لیست مجیدی به باشگاه و تمدید قرارداد بازیکنان
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۱۸۹۲
۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹
۱۴۷۰
معاون اجرایی باشگاه استقلال گفت: فرهاد مجیدی به باشگاه استقلال لیست داده و آن را بعد از بازی‌های جام حذفی اعلام می‌کنیم.

خبرگزاری فارس: ناصر فریادشیران درباره میزان آمادگی تیم استقلال قبل از بازی با گل‌گهر سیرجان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: تمام عوامل باشگاه، کادرفنی، بازیکنان، هیات مدیره، مدیرعامل و هواداران هم‌قسم شده‌ایم این فصل یک جام داشته باشیم و افتخاری دیگر به افتخارات باشگاه استقلال اضافه کنیم.

وی درمورد شرایط تمدید قرارداد بازیکنان استقلال عنوان کرد: تک تک بازیکنان مشغول آمدن به باشگاه هستند و با آنها مذاکره می‌کنیم تا بتوانیم طبق لیستی که فرهاد مجیدی داده با همه بازیکنان قرارداد بسته و شرایط خوبی برای فصل آینده ایجاد کنیم.

معاون اجرایی باشگاه استقلال درباره اینکه آیا تاکنون برای تمدید قرارداد با بازیکنی به نتیجه رسیده‌اند، گفت: فرهاد مجیدی لیست داده اما اجازه بدهید پس از بازی جام حذفی اسامی لیست تمدیدی‌ها را اعلام کنیم.

فریادشیران در خصوص اینکه آیا این مذاکرات مثبت بوده، عنوان کرد: همه چیز مثبت است.

وی درباره خواسته‌های فرهاد مجیدی در جلسه چند روز قبل با مدیران استقلال عنوان کرد: وی لیست نفرات تمدیدی را ارائه داد و همچنین درباره پرداختی‌ها صحبت کردیم. همانگونه که مددی در یکی از برنامه های تلویزیونی اعلام کرد، میانگین 65 درصد به بازیکنان پرداختی داشته‌ایم. تمام تلاش اعضای هیأت مدیره، مدیرعامل باشگاه و شرکت های‌وب بر این است پرداختی‌ها بیشتر شود تا خیال کادرفنی و بازیکنان برای فصل آینده راحت‌تر باشد.

معاون باشگاه استقلال درمورد آخرین وضعیت آکادمی این باشگاه توضیح داد: محمدرضا مهران‌پور مدیر آکادمی است و تمرینات تیم‌ها را پیگیری می‌کند. نزدیک 70 تا 80 درصد تیم‌های پایه بسته شده‌ و در ورزشگاه امام رضا(ع) که در اختیار آکادمی استقلال است، تمرینات خود را پیگیری می‌کنند.

فریادشیران در خصوص اینکه آیا مجیدی لیست بازیکنان ورودی به استقلال را هم ارائه کرده توضیح داد: قاعدتا لیست داده اما این لیست را پس از بازی‌های جام حذفی اعلام می‌کنیم.

وی درباره آیا از پرسپولیس هم بازیکنی جذب خواهند کرد، پاسخ داد: اجازه بدهید پس از دیدار جام حذفی با توجه به لیستی که مجیدی داده فهرست بازیکنان ورودی را اعلام خواهیم کرد.

معاون اجرایی باشگاه استقلال درباره اینکه آیا بودجه جدیدی به این باشگاه تزریق شده عنوان کرد: همه باشگاه‌ها دچار مشکلات مالی هستند. یک قانون سبب شد خیلی از باشگاه‌ها متضرر شوند. تیم نفت تهران با سابقه 55 ساله به خاطر لجاجت زنگنه وزیر نفت نابود شد و این قانون باید تغییر کند. اگر باشگاه ها دولتی هستند همه باید تابع قوانین باشند. الان شنیده‌ام باشگاههایی هستند که مبلغی را با بازیکن قرارداد بسته و خارج از قرارداد و عرف به وی مبلغی دیگر را حتی به دلار پرداخت می‌کنند. چند باشگاه هم بیشتر نیستند.

فریادشیران ادامه داد: باشگاه‌های دولتی مثل استقلال، پرسپولیس و دیگران چنین مشکلاتی دارند. رقابت، عقد قرارداد با بازیکنان نابرابر است و باید این مشکل قانونی حل شود. قانون باید برای همه باشگاه‌ها رعایت شود نه فقط باشگاه‌های پرطرفدار. این باشگاه‌ها به دلیل ورود نهادهای نظارتی نمی‌توانند خواسته بازیکنان و کادرفنی را برآورده کنند.

وی در خصوص اینکه آیا این باشگاه با مبالغ خارج از عرفی که برخی بازیکنان مطرح می‌کنند، کنار می‌آید توضیح داد: نمی‌توانیم چنین کاری را انجام دهیم زیرا باشگاه دولتی هستیم. از بازرسان کل کشور و نمایندگان مجلس می‌ خواهم که قانون را درست کنند. چندین سال است که باشگاه استقلال نمی‌تواند حتی یک ریال از منابع دولتی استفاده کند و اگر این کار را انجام دهد خلاف کرده است اما رقابت برابر نیست.

معاون اجرایی باشگاه استقلال افزود:‌در سالهای قبل و در زمان ریاست عزیز محمدی در سازمان لیگ قراردادها یک چیز نوشته می‌شد اما چیز دیگری به بازیکنان پرداخت می‌شد. آپشن‌های مختلفی برای بازیکن لحاظ می‌کردند این عدالت وجود ندارد و درخواست می‌کنیم این عدالت برقرار شود. اگر دولتی هستیم همه باشگاه‌ها باید تابع قوانین دولتی باشند و اگر چنین حالتی وجود ندارد اجازه بدهند باشگاه از منابع دیگری تأمین منابع مالی کند تا بتواند بازیکنان باکیفیتی را جذب کند.

فریادشیران خاطرنشان کرد: مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره استقلال در حال مذاکره با صندوق کارآفرینی امید که زیر نظر نهاد ریاست جمهوری است هستند و قرار شده فروشگاه‌های زنجیره‌ای آبی در کل کشور راه‌اندازی شود. خبر خیلی خوبی هم برای پیشکسوتان دارم. این صندوق با معرفی‌نامه‌ای که پیشکوستان از باشگاه می‌گیرند، برای آنهایی که می‌خواهند در این فروشگاه‌ها فعالیتی داشته باشند تسهیلاتی در نظر می‌‌گیرد. می‌توانند برای راه‌اندازی فروشگاه آبی وام 400 میلیونی با سود 4 درصد بگیرند. اگر این قرارداد امضا شود بودجه خیلی خوبی هم به مرور به باشگاه تزریق خواهد شد.

وی در گفت و گو با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران ادامه داد: از تمام رسانه‌ها که در یک سال گذشته و در این شرایط کرونایی زحمت کشیدند، باشگاه‌های دیگر، داوران، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، مهدی، نبی، قنبرزاده،‌ بهمنی و سایر عزیزانی که در برگزاری لیگ کمک کردند، تشکر می‌کنم. همچنین از هواداران استقلال که همچنان از باشگاه خود حمایت می‌کنند تشکر می‌کنم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر2
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر