فریبا: هرکسی در استقلال خوب کار کند، برکنار می‌شود!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
لایکو_1
لایکو_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۰۳۸۴
۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۶
۱۰۴۸
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: هیچ تیمی در هیچ جای دنیا نمی‌تواند بدون حمایت و پشتیبانی مدیریت باشگاه قهرمان شود و به عناوین مهمی برسد.

میزان: بهتاش فریبا در خصوص برد استقلال مقابل نساجی گفت: با وجود غیبت چند مهره اصلی، بازی خیلی خوبی از تیم دیدیم. نیمه اول ۱۵-۱۰ دقیقه نساجی خوب بود سپس استقلال بازی را در دست گرفت. نساجی خیالش از بقا راحت بود و کمی بی انگیزه شده بود، اما استقلال انگیزه‌های بالایی برای پیروزی و ادامه دادن روند خوبش داشت و موفق به این کار شد.

وی درباره عملکرد خوب وریا غفوری در این بازی گفت: وریا همواره بازیکن خوبی بوده و گاهی اوقات بالا و پایین داشته، اما در کل کاپیتان و رهبر خوبی برای تیم است و با انرژی زیاد، پاس‌های با کیفیت، نفوذ‌های خطرناک و کار‌های دفاعی خوب به استقلال کمک کرده است. جای خالی او در تیم ملی احساس می‌شود.

فریبا در رابطه با درخشش جوانان استقلال در این روز‌ها تصریح کرد: جوانان استقلال نفرات درجه یکی هستند و هر وقت بازی کرده اند نشان داده اند قابل اتکا هستند. در استقلال می‌توان به جوانان اعتماد کرد و آن‌ها پشتوانه خوبی برای آینده تیم هستند. انشاالله همه آنها با درخشش خود به استقلال کمک کنند.

پیشکسوت استقلال در خصوص آکادمی استقلال عنوان کرد: آکادمی ما خیلی داستان دارد. مراغه چیان تیم خوبی بسته بود و مربیان خوبی را انتخاب کرده بود، اما بی‌دلیل اخراج شد. فریادشیران در بحث سخت افزار خیلی قوی کار کرد و فضای آکادمی و امکانات خوبی برای آن فراهم نمود. در زمان فریاد شیران ۲ قهرمانی در رده‌ها بدست آمد و در همه رده‌ها پرسپولیس را شکست دادیم. ظاهرا هر کس در استقلال خوب کار کند برکنار می‌شود! مهران‌پور را به خوبی می‌شناسم. او فردی بسیار سالم و بادانش است و امیدوارم موفق باشد. اگر ۲ بازیکن از پایه‌ها به تیم اصلی بیایند این خودش حدود ۱۰-۸ میلیارد تومان صرفه جویی در هزینه هاست. فرهاد اعتقاد خوبی به جوانان دارد و امیدوارم از جوانان بیشتر استفاده کنیم و خودمان تولید کننده ستاره‌ها باشیم.

وی در رابطه با جام حذفی و تقابل استقلال با گل گهر سیرجان خاطر نشان کرد: برای تیمی که قهرمانی بخواهد نام رقیب فرقی ندارد. ما هم فولاد و هم گل گهر را در لیگ برده ایم و این از نظر روحی روانی بسیار خوب است. میزبان هستیم و با روحیه بالا و فرم تیمی خوب، می‌توانیم پیروز میدان باشیم.

بهتاش فریبا در پایان در خصوص مدیریت باشگاه و تعاملی که باید برقرار شود گفت: هیچ تیمی در هیچ جای دنیا نمی‌تواند بدون حمایت و پشتیبانی مدیریت باشگاه قهرمان شود و به عناوین برسد. صحبت‌های مددی را دیدم و حس می‌کنم او قصد کمک به استقلال را دارد. امیدوارم تعامل خوبی در تیم باشد و در جام حذفی، لیگ قهرمانان آسیا و بستن تیم برای فصل بعد متحد باشیم و روز‌های خوبی برای استقلال رقم بخورد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2