غزل خداحافظی برای کدام تیم سر داده می‌شود؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_2
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۹۹۸۴
۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۳
۹۵۹
معادلات در انتهای جدول رده بندی در لیگ برتر شرایط خاص و ویژه‌ای را برای کاندیدا‌های سقوط ایجاد کرده است، موضوعی که هفته پایانی لیگ برتر را برای پایین جدولی‌ها پر هیجان‌تر و پر استرس‌تر از قبل کرده است.

خبرگزاری برنا: لیگ برتر در حالی به ایستگاه پایانی اش نزدیک شده و تیم ها خود را برای برگزاری بازی سی ام شان در این فصل آماده می کنند که علاوه بر رقابت داغ در بالای جدول در انتهای جدول و در جایی که تیم ها برای بقای شان در لیگ برتر تلاش می کنند، هم شاهد رقابت تماشایی هستیم؛ جایی که 3 تیم در انتهای جدول برای ماندن تلاش می کنند و اصلا دوست ندارند این دیدار، بازی آخرشان در لیگ برتر باشد!

سه تیم در خطر سقوط

با قطعی شدن سقوط ماشین سازی که دو هفته پیش مسجل شد، در حال حاضر سه تیم در انتهای جدول در معرض سقوط هستند و خطر وداع با لیگ برتر را بدجوری بیخ گوش خود احساس می کنند.

تیم های سایپا، ذوب آهن و نفت مسجد سلیمان تیم هایی هستند که به ترتیب بیشترین خطر سقوط به دسته اول را احساس می کنند. سایپایی ها با وجود پیروزی برابر آلومینیوم اراک همچنان با 26 امتیاز و تفاضل گل 11- در انتهای جدول در انتظار اما و اگرهای زیادی است. این در حالی است که پس از سایپا با توجه به شکست ذوب آهن در دربی اصفهانی ها با 26 امتیاز و تفاضل گل 10- در رده چهاردهم ایستاده است علاوه بر نتیجه بازی نهایی اش باید در انتظار نتایج دیگر تیم های پایین جدولی باشد. پس از این دو تیم شاید روی کاغذ خطر سقوط نفت مسجد سلیمانی ها کمتر از دو تیم دیگر باشد اما شاگردان محمود فکری همچنان با ترس و لرز برای ماندن در لیگ برتر بازی آخر خود را برگزار می کنند. این تیم با 28 امتیاز و تفاضل کل 9- عنوان سیزدهمی را در جدول رده بندی به خود اختصاص داده است.

نفت مسجدسلیمان؛ سرنوشتش در دست خودش است

از بین سه تیم در خطر سقوط وضعیت نفتی ها به مراتب بهتر از ذوب آهن و سایپا است. اگرچه در حال حاضر این تیم از نظر حواشی در اوضاع نابسامانی به سر می برد اما اگر بتواند برابر حریفش در هفته پایانی به پیروزی برسد، 31 امتیازی شده و بدون توجه به نتایج دیگر تیم ها می تواند بقایش را قطع کند. شاگردان فکری در آخرین بازی این فصل خود باید در اراک به مصاف آلومینیوم برود.

ذوب‌آهن منتظر لغزش حریفان

ذوب که در دربی اصفهان ایده آل ترین فرصت برای بقا در لیگ برتر را از دست داد، حالا چشم به بازی خود و رقبایش دارد. ذوب آهن در هفته پایانی لیگ برتر باید در اصفهان به مصاف برود. با توجه به اینکه امتیازات این تیم با سایپایی ها مساوی است و از نظر تفاضل شرایط بهتری در مقایسه با سایپا دارد، پیروزی این تیم با تفاضل گل خوب می تواند خیال مجتبی حسینی و تیمش را راحت کند!

سایپا و کورسوی امید

در معادلات پایین جدول کم شانس ترین تیم برای بقا در لیگ سایپا است. شاگردان اخباری در حالی بازی پایانی خود را برابر تراکتور در تبریز برگزار می کنند که با 26 امتیاز و تفاضل گل 11- شانس اش در مقایسه با تیم های دیگر کمتر است. پیروزی همزمان این تیم برابر تراکتور و برد ذوب آهن برابر مس (در صورت عدم شکست نفت در اراک) کار را به گل شماری و تفاضل گل خواهد کشاند.

نفت چطور سقوط می‌کند؟

پیروزی احتمالی ذوب آهن و سایپا در صورت شکست نفت برابر آلومینیوم در اراک باعث می شود در روز آخر دنیا را برای نفت تیره و تار کند و سقوط تلخی را برای نفت رقم بزند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر