نیاز استقلال به خشابی پر و پیمان
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
زمردی_داخلی1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
زمردی_داخلی3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
دکتر نداف کرمانی 3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر نداف کرمانی 4
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نداف کرمانی 2
کلاسینو_2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
۱۱۴۰۲۸۶
۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۹
۹۸۳
اگر شواهد را مبنا بگذاریم، بعید است که استقلال بتواند مهدی قایدی و شیخ دیاباته را برای فصل بعدی هم حفظ کند و در آن صورت باید پرسید خط حمله‌ای که بخواهد فقط روی کاکل ارسلان مطهری بچرخد، چقدر بخت برای توفیق خواهد داشت.

ایران ورزشی: اگر شواهد را مبنا بگذاریم، بعید است که استقلال بتواند مهدی قایدی و شیخ دیاباته را برای فصل بعدی هم حفظ کند و در آن صورت باید پرسید خط حمله‌ای که بخواهد فقط روی کاکل ارسلان مطهری بچرخد، چقدر بخت برای توفیق خواهد داشت. قایدی چنان گرانقیمت و پرخواستار است که استقلال می‌تواند با فروش وی در پایان لیگ بیستم کاسبی مفصلی کند و با آن بخشی از دیون عظیم خود را بازپرداخت نماید و دیاباته آنقدر با مربیان اخیر استقلال اصطکاک داشته که شاید فرهاد مجیدی اصراری بر حفظ وی نکند.

در آن صورت بار اصلی خط حمله به روی دوش مطهری منتقل خواهد شد و چون وی به تنهایی جوابگو نیست، آبی‌ها باید برای فصل بعدی دست به خریدهای تازه بزنند. درست است که استقلال در این منطقه آرمان رمضانی و سبحان خاقانی را هم دارد اما آنها به تنهایی حلال مشکلات نیستند. یکی از آنها هنوز به سطح و کلاسی نرسیده که باید در مهاجم باشگاه استقلال جست‌وجو و یافت کرد و دیگری به‌ رغم گلزنی در مسابقه اخیر استقلال با نفت مسجد‌سلیمان هنوز کم تجربه و ناپخته است و به‌ همین سبب بین حضورهای قبلی موفق وی و حضور اخیرش مقابل تیم محمود فکری فاصله‌ای طولانی افتاده بود. با این اوصاف است که باید پذیرفت مجیدی در انتهای فصل به‌ خریدهای تازه‌ای نیاز دارد و اگر در این زمینه حساس اقدام مؤثر نکند، آبی‌ها در فصل بعد متحمل ضررهای زیادی خواهند شد.

بالا و پایین‌های کار

یک فرض البته نه چندان محتمل این است که اگر به‌ دلایلی رفتن قایدی به یک تیم خارجی (به‌ احتمال قوی عربی) منتفی شود و دیاباته با سازش‌پذیری بیشتری نسبت به گذشته در استقلال بماند، در آن صورت نیاز این تیم به تحرکات تازه در بازار نقل‌ و انتقال‌ها تا حد زیادی فروکش خواهد کرد و شاید هم فقط یکی از این دو نفر ماندنی شوند اما تحت هر شرایطی احتیاج استقلال به حداقل یک مهاجم جدید و اضافی برای فصل طولانی بعدی یک نیاز قطعی و بدون تردید است. هم تعدد بازی‌های استقلال در سه جام فصل جدید چنین نیازی را موجب می‌شود و هم آسیب‌پذیری و سه اخطاره شدن‌های گاه و بی‌گاه مهاجمان کنون استقلال تأکیدی روشن بر این نیاز تلقی می‌گردد.

سوابق به ما می‌گویند بالا و پایین آمدن‌های مکرر کار قایدی و دیاباته در طول فصل نیز عاملی است که باید روی آن کار و برای آن چاره‌جویی کرد. قایدی که کلیدی‌ترین بازیکن تهاجمی استقلال است در عین داشتن روزهای روشنی که در آن به تنهایی سرنوشت تیمش را تعیین می‌کند، روزهایی را هم دارد که طی آن بدون دلیلی مشخص بسیار پایین‌تر از سطحش ظاهر می‌شود و امیدها را زایل می‌کند.

اشکال اصلی دیاباته مصدومیت‌ها و ناآمادگی‌های جسمانی متعدد و البته راه نیامدن او با مربیان تیمش طی دفعات متعدد در طول فصل است و اگر پیش‌تر گفتیم که در‌ صورت ابقای این دو در تیم نیز نگاه مجیدی باید به یک مهاجم قوی‌ تازه باشد، همین قبیل مسائل است. رفتن هر دوی آنها چنان احتیاجی را چند برابر می‌کند و در آن صورت نمی‌توان با مطهری به‌ رغم تیز‌هوشی و سرعت عملش و آرمان رمضانی با وجود برخی گلزنی‌های حساس اخیرش به جاها و مقاصدی رسید که استقلال حق خود می‌داند و با وجود قایدی بسیار قابل اکتساب‌تر است تا در صورت نبود وی مقابل کار انجام شده

با‌ توجه به اینکه مقرر شده مجیدی صرفنظر از هر نتیجه‌ای که در جام حذفی ایران و لیگ قهرمانان آسیا کسب می‌کند، در استقلال ماندنی شود، او باید از همین حالا به خریدهای تازه‌اش در خط حمله فکر کند و در پایان دهه دوم مردادماه که تکلیف جام حذفی مشخص شد، ایده‌هایش را در این زمینه به اجرا بگذارد و منتظر بازگشایی جام باشگاه‌های آسیا در شهریورماه نماند. اگر قایدی و دیاباته رفتند، استقلال در سایه نگرش فوق و خریدهای برخاسته از آن به آنچه که نیاز دارد، خواهد رسید و در مقابل کار انجام شده قرار نخواهد گرفت و اگر هم برخلاف شواهد اخیر قایدی و دیاباته نرفتند، مجیدی باز با حداقل یک خرید تازه خشاب پر و پیمان‌تری برای مبارزات فصل بعد خواهد داشت.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک النا_فوتر موبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
رستوران باغ بهشت _فوتر