توافق زنیت و لورکوزن؛ سردار راهی بوندسلیگا می‌شود
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
لایکو_1
کتاب لند_1
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
دکتر استرکی_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۹۵۲۵
۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۱
۱۶۵۰
چمپیونات:
وب سایت چمپیونات روسیه مدعی شد که دو تیم زنیت سن پترزبورگ و بایرلورکوزن بر سر انتقال سردار آزمون به توافق رسیده اند.

ورزش سه: وب سایت چمپیونات روسیه مدعی شد که دو تیم زنیت سن پترزبورگ و بایرلورکوزن بر سر انتقال سردار آزمون به توافق رسیده اند.

روز گذشته بود که جانلوکا دی‌مارتزیو خبرنگار مشهور ایتالیایی با اعلام خبری فوری درباره آخرین وضعیت انتقال سردار آزمون، از علاقه ژوزه مورینیو سرمربی تیم فوتبال رم برای جذب او به عنوان گزینه اول تقویت خط حمله این باشگاه ایتالیایی یاد کرد و هم‌چنین اعلام کرد که باشگاه بایرن لورکوزن نیز روی جذب این ستاره ایرانی باشگاه زنیت روسیه دست گذاشته است.

این خبرنگار ایتالیایی در ادامه مدعی شد که باشگاه بایرن لورکوزن نیز پیشنهاد جذب آزمون را به مبلغ 18 میلیون یورو به باشگاه زنیت داده است. پیشنهادی که به نظر می رسد مدیران زنیت را وسوسه کرده و حالا وب سایت چمپیونات روسیه به نقل از منابع خود از توافق نهایی این باشگاه روسی با طرف آلمانی خبر داده است.

چمپیونات در مطلبی به نوشته "دیمیتری زیمین" اعلام کرده است که زمان جدایی آزمون فرا رسیده است. نویسنده در این مطلب با تمجید از توانایی های این مهاجم ایرانی، اعلام کرده است که او می توانست زودتر از اینها فوتبال روسیه را ترک کند.

در این مطلب با تیتر"آزمون ممکن است زنیت را ترک کند؛ زمان آن فرا رسیده " آمده است: واضح است که برای جدایی این ایرانی از روسیه خیلی دیر شده است. برای سردار آزمون شرم آور است. بازیکنی با چنین پتانسیلی می توانست مدتها پیش به یک باشگاه متوسط اروپایی برود و به پیشرفت خود ادامه دهد، اما در عوض چند سال پیشرفت مشکوک در زنیت را انتخاب کرد.

چمپیونات: توافق زنیت و لورکوزن؛ سرار در بوندسلیگا

در این گزارش آمده است: من مطمئن نیستم که کیفیت آزمون اساساً بعد انتقال از روبین کازان بهتر شده باشد، اما بارها و بارها او نظر استعدادیاب های باشگاه های نخبه را جذب می کرد و حالا شاید سرانجام زمان عزیمت او فرا رسیده باشد و این انتقال انجام شود. یکی از منابع موثق در تماس با وب سایت چمپیونات ادعا می کند زنیت و بایرلورکوزن در آستانه توافق بر سر انتقال سردار هستند. به زودی این معامله انجام خواهد گرفت و همه خوشحال خواهند شد.

نویسنده در ادامه با اعلام اینکه زنیت بابت فروش آزمون و دریافت پول نقد خوشحال خواهد شد، نوشت: فکر نکنید که سرگئی سماک (مربی زنیت) اکنون اشکهای تلخی می ریزد. در صورت فروش آزمون و سباستین دریوسی، سرمربی زنیت حداقل مقداری بودجه برای جذب بازیکن در نقل و انتقالات در اختیار خواهد داشت. به نظر می رسد کلودینیو جایگزین یکی از این دو نفر شود. آیا آنها می توانند جایگزینی در حد آزمون جذب کنند؟ مطمئن نخواهم بود.

در ادامه آمده است: من به چیز دیگری اطمینان دارم: سردار فوراً نیاز به ترک منطقه راحتی خود دارد. جای تعجب نیست که زنیت می خواهد از چنین سرمایه گذاری هایی سود کسب کند. و مبلغ مناسبی به دست بیاورد، با توجه به اینکه آزمون یکی از با ارزش ترین مهاجمان در بازار نقل و انتقالات روسیه است.

آندری لونف سنگربان سابق زنیت که با سردار هم تیمی بود و 118 بار برای قهرمان روسیه به میدان رفت، اکنون عضو تیم بایرلورکوزن است. نویسنده با اشاره به این موضوع نوشته است: خنده دار است که اگر او به بایر نقل مکان کند و می تواند دوباره با آندری لونف متحد شود. بازیکنان به وضوح موضوعات مشترکی را برای برقراری ارتباط پیدا می کنند. درست است که سردار در چارچوب یک مکالمه بزرگ و چند عبارت، زبان روسی را بدون هیچ تردیدی یاد گرفت اما شاید در آلمان عادت به فرهنگ و زبان محلی سریعتر پیش برود.

نویسنده در پایان نوشته است: سردار باشگاه را ترک می کند، باشگاهی که واقعاً برای او عزیز شده است. سردار عالی است و اگر این انتقال اتفاق بیفتد، قطعاً او شایسته یک خداحافظی زیبا از فوتبال روسیه است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر2