هجمه‌ی جمهوری‌خواهان علیه پلوسی
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۰۲۰۳
۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۸
۱۲۸۰
رهبران جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا «نانسی پلوسی» رئیس دموکرات این مجلس را به بی‌توجهی به وظایف خود در دفاع از ساختمان کنگره در روز حمله مرگبار به آن متهم کردند و از وی توضیح خواستند.

خبرگزاری فارس: رهبران جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا صبح امروز (سه‌شنبه) به وقت آمریکا «نانسی پلوسی» رئیس دموکرات مجلس نمایندگان این کشور را به بی‌توجهی به وظایف خود در دفاع از ساختمان کنگره در روز حمله مرگبار به آن متهم کردند و از وی خواستند در خصوص نقشش در این حمله خشونت‌آمیز که در آن بیش از ۱۴۰ مامور پلیس زخمی شدند، پاسخ بدهد.

«کوین مک‌کارتی» رئیس اقلیت جمهوری‌خواهان مجلس خارج از ساختمان کنگره به خبرنگاران گفت: در روز ششم ژانویه ماموران شجاع در موقعیتی آسیب‌پذیر و ناخوشایند قرار گرفتند زیرا رهبری در راس شکست خورده بود.

هجمه‌ی جمهوری‌خواهان علیه پلوسی

به گزارش وبگاه خبری «هیل» نزدیک به کنگره آمریکا، این اتهامات از سوی جمهوری‌خواهان پیش از اولین جلسه استماع کمیته مجلس نمایندگان برای بررسی این حمله مطرح شد؛ کمیته‌ای که در آن هیچ یک از متحدان دونالد ترامپ رئیس‌جمهور سابق آمریکا حضور ندارد.

در نشانه دیگری از این که تا چه میزان بحث در خصوص این حمله در کنگره حزبی شده، جمهوری‌خواهان در کنفرانس خبری قبل از جلسه آغازین تحقیقات هیچ انتقادی را نسبت به ترامپ که طرفداران خود را برای انجام این حمله ترغیب کرد تا مانع تایید شکست خود در انتخابات شود، مطرح نکردند. آن‌ها همچنین از پاسخ به این سوال خبرنگاران که آیا سناتور «میچ مک‌کانل» که در زمان حمله رهبر جمهوری‌خواهان سنا بود به همان اندازه پلوسی مسئول نواقص امنیتی هست یا خیر، امتناع کردند.

جمهوری‌خواهان در عوض پلوسی را به فعال نکردن گارد ملی از ابتدا و حالا هم امتناع از مواجه شدن با سوالات سخت به دلیل رد کردن حضور «جیم جردن» و «جیم بَنکس» دو متحد ترامپ در کمیته منتخب، متهم کردند.

دفتر پلوسی در واکنش بیانیه‌ای صادر و اتهامات را رد کرد. اودر این بیانیه یادآوری کرد که رهبران کنگره بر تصمیات روزانه در ارتباط با امنیت کنگره نظارت نمی‌کنند و مسئولیت این کار برعهده هیأت پلیس کنگره است.

در ادامه بیانیه ذکر شده که رئیس مجلس نمایندگان هرگز درخواست برای فعال کردن گارد ملی را رد نکرد و حالا که کمیته منتخب دو حزبی کار خود را آغاز می‌کند، تنها ابزار باقی‌مانده در زرادخانه جمهوری‌خواهان انحراف، تحریف و اطلاعات غلط است.

پیش‌تر پلوسی گفته بود که جیم جوردن و جیم بَنکس قانون‌گذارانی که از سوی «کوین مک‌کارتی» رهبر اقلیت جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان برای حضور در کمیته بررسی حمله به ساختمان کنگره معرفی شده بودند، هر دو از حامیان دونالد ترامپ هستند و تمامیت و صحت این تحقیقات را تحت‌الشعاع قرار می‌دهند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_تزریق چربی
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان