آخرین وضعیت شهریار مغانلو در پرسپولیس
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۱۴۸۲
۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۳
۱۷۷۴
شرایط ادامه همکاری مهاجم قرضی پرسپولیس با این تیم مثبت ارزیابی نمی‌شود و احتمالا با توجه به درخواست مالی باشگاه پرتغالی باید کار او را با این تیم تمام شده تصور کرد.

ورزش سه: شرایط ادامه همکاری مهاجم قرضی پرسپولیس با این تیم مثبت ارزیابی نمی‌شود و احتمالا با توجه به درخواست مالی باشگاه پرتغالی باید کار او را با این تیم تمام شده تصور کرد.

پرسپولیس که در نقل و انتقالات زمستانی با جذب دو بازیکن شرایط را به سود خود در ادامه فصل ترتیب داد، اکنون در آستانه از دست دادن یکی از سرمایه‌های بزرگ خود قرار دارد. مدیریت باشگاه پرسپولیس در پنجره زمستانی موفق به جذب مهدی ترابی و شهریار مغانلو شد و با اضافه شدن عیسی آل کثیر شرایط کاملا در فاز تهاجمی به سود سرخ‌ها شد تا آنها ضمن کامیابی در لیگ بیستم، از گروه خود در لیگ قهرمانان نیز صعود به عنوان صدرنشین را تجربه کنند.

مغانلو که در تابستان نیز موردتوجه پرسپولیس قرار داشت، برای دستیابی به رویای بزرگ خود در قاره سبز، راهی لیگ پرتغال شده بود و پیراهن تیم سانتاکلارا را بر تن کرد. او اما در نقل و انتقالات زمستانی بار دیگر به تور پرسپولیس افتاد و آنها توانستند برای تقویت خط هجومی خود این مهاجم را در ازای قراردادی قرضی در اختیار بگیرند.

مهاجم بلندقامت سرخ‌ها با پیراهن شماره 70 این تیم در نقش گلزن دیدارهای حساس ظاهر شد و در نهایت کار را با ثبت 4 گل در لیگ برتر و 4 گل در لیگ قهرمانان آسیا پایان دهد. یک پایان موفقیت آمیز اما همراه با دلهره بزرگ برای هواداران پرسپولیس. آنها که بعد از مدت‌ها به یک مکمل مناسب در خط حمله خود رسیده بودند، نمی‌خواستند به سادگی او را از دست بدهند اما پایان یافتن قرارداد قرضی و درخشش او که باعث شد تا بازار نقل و انتقالاتی ویژه‌ای نیز برایش شکل گیرد، او را هر لحظه بیشتر از گذشته از دسترس مدیران این تیم و یحیی گل محمدی دور می‌کند.

باشگاه سانتاکلارا اکنون برای انتقال شهریار مغانلو بند آزادسازی 500هزار دلاری را پیش پای پرسپولیس قرار داده است. اتفاقی که در شرایط مالی کنونی باشگاه پرسپولیس که مطالبات مالی نگران کننده گابریل کالدرون نیز پیش روی این تیم قرار گرفته و خطر بیش از هر زمانی پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه را تهدید می‌کند، یک مشکل بزرگ و اساسی تلقی می‌شود. باشگاه سانتاکلارا نیز برخلاف نیم فصل و پنجره زمستانی با توجه به اینکه اکنون مهاجم ایرانی‌اش از ارزش مارکتینگ مناسبی برخوردار شده و پیشنهادات دست به نقدی در اختیار دارد، راضی به مذاکره برای تخفیف و اقساطی کردن دریافتی خود در قبال رضایتنامه نیست.

موضوعی که باید دید طی روزهای آتی و در شرایطی که مساله از دست شهریار مغانلو نیز برخلاف تمایلات قلبی‌اش برای ادامه همکاری با پرسپولیس وجود دارد، خارج شده است و همه چیز در دست باشگاه سانتاکلارا و مذاکرات او با باشگاه پرسپولیس و البته دیگر تیم‌های خواهان این مهاجم ایرانی قرار دارد.

البته باشگاه پرسپولیس با توجه به اعلام نیاز یحیی گل محمدی برای قطعی کردن تمدید قرارداد این مهاجم، تلاش خود را از مجاری مختلف دنبال می‌کند و ضمن مذاکرات ادامه‌دار با باشگاه پرتغالی، به دنبال تامین منابعی است که بتواند ستاره گلزن خود را همچنان در اختیار داشته باشد.

باید دید بار دیگر و برای بار سوم (نقل و انتقالات تابستانی فصل بیستم و پنجره زمستانی این لیگ) اکنون سرنوشت شهریار مغانلو و پرسپولیس برای فصل بیست‌ویکم و ماجراجویی او در لیگ قهرمانان به چه شکل خواهد شد و آیا دومین خیز بزرگ پرسپولیس برای جذب این بازیکن نیز به ثمر خواهد نشست یا سرخ‌ها بار دیگر پیراهن شماره 70 خود را خالی خواهند دید.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو