هجمه‌ی جمهوری‌خواهان علیه پلوسی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۰۲۰۳
۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۸
۱۲۴۶
رهبران جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا «نانسی پلوسی» رئیس دموکرات این مجلس را به بی‌توجهی به وظایف خود در دفاع از ساختمان کنگره در روز حمله مرگبار به آن متهم کردند و از وی توضیح خواستند.

خبرگزاری فارس: رهبران جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا صبح امروز (سه‌شنبه) به وقت آمریکا «نانسی پلوسی» رئیس دموکرات مجلس نمایندگان این کشور را به بی‌توجهی به وظایف خود در دفاع از ساختمان کنگره در روز حمله مرگبار به آن متهم کردند و از وی خواستند در خصوص نقشش در این حمله خشونت‌آمیز که در آن بیش از ۱۴۰ مامور پلیس زخمی شدند، پاسخ بدهد.

«کوین مک‌کارتی» رئیس اقلیت جمهوری‌خواهان مجلس خارج از ساختمان کنگره به خبرنگاران گفت: در روز ششم ژانویه ماموران شجاع در موقعیتی آسیب‌پذیر و ناخوشایند قرار گرفتند زیرا رهبری در راس شکست خورده بود.

هجمه‌ی جمهوری‌خواهان علیه پلوسی

به گزارش وبگاه خبری «هیل» نزدیک به کنگره آمریکا، این اتهامات از سوی جمهوری‌خواهان پیش از اولین جلسه استماع کمیته مجلس نمایندگان برای بررسی این حمله مطرح شد؛ کمیته‌ای که در آن هیچ یک از متحدان دونالد ترامپ رئیس‌جمهور سابق آمریکا حضور ندارد.

در نشانه دیگری از این که تا چه میزان بحث در خصوص این حمله در کنگره حزبی شده، جمهوری‌خواهان در کنفرانس خبری قبل از جلسه آغازین تحقیقات هیچ انتقادی را نسبت به ترامپ که طرفداران خود را برای انجام این حمله ترغیب کرد تا مانع تایید شکست خود در انتخابات شود، مطرح نکردند. آن‌ها همچنین از پاسخ به این سوال خبرنگاران که آیا سناتور «میچ مک‌کانل» که در زمان حمله رهبر جمهوری‌خواهان سنا بود به همان اندازه پلوسی مسئول نواقص امنیتی هست یا خیر، امتناع کردند.

جمهوری‌خواهان در عوض پلوسی را به فعال نکردن گارد ملی از ابتدا و حالا هم امتناع از مواجه شدن با سوالات سخت به دلیل رد کردن حضور «جیم جردن» و «جیم بَنکس» دو متحد ترامپ در کمیته منتخب، متهم کردند.

دفتر پلوسی در واکنش بیانیه‌ای صادر و اتهامات را رد کرد. اودر این بیانیه یادآوری کرد که رهبران کنگره بر تصمیات روزانه در ارتباط با امنیت کنگره نظارت نمی‌کنند و مسئولیت این کار برعهده هیأت پلیس کنگره است.

در ادامه بیانیه ذکر شده که رئیس مجلس نمایندگان هرگز درخواست برای فعال کردن گارد ملی را رد نکرد و حالا که کمیته منتخب دو حزبی کار خود را آغاز می‌کند، تنها ابزار باقی‌مانده در زرادخانه جمهوری‌خواهان انحراف، تحریف و اطلاعات غلط است.

پیش‌تر پلوسی گفته بود که جیم جوردن و جیم بَنکس قانون‌گذارانی که از سوی «کوین مک‌کارتی» رهبر اقلیت جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان برای حضور در کمیته بررسی حمله به ساختمان کنگره معرفی شده بودند، هر دو از حامیان دونالد ترامپ هستند و تمامیت و صحت این تحقیقات را تحت‌الشعاع قرار می‌دهند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی بانو_فوتر2