ارائه خواهند داد، این بخش از دغدغه حوزه آب مردم رفع خواهد شد.

معاون اول رئیس جمهوری از نخبگان استان خوزستان خواست تا برابر با مصلحت استان، با توجه به احتمال بروز محدودیت آب ویژه کشت پاییزه اعلام نظر کنند عنوان کرد: این درحالی است که کشاورزان بر اساس منافع اقتصادی در فصل های مختلف اقدام به کشت می کنند و هیچ مدیری نمی توانند با اعمال دستورات اداری مانعی برای نوع کشت کشاورزان ایجاد کند.

تامین منابع برای پرداخت مابقی خسارات سیلاب ۹۸ به میزان ۲ هزار ۳۰۰ میلیارد ریال

جهانگیری همچنین به اهتمام دولت برای کاهش مشکلات استان خوزستان اشاره کرد و گفت: در مصوبه اخیر هیات دولت در هفته گذشته، منابع مالی مربوط به مابقی خسارات باقی از سیلاب ۹۸ تامین و پرداخت شد.

وی بیان داشت: در این بین نیز، دولت خسارات مربوط به احشام و همچنین نخیلات آسیب دیده از خشکسالی و تنش آبی را نیز پرداخت خواهد کرد.

انتقاد حق مردم است

معاون اول رئیس جمهوری در بخش دیگری از این نشست به جوانان خوزستان اطمینان داد که آنها از جمله صاحبان این کشور هستند و باید مطالبه گر باشند.

وی گفت: همواره اعتقاد داریم که انتقاد حق مردم است و می توانند در جایی که نارسایی وجود دارد نسبت به آن اعتراض کنند.

جهانگیری افزود: قبول داریم که ما مسئولان به جهت ایجاد ارتباط و گاهی نیز بخاطر سیاست هایی که اعمال می شود؛ دارای اشکالاتی هستیم.

ی به موضوع توسعه و نوع کارکرد آن در کشور بیان داشت: به عنوان مدیری که بخش زیادی از عمر خود را در حوزه توسعه گذرانده ام، نوعی از توسعه در کشور رقم زده شد که عوارض این چنینی (بروز مشکلات متعدد در زیرساخت های استان خوزستان) را در پی داشته است.

معاون اول رئیس جمهوری بیان داشت: توسعه باید همراه با رضایت و نظر مردم باشد و از بروز بی عدالتی و بی توجهی به مردم پیشگیری شود؛ در این صورت توسعه واقعی محقق خواهد شد.

جهانگیری مصداق توسعه نامتوازن در کشور را شرایط به وجود آمده در ماهشهر عنوان کرد و گفت: ماهشهر به عنوان مرکز سرمایه گذاری کشور از نظر صنعتی محسوب می شود اما مردم آن دچار رنج و تبعیض شده اند.

انتقال آب از خلیج فارس به کرمان، یزد و اصفهان گواه رعایت ممنوعیت انتقال آب غیرشرب

وی با بیان اینکه انتقال آب بین حوضه ای (از سرچشمه های کارون به اصفهان) تنها برای شرب صورت گرفته است گفت: گواه این ادعا نیز اقدامات دولت مبنی بر انتقال آب از دریای خلیج فارس و عمان به سمت کرمان، یزد و در آینده نیز اصفهان است.

وی بیان داشت: دولت تاکنون یک قدم برخلاف ممنوعیت انتقال آب غیر شرب برنداشته است به همین منظور برای تامین آب مورد نیاز (غیر شرب) دیگر مناطق، برداشت آب از دریا آغاز شده است.

دولت در اجرای احیاء زمین های کشاورزی خوزستان کار ارزشمندی انجام داده است

معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به اینکه تاکنون ۳۰۰ هزار هکتار از طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبریاجرایی شده است گفت: پیش از این دولت، بخش محدودی از این طرح اجرایی شده بود.

جهانگیری به اهتمام دولت یازدهم و دوازدهم برای تامین منابع مالی اجرای طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم

رهبری اشاره کرد و افزود: در بودجه امسال نیز، منابع مورد نیاز برای فاز دوم مطالعه و همچنین اجرای آن پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه دولت آینده نیز قطعا این راهبرد مهم در حوزه کشاورزی را ادامه خواهد داد گفت: این مطالبه مبنی بر اجرای بخش های دیگری از این طرح در شمال خوزستان نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

