قربانی: استقلال باید چند بازیکن بزرگ جذب کند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۱۳۸۱
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۶
۱۳۰۹
کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: من برای بازیکنان احترام زیادی قائلم، ولی باید بازیکنان تاپ و بزرگ بیشتری در تیم حضور داشته باشند.

خبرگزاری فارس: پیروز قربانی در خصوص اینکه تحلیلش از هفته آخر لیگ برتر چیست، اظهار داشت: امسال برخی تیم‌ها خوب بودند و برخی هم گول خوردند. برخی تصور می‌‌کردند تیم‌های خیلی خوبی دارند و می‌توانند به آسیا صعود کنند، ولی شرایط به شکلی رقم خورد که اصلاً عملکرد خوبی نداشتند. امیدوارم سال آینده شرایط جدول به شکلی پیش برود که وضعیت تیم‌ها درست و حسابی مشخص شود.

وی افزود: در لیگ امسال سه تیم که در رده‌های اول تا سوم حضور داشتند، فوتبال بهتری از رقبا ارائه کردند. پرسپولیس، سپاهان و استقلال در لیگ امسال از نظر فنی نسبت به سایر تیم‌ها بهتر عمل کردند.

کاپیتان اسبق استقلال در خصوص اینکه آبی‌پوشان نزدیک به یک دهه است که قهرمان لیگ نشده‌اند، گفت: یک جایی باید واقعیت‌ها گفته شود. من برای بازیکنان استقلال احترام زیادی قائل هستم، ولی معتقدم باید بازیکنان تاپ و بزرگتر بیشتری در این تیم حضور داشته باشند. پرسپولیس و سپاهان را ببینید که آنها بازیکنان تاپ‌تری از استقلال دارند. باید یارگیری بهتری در فصل نقل و انتقالات صورت بگیرد. در این چند سال اخیر سرمربیان استقلال در یارگیری نقشی نداشتند و بعضاً یا معاون بازیکن می‌گرفت یا مدیرعامل. امیدوارم در فصل آینده این مشکلات وجود نداشته باشد.

قربانی در خصوص حواشی جشن قهرمانی پرسپولیس و اینکه کری‌خوانی‌های عجیب و غریبی بین بازیکنان این تیم و استقلال بعد از دربی جام حذفی رخ داده است، گفت: من جشن قهرمانی را ندیده‌ام بهتر است در مورد آن اظهار نظر نکنم، اما یک چیزی را خوب می‌دانم؛ وقتی یک سیب را بالا می‌اندازید، هزاران چرخ می‌خورد. روزگار همیشه بر وفق مراد نیست. به هر حال طیف عظیمی از جامعه ما را استقلالی‌ها تشکیل داده‌اند و اگر کسی به آنها توهین کند، مشکل روحی و روانی دارد. در مقابل، در استقلال هم همین‌طور است و کسی نباید به تیم رقیب و بازیکنانش توهین کند. امیدوارم به روزی برسیم که همه احترام‌ها در فوتبال حفظ کنند.

وی در پاسخ به این سؤال که دیدگاهش در مورد استقلال فصل آینده چیست، گفت: امیدوار هستم شکافی که بین مدیریت و کادرفنی ایجاد شده هر چه سریع‌تر برطرف شود چون این اتفاق اصلا خوب نیست و در درازمدت به استقلال ضربه خواهد زد. در دولت جدید قطعا باید برای استقلال و پرسپولیس برنامه‌ریزی مناسبی صورت بگیرد و دو تیم شرایط یکسانی داشته باشند.

وی افزود: این روزها مسابقات المپیک را می‌بینیم که برخی ورزشکاران ما هنوز از کمبود امکانات رنج می‌برند. مثلا وقتی ما یک مدال طلا می‌گیریم، آنقدر خوشحال می‌شویم که در تلویزیون شعرهای مختلف پخش می‌شود، اما کشورهای دیگر 50 مدال طلا می‌گیرند و تازه به فکر افزایش مدال‌ها هستند. متأسفانه یکی از مشکلات ورزش ما قوانینی است که در مجلس تصویب می‌شود. بعضی قوانین در ورزش و فوتبال ما من‌درآوردی است.

وی یادآور شد: نمایندگان مجلس تصویب می‌کنند که شرکتهای دولتی حق ارائه بودجه به باشگاه‌ها یا فدراسیون‌ها را ندارند. همین باعث می‌شود ورزشکاران ما با کمبود امکانات مواجه شده یا باشگاه‌ها دچار مشکلات عجیب و غریب شوند. افرادی که به مجلس می‌روند، باید تخصص داشته باشند. از آقای چمران سؤال کرده بودند تخصص بهتر است یا تعهد؟ که او گفت تعهد بهتر است و اگر کسی مسئولیت تخصصی را که بلد نیست قبول کند، فردی بی‌تعهد است.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال تأکید کرد: متأسفانه نمایندگان مجلس ما با گرایش سیاسی به مسائل نگاه می‌کند و بعضاً تصور می‌شود آنها در کشور ما زندگی نمی‌کنند. اگر آنها به فکر ورزش کشور هستند، نتایج ما در المپیک را ببینند که افتضاح بوده است. چه ایرادی دارد که ما از کشورهای دیگر الگو بگیریم و به فکر پیشرفت باشیم؟

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر