واکنش مجری جنجالی به نقل قول از سعید معروف
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۴۲