انتشار یافته: 31
در انتظار بررسی:24
Iran (Islamic Republic of)
01:07 - 1400/05/02
همه دیگه شناختنتون بسه دیگه تمومش کنید شعاررو
پاسخ ها
بابک
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۲
اگر آب پشت سد مال خوزستانی ها است
پس برای چی پشت سد انبار شده؟؟؟
اصلا چرا در اختیار خودشون نمیذارید؟؟؟
دروغ پشت دروغ....
این آب و کجا میبرید؟ ؟برق هم که تولید نمیکنید؟؟؟چون برق هم نداریم..
سوال زیاد داریم..؟؟؟
ولی جواب ها مردم فریبانه است
Iran (Islamic Republic of)
01:18 - 1400/05/02
آقای محترم پس چی بخوریم همه بیکار یم ما کار می خواهیم
Iran (Islamic Republic of)
01:20 - 1400/05/02
حالا کرخه رو دیگه خشک نکنید به بهانه کارون
Iran (Islamic Republic of)
01:29 - 1400/05/02
ولکه.ولکه.جانم.سخنرانی بسته.
Romania
01:31 - 1400/05/02
نه پس مال برادر جنابعالی میخواست باشه
Iran (Islamic Republic of)
01:32 - 1400/05/02
پس چطور 2هفته هست تمام کشور خبردار شدن.شما امروز آمدی و میکی آب پشت سد مال شماست.وقتی کار به آشوب کشید.مردم راضی نبودن آشوب بشه.مسعول دولت شماست.
Iran (Islamic Republic of)
01:46 - 1400/05/02
خودمون هم میدونیم آب پشت سدها خوزستان مال خوزستانه بحث اینه که جنابعالی و امثالتان نمیزارید آبی بیاد پشت سدها قبلش انتقالش دادید برا یه عده دیگه .برو برنگردی
Iran (Islamic Republic of)
01:59 - 1400/05/02
ای کاش تو هم شهید میشدی لااقل یه افتخاری واسه خونوادت بودی
Iran (Islamic Republic of)
02:00 - 1400/05/02
پس چرا نامی از شهرستان خرمشهر نمیارند ..نکنه فکر کردن خرمشهر با شهیدان هم زیر خاک دفن شده و فقط در تقویم ذکر میشه
Iran (Islamic Republic of)
02:03 - 1400/05/02
چه جالب میخواهی اب پشت سد ها را هم پمپاژ بکن ببر استان های نور چشمی
Iran (Islamic Republic of)
02:05 - 1400/05/02
اونم اگه میتونستید بالا میکشیدید
Iran (Islamic Republic of)
02:21 - 1400/05/02
جناب جهانگیری
تظاهر و شعار بعداز 8سال کافی نیست؟؟؟؟
لطفا به شعور خوزستانی ها بیشتر توهین نکنید....
Iran (Islamic Republic of)
02:30 - 1400/05/02
عجب پس آب متعلق به مردم است
به غیر از حرف زدن هیچی بلد نیست
Iran (Islamic Republic of)
03:36 - 1400/05/02
جالبه دقت کردین وقتی مسولین میرن جایی که مثلا مشکلشون رو حل کنن، اول از خودشان تعریف میکنن بعد شروع میکنن به تعریف و تمجید از اون شهر و صفرا کبرا چیدن؛
یکی نیس بگه مرتیکه تو اومدی راه حل بدی مشکل مردم رو حل کنی، نیومدی که وراجی کنی
Iran (Islamic Republic of)
04:05 - 1400/05/02
آقای جهانگیری که الان بعداز هفته ها فریاد زدن ماخوزستانیها به این دیار تشریف فرما شدید میخواستم بدونم کسانی مثل کلانتری واردکانی و احمدی نژاد و....که باعث به خاک سیاه نشستن خوزستان شده اند رومحاکمه میکنید یا همچنان تمام مسئولین در حاشیه ی امن هستند؟
Iran (Islamic Republic of)
04:12 - 1400/05/02
جوک میگی، ما فکر کردیم مربوط به کویت است. چشم بسته غیب میگه.
Iran (Islamic Republic of)
05:22 - 1400/05/02
به استان های دیگر می توان بی تفاوت بود .
Iran (Islamic Republic of)
05:56 - 1400/05/02
وضعیت نگران کننده آب پشت سدها
سرچ کنید تا ببینید چی متعلق به مردم است
Iran (Islamic Republic of)
05:59 - 1400/05/02
اگه صلاح میدنی اب پشت سد رو هم نهر بزن برا اصفهان .
Iran (Islamic Republic of)
06:00 - 1400/05/02
باید تونل انتقال اب بسته بشه برا همیشه .
Iran (Islamic Republic of)
06:15 - 1400/05/02
آب نمک پشت سد گتوند رو میگه.. ولش کنن کل خوزستان خشک میشه
Iran (Islamic Republic of)
06:33 - 1400/05/02
مگه اجازه میدید آبی برسه پشت سدها که متعلق به خوزستان باشه. تمام آب رو از سرچشمه ها بدون برنامه ریزی ور میدارید . بی برنامگی و بی سوادی بی داد میکنه نمونش سد گتوند
Iran (Islamic Republic of)
06:34 - 1400/05/02
خوب بلدی مردم راگول بزنی دروغگو
Iran (Islamic Republic of)
06:35 - 1400/05/02
میدونید چیه؟مشکل خود جهانگیری است.
یه فیلمی از او وجود داره که میگه.اصفهان امتیاز ویژه ای در کشور داره.و من هر جا جلسه ای داشته باشم هوای اصفهان را دارم.
Iran (Islamic Republic of)
07:05 - 1400/05/02
تالابا رو خشکوندین حالا از دریا میخاین اب بیارین!خیلی دانشمندین بخدا
Iran (Islamic Republic of)
08:33 - 1400/05/02
سرچشمه ها رو بردین اونوقت آب پشت سد که مونده برا تولید برق مال خوزستانه حق رودخانه های خوزستان از سرچشمه های اصلی باید حفظ بشه اگه چیزی مونده ازش
Iran (Islamic Republic of)
09:38 - 1400/05/02
آقای جهانگیری اگر آبهای پشت سدها متعلق به خوزستان است در این مدت هشت سال درخواب زمستانه بودی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو