الزام حضور در مدرارس، منوط به تصمیم ستاد کرونا
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۰۰۴۰
۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۷
۱۰۸۲
وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا حضور دانش آموزان از اول مهر در مدارس الزامی است؟ اظهار کرد: باید ستاد ملی کرونا در این باره تصمیم بگیرد البته مطالعات گسترده جهانی و تجربه غالب کشور‌ها حاکی از آن است که مخاطره‌ای متوجه دانش آموزان نیست، اما دور بودن از مدرسه مخاطرات قطعی دارد. همه تلاش‌ها در جهت آموزش باکیفیت است.

خبرگزاری ایسنا: وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا حضور دانش آموزان از اول مهر در مدارس الزامی است؟ اظهار کرد: باید ستاد ملی کرونا در این باره تصمیم بگیرد البته مطالعات گسترده جهانی و تجربه غالب کشورها حاکی از آن است که مخاطره ای متوجه دانش آموزان نیست اما دور بودن از مدرسه مخاطرات قطعی دارد. همه تلاش ها در جهت آموزش باکیفیت است.

محسن حاجی میرزایی در حاشیه مراسم افتتاحیه سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش سراسر کشور که در اردوگاه باهنر برگزار شد درباره روند بازگشایی مدارس گفت: لازم است تمهیدات بیشتری بیندیشیم و نیروی انسانی را برای کار موثرتر تجهیز و سناریوهای مختلف را مرور کنیم.

وی افزود: بازگشایی مدارس، همزمان با تغییر دولت است و نگرانیم که تغییر دولت به شروع سال تحصیلی آسیب بزند. یک هدف از برگزاری این اجلاس همین است‌. تغییر دولت یک نقطه عطفی است. طی سال های گذشته تلاش هایی کرده و اقداماتی را انجام داده ایم و می‌خواهیم مجموعه اقدامات را مرتب و یافته ها را دسته‌بندی کنیم تا برای شروعی دیگر آماده شویم. یک سال تحصیلی تمام شده و سال جدیدی قرار است، آغاز شود.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه تقریبا ۳۰ درصد از مدارس جمعیت کمتر از ۵۰ دانش آموز دارند و به شرط رعایت فاصله اجتماعی بدون مشکل می توانند سال تحصیلی را حضوری آغاز کنند، گفت: برخی مدارس در شهرها تراکم بالاتری دارد و اگر ملزم به رعایت فاصله اجتماعی باشیم، دانش آموزان را در طول هفته تقسیم می‌کنیم. سال گذشته هم تجربه کسب کرده ایم و دستورالعمل مقامات بهداشتی مورد توجه قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: واکسیناسیون معلمان و رانندگان سرویس مدارس نیز در دستورکار است. قرار است واکسیناسیون معلمان از روز عید سعید غدیر آغاز شود و برای رانندگان سرویس هم به محض کلاس‌بندی و مشخص شدن مسیر تردد دانش آموزان، قبل از شروع سال تحصیلی واکسیناسیون انجام خواهد شد.

حاجی میرزایی افزود: به جهت اینکه با اضافه کردن معلمان غیردولتی، یک میلیون و ۲۰۰ هزار پرسنل فرهنگیان داریم، هماهنگی هایی شده تا این امر قبل از پایان مرداد انجام شود.

وی درباره چگونگی ثبت نام و اقدام برای واکسیناسیون گفت: چون مسئولیت انجام این کار برعهده وزارت بهداشت است، فردا دکتر رئیسی - سخنگوی ستاد ملی کرونا - در اجلاس شرکت و کیفیت و نحوه اجرا را بیان می‌کند البته تلاش می‌شود قبل از شروع سال تحصیلی انجام شود.

حاجی میرزایی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا حضور دانش آموزان از اول مهر در مدارس الزامی است؟ اظهار کرد: باید ستاد ملی کرونا در این باره تصمیم بگیرد البته مطالعات گسترده جهانی و تجربه غالب کشورها حاکی از آن است که مخاطره ای متوجه دانش آموزان نیست اما دور بودن از مدرسه مخاطرات قطعی دارد. همه تلاش ها در جهت آموزش باکیفیت است.

وزیر آموزش و پرورش درباره تعیین تکلیف و تبدیل وضعیت نیروی انسانی گفت: تعهد کرده بودیم قبل از پایان دولت تمام کسانی که قبل از ۹۲ به کار گرفته شده بودند، تعیین تکلیف شوند که همه تکلیفشان روشن شده است و آخرین گروه در آزمون شرکت کردند و به دانشگاه فرهنگیان می‌روند تا آموزش های لازم را طی کنند. بیش از ۱۰۰ هزار نفر از طریق تبدیل وضعیت همچنین ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان را در سال گذشته جذب کردیم و پیش بینی ما این است که طی چند سال آینده به تدریج به آرامشی در حوزه نیروی انسانی دست خواهیم یافت.

وی افزود: دوره های آموزشی دانشگاه فرهنگیان یکساله است چون برخی از پذیرفته شدگان از قبل هم با ما همکاری می‌کنند و بنا بر ادامه همکاری است و وقتی یک پودمان را طی می کنند، در کنار استمرار آموزش در مهرماه در مدارس به کار گرفته خواهند شد. پیش بینی می کنیم که ۵۰ هزار نفر از مهرماه به صورت رسمی با ما همکاری کنند و مابقی هم که به صورت حق التدریس با ما کار می کردند، حق التدریس شان قطع نخواهد شد.

حاجی میرزایی با بیان اینکه ۲۹۰ هزار نیرو مورد نیاز آموزش و پرورش است که به طرق مختلف تامین می‌شود، گفت: جذب از طریق ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان در قانون پیش بینی شده است اما اگر منحصرا بخواهیم مسیر کنکور سراسری و دانشگاه فرهنگیان را طی کنیم، چهار سال طول می‌کشد تا دانش آموختگان وارد سیستم شوند اما از طریق ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های دیگر پذیرش می‌شوند، یک سال آموزش می‌بینند و وارد سیستم می شوند که آن هم از مسیر دانشگاه فرهنگیان انجام می شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:21
Iran (Islamic Republic of)
12:16 - 1400/05/05
قطعا مدارس غیر حضوری خواهد بود.
Iran (Islamic Republic of)
12:17 - 1400/05/05
غلط میکنین مدرسه ها بایدبازشه کارمندای بهداشت درمان آدم نیستن
Iran (Islamic Republic of)
12:31 - 1400/05/05
یه جوری میگین منوط به تصمیم ستاد کرونا انگار تا الان رکورد دار موفقیت در جهانه اینا افرادین با آزمون و خطا خیلی زنده های کشورو تعدیل کردن فرستادن اوندنیا. حتی اصول اولیه مدیریت بححححران رو نمیدونن. وای به ملت ما
Iran (Islamic Republic of)
12:38 - 1400/05/05
عمرا مردم بچه هاشون بفرستن مدرسه
Iran (Islamic Republic of)
13:06 - 1400/05/05
مدارس باید باز بشن ازهرلحاظ ضربه خوردیم خودمون.اینده بچه هامون نابود شد رف.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2