هشدار محیط زیست درباره شوری خلیج‌فارس
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۹۸۷۹
۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۲
۱۲۴۲
معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه در آینده نزدیک شورترین آب دریا درجهان خلیج‌فارس است گفت: جلوگیری از ورود آب‌ شیرین به دریا از عوامل اصلی ایجاد فاجعه زیست محیطی در خلیج فارس است.

خبرگزاری تسنیم: معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه در آینده نزدیک شورترین آب دریا درجهان خلیج‌فارس است گفت: جلوگیری از ورود آب‌ شیرین به دریا از عوامل اصلی ایجاد فاجعه زیست محیطی در خلیج فارس است.

احمد رضا لاهیجان‌زاده بعد از ظهر امروز در آیین انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان شرکت پتروشیمی پردیس و سازمان حفاظت محیط زیست همزمان با روز جهانی حفاظت از اکوسیستم‌های مانگرو جایگاه خلیج‌فارس در عرصه‌های زیست محیطی را بسیار مهم دانست و اظهار داشت: براساس آخرین مطالعات صورت گرفته در ایران و کشورهای منطقه، تا سال 2050 خلیج‌فارس شورترین پهنه‌های آبی بزرگ دنیا می‌شود.

هشدار محیط زیست درباره شوری خلیج‌فارس

معاون محیط زیست دریایی و تالاب‌ها سازمان حفاظت محیط زیست کشور باتأکید بر ارائه راهکارهای لازم برای جلوگیری از فاجعه زیست محیطی در خلیج‌فارس افزود: کشت و توسعه جنگل حرا نقش به‌سزایی در تقویت تنوع زیستی خلیج‌فارس و کاهش کربن آبی دارند.

وی با بیان اینکه جلوگیری از ورود آب‌ شیرین به دریا از عوامل اصلی ایجاد فاجعه زیست محیطی در خلیج فارس است خاطر نشان کرد: احداث آب‌شیرین‌کن و جلوگیری از ورود آب شیرین به دریا از عوامل اصلی ایجاد فاجعه زیست محیطی در خلیج فارس محسوب می‌شود.

صنایع مستقر در استان بوشهر باید در تولید نهال حرا و مانگرو مشارکت کنند

لاهیجان‌زاده با بیان اینکه صنایع مستقر در استان بوشهر باید در تولید نهال حرا و مانگرو مشارکت داشته باشند گفت: هر کدام از صنایع باید در راستای نقش مسئولیت اجتماعی خود و حفاظت از محیط زیست تلاش کنند که کشت نهال و توسعه جنگل‌های حرا می‌تواند در این عرصه نقش تاثیرگذاری داشته باشد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر نیز در این مراسم، پتروشیمی پردیس را یک مجموعه دوستدار محیط زیست دانست و بیان کرد: مجتمع پتروشیمی پردیس بدون ایجاد آلودگی یکی از صنایع سبز کشور است و با اهتمام که نسبت به محیط زیست دارد از سازمان‌های نمونه استان بوشهر به‌شمار می‌رود.

فرهاد قلی‌نژاد گفت: سال گذشته با همکاری پتروشیمی پردیس و سازمان‌های مردم نهاد تعداد زیادی نهال حرا در مناطق مستعد ساحلی استان بوشهر کشت شد.

کارگروهی در سطح شهرستان عسلویه برای نجات جنگل‌های حرا فعال شد

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر با اشاره به روند خشک شدن تالاب نایبند در شهرستان عسلویه و منطقه پارس جنوبی در 10 سال اخیر اظهار داشت: کارگروهی در سطح شهرستان عسلویه برای نجات جنگل‌های حرا فعال شد و با مطالعات صورت گرفته به این نتیجه رسیدیم که به جای کاشت نهال حرا در نقاط مختلف و آسیب‌پذیر، زیستگاه‌های اصلی آن که در معرض خشک شدن و نابودی هستند را نجات دهیم.

وی با بیان اینکه سلسله فعالیت‌‌های لایروبی، مطالعات آبی و کشت نهال حرا در تالاب نایبند و سایر رویشگاه‌های حرا در استان بوشهر طرح ریزی شد خاطر نشان کرد: این نوع طرح‌ها از امروز در قالب تفاهم‌نامه بین سازمان حفاظت محیط زیست و شرکت پتروشیمی پردیس برای دوره زمانی 5 ساله اجرایی می‌شود.

مجتمع پتروشیمی پردیس کمترین میزان آلایندگی فعالیت می‌کند

رئیس مجتمع پتروشیمی پردیس در این مراسم با اشاره به فعالیت این مجتمع در راستای نقش مسئولیت اجتماعی خود گفت: رسالت ما در پتروشیمی پردیس تولید غذای کافی برای مردم ایران و جهان است و برای دستیابی به این رسالت خطیر با رعایت اصول و استانداردهای زیست محیطی به رکوردهای تولید محصول با کمترین میزان آلایندگی برای محیط زیست دست پیدا کرده‌ایم.

وی بیان کرد: تاکنون فعالیت تأثیرگذاری توسط پتروشیمی پردیس در راستای ایجاد کمربند سبز در سطح منطقه و حمایت علمی و مالی از طرح‌های زیست محیطی صورت گرفته و این حمایت‌ها در آینده نیز به صورت گسترده ادامه می‌یابد.

پتروشیمی پردیس بزرگترین مجتمع تولید کننده آمونیاک و اوره در خاورمیانه است

حمایت مالی و معنوی از پروژه‌های پژوهشی و عمرانی حفاظت از جنگل‌های حرا در استان، برگزاری دوره‌های آموزشی، سمینار، همایش علمی، چاپ نشریه، تولید نرم افزار آموزشی، تولید انیمیشن و فیلم و استفاده از ظرفیت‌های علمی و مالی برای آموزش و اشاعه فرهنگ محیط زیست در جوامع محلی حاشیه جنگل‌های حرا از محورهای این تفاهم‌نامه 5 ساله است.

پتروشیمی پردیس بزرگترین مجتمع تولید کننده آمونیاک و اوره در خاورمیانه و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این محصولات در سطح جهان با تولید بیش از 5 میلیون تن محصول است و در سال‌های اخیر فعالیت‌های بسیاری در راستای نقش مسئولیت اجتماعی خود و کمک به توسعه جامعه پیرامونی در 3 حوزه اقتصادی، اجتماعی و زیست‌محیطی انجام داده است.

حمایت مادی و معنوی از توسعه مراکز علمی، پژوهشی، بهداشتی و فرهنگی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، تلاش برای بهبود امکانات رفاهی و زیرساخت‌های منطقه مانند ساخت مدرسه، پارک، حمایت از ایجاد کمربند سبز در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و حمایت علمی و مالی از طرح حفاظت از مرجان‌های خلیج فارس بخشی از خدمات پتروشیمی پردیس در این راستا است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر عارفی - فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر