تاجپولیسِ کالیفرنیا؛ اتحاد جالب سرخابی‌ها در آمریکا
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۹۲۳۳
۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۲
۲۴۲۴
در فصل جدید لیگ ایالتی کالیفرنیا، تیمی قدم به عرصه رقابت می‌گذارد که متعلق به جامعه ایرانیان مقیم کالیفرنیا است.

طرفداری: اگرچه ایرانی ها سابقه خوبی در لیگ حرفه ای فوتبال امریکا دارند، از حضور آندرانیک اسکندریان و زنده یاد ایرج دانایی فرد تا تیمداری مالک ایرانی لس آنجلس بلوز که بعدها به اورنج کانتی بلو تغییر نام داد، اما تا به حال در لیگ نیمه حرفه ای امریکا (لیگ ایالتی) صاحب تیم نبودند و حالا با راهیابی تاجپولیس به لیگ ایالتی کالیفرنیا، فوتبال ایران صاحب یک نماینده در لیگ نیمه آماتور ایالتی است که صددرصد بازیکنان، مربیان و مدیرانش ایرانی هستند.

تاجپولیسِ کالیفرنیا؛ اتحاد جالب سرخابی‌ها در امریکا

اتحاد قرمز و آبی در فوتبال ایران با توجه به حجم وحشتناک کری خوانی های مجازی میان هواداران دو تیم که بعضا پای پیشکسوتان هر دو باشگاه به آن باز می شود و با موج سواری برخی مدیران باشگاه های سرخابی به اوج می رسد، تبدیل به یک رویای ناممکن شده است اما در امریکا، دو ایرانی به این رویا جامه عمل پوشاندند.

در فصل جدید لیگ ایالتی کالیفرنیا، تیمی قدم به عرصه رقابت می گذارد که متعلق به جامعه ایرانیان مقیم کالیفرنیا است. تیمی که یک هوادار متعصب استقلال و یک طرفدار متعصب پرسپولیس در سال 2017 تاسیس کردند و حالا با گذشت نزدیک به 5 سال از تاسیس این تیم، وارد لیگ ایالتی کالیفرنیا شده اند. در ایالت کالیفرنیا، اکثر ملیت ها تیم باشگاهی دارند اما ایرانی ها تا به حال فاقد چنین تیمی بودند و فوتبالیست های جوان کشورمان که مقیم امریکا می شدند، اگر توانایی حضور در لیگ حرفه ای امریکا را نداشتند، مجبور بودند در لیگ نیمه آماتور یا همان لیگ ایالتی، برای تیم های متفرقه به میدان بروند اما حالا تیمی که محمد علم و شهریار شهریاری در سال 2017 تاسیس کردند، به لیگ ایالتی کالیفرنیا که لیگ نیمه آماتور، نیمه حرفه ای محسوب می شود، راه یافته و جمعیت ایرانی صاحب یک تیم رسمی شده اند؛ تیمی به نام تاجپولیس.

محمد علم و شهریار شهریاری برای سرمربیگری این تیم با سجاد امیدی، بازیکن سابق تیم های پایه استقلال و بزرگسالان پیام مشهد، اکباتان، شیرین فراز کرمانشاه، شهاب زنجان و ... که زمان بازیگری سابقه لژیونر شدن و بازی در لیگ اتریش را داشت، به توافق رسیدند و سجاد امیدی که شاگرد اصغر شرفی بوده، این تیم را در لیگ ایالتی کالیفرنیا هدایت می کند.

تاجپولیسِ کالیفرنیا؛ اتحاد جالب سرخابی‌ها در امریکا

اکثر بازیکنان این تیم ایرانی، جوانان زیر 23 سال هستند که برخی سابقه بازی در تیم های پایه استقلال، پرسپولیس، سپاهان، ذوب آهن و حتی تیم های ملی نوجوانان و جوانان ایران را دارند و برخی هم دانشجوی رشته های پزشکی و حقوق در امریکا هستند و در سطح اول فوتبال دانشگاهی ایالات متحده بازی کرده اند.

این تیم به شکل نیمه حرفه ای و نیمه آماتور فعالیت می کند و در لیگ ایالتی کالیفرنیا برای راهیابی به لیگ سراسری تلاش خواهد کرد. هرچند راهیابی به لیگ حرفه ای امریکا نیازمند سرمایه گذاری های مالی گسترده و اعلام دارایی چند صد میلیون دلاری است اما در حال حاضر که این تیم به لیگ ایالتی کالیفرنیا راه یافته، محمد علم و شهریار شهریاری به عنوان دو مالک تیم هزینه های آن را می پردازند. تیمی که یک بازی لباس قرمز و یک بازی لباس آبی می پوشد تا نشانه اتحاد سرخابی های فوتبال ایران در امریکا باشد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی موبایل
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر
کلینیک النا_فوتر