اسیدپاشی زن جوان به خاطر نفرت!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۹۶۱۷
۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۹
۳۱۲۷
زن جوانی که با ردزنی های پلیسی در فرودگاه مشهد دستگیر شد، ماجرای اسیدپاشی مرموز را فاش کرد.

خراسان: زن جوانی که با ردزنی های پلیسی در فرودگاه مشهد دستگیر شد، ماجرای اسیدپاشی مرموز را فاش کرد.

عصر بیست و چهارم تیر گذشته بود که ناگهان فریادهای دلخراش مردی جوان، ساکنان محله ای در شهرستان طرقبه شاندیز را از منازل بیرون کشید. مرد جوان از شدت درد و سوختگی به خود می پیچید که شهروندان با نیروهای امدادی و پلیس 110 تماس گرفتند.

دقایقی بعد امدادگران اورژانس در حالی پیکر نیم سوخته مرد 30 ساله را به بیمارستان انتقال دادند که بررسی های مقدماتی نشان داد مرد جوان در یک ماجرای اسیدپاشی عمدی دچار سوختگی شدید شده است.

از سوی دیگر نیروهای گشت انتظامی نیز که در محل وقوع حادثه حضور داشتند، با انجام یک سری تحقیقات میدانی به سرنخ هایی رسیدند که بیانگر اسیدپاشی توسط زن 40 ساله بود. گزارش خراسان حاکی است، با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع، بلافاصله بررسی های تخصصی با صدور دستورات ویژه ای از سوی سرهنگ اویسی (رئیس پلیس طرقبه شاندیز) آغاز شد چرا که اسیدپاشی از جرایم مهم به شمار می رود واین گونه پرونده ها با ابلاغیه سردار تقوی (فرمانده انتظامی خراسان رضوی) به طور ویژه در دستور کار پلیس قرار می گیرد.

براساس این گزارش، در حالی که مرد جوان در بخش سوختگی بیمارستان امام رضا(ع) مشهد بستری شده و تحت مداوا قرار داشت، گروه تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی جلسه کارشناسی را به سرپرستی سرگرد زنگنه (رئیس پلیس آگاهی طرقبه شاندیز) تشکیل دادند و به بررسی ابعاد و زوایای مختلف این پرونده حساس پرداختند.

طولی نکشید که مشخص شد اسیدپاشی در منزل زنی به نام «الف» صورت گرفته اما او لحظاتی پس از وقوع این حادثه دلخراش به مکان نامعلومی گریخته است. این گونه بود که گروه ورزیده ای از کارآگاهان با نظارت و هدایت مستقیم «سرهنگ اویسی» وارد عمل شدند و رصدهای اطلاعاتی را با به کارگیری تجهیزات و فناوری های نوین علمی شروع کردند.

با توجه به شایعات و حساسیت هایی که این ماجرا در منطقه تفریحی طرقبه شاندیز ایجاد کرده بود، گروه ویژه کارآگاهان به طور شبانه روزی و با استفاده از راهنمایی ها و تجربیات ارزنده مقامات قضایی شهرستان، دامنه عملیات های پلیسی را به جنوب کشور کشاندند چرا که بررسی های اولیه حاکی از آن بود که زن 40 ساله به جزیره کیش گریخته است. پیگیری این سرنخ موجب شد کارآگاهان با دستورات ویژه قضایی، عملیات دستگیری متهم را در دو شاخه اطلاعاتی و انتظامی ادامه دهند اما زن جوان که زیر چتر اطلاعاتی پلیس قرار گرفته بود، در جزیره کیش و بندرعباس احساس ناامنی کرد و تصمیم به بازگشت به مشهد گرفت.

از آن جایی که تنگ شدن حلقه محاصره و کشاندن متهم به مشهد، نقشه عملیاتی و برنامه ریزی شده کارآگاهان بود، بنابراین آن ها ادامه عملیات را به فرودگاه بین‌المللی مشهد کشاندند و منتظر ورود زن متهم به اسیدپاشی ماندند تا این که مشخص شد هواپیمای حامل متهم مذکور، ظهر شنبه دوم مرداد روی باند فرودگاه شهید هاشمی نژاد بر زمین می نشیند. همه چیز برای دستگیری متهم فراری مهیا بود و مبادی ورودی و خروجی فرودگاه با هماهنگی های قضایی، زیر نظر کارآگاهان قرار داشت.

«الف» که تصور نمی کرد زیر چتر اطلاعاتی نیروهای انتظامی باشد، درحالی که با دقت اطراف خود را می پایید وارد کمین کارآگاهان شد و در یک لحظه باورناپذیر، حلقه های قانون بر دستانش گره خورد. این زن جوان که همچنان مات و مبهوت به دست بندهای نقره ای رنگ می نگریست، بی سروصدا سوار خودروی پلیس شد و به مقر انتظامی انتقال یافت.

این زن جوان که روز گذشته مورد بازجویی های تخصصی قرار گرفته بود، در همان دقایق اولیه راز این حادثه وحشتناک را فاش کرد و اسیدپاشی را به گردن گرفت.

او در ادامه اعترافات خود مدعی شد: حدود شش یا هفت سال قبل با مرد جوانی آشنا شدم که یک باشگاه ورزشی داشت ، مدتی بعد که من هم باشگاهی را در همان رشته ورزشی راه اندازی کردم، او برای کمک به امور باشگاه نزد من می آمد ولی آرام آرام از موقعیت و شرایط من سوء استفاده کرد به حدی که دیگر دست به اخاذی می زد و ایجاد مزاحمت می کرد.

این زن جوان در ادامه اعترافاتش همچنین ادعا کرد:با شرایطی که برایم به وجود آمده بود بازهم می ترسیدم با پلیس تماس بگیرم یا از او شکایت کنم چون او مرا تهدید می کرد، به همین دلیل تصمیم گرفتم از طرقبه مهاجرت کنم. به ناچار کار و زندگی ام را رها کردم و به شهرهای جنوبی کشور رفتم ولی متاسفانه او نشانی محل اقامتم را به دست آورد و دوباره مزاحمت ها شروع شد. متهم به اسیدپاشی ادامه داد: این گونه بود که ناچار شدم به طرقبه بازگردم اما این بار کینه و نفرت عجیبی از «الف» در دلم داشتم ونمی دانستم با این عصبانیت چه کنم!

تا این که نقشه اسیدپاشی به ذهنم خطور کرد. آن روز با ترفندی خاص، «الف» را به منزلم کشاندم و در یک لحظه بطری یک لیتری حاوی اسید را به سرو صورت او پاشیدم و به همراه یکی از دوستانم از شهر خارج شدم ، سپس به جنوب کشور رفتم تا دستگیر نشوم! اما خودم هم نفهمیدم که چرا و چگونه به مشهد بازگشتم که در فرودگاه دستگیر شدم و اکنون نیز از این رفتار نابخردانه پشیمانم که بر اثر لحظه ای عصبانیت و نفرت شکل گرفت.

تحقیقات بیشتر درباره زوایای پنهان این ماجرای هولناک با صدور دستورات ویژه قضایی همچنان ادامه دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:12
Iran (Islamic Republic of)
11:06 - 1400/05/04
بجای اسید پاشی میرفتی بجرم مزاحمت شکایت میکردی
حتما خودت هم یه نقطه ضعف داشتی که نتوانسته شکایت کنی کاسه همین دست به این کار خطرناک زدی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
ایرانیان- فوتر موبایل222
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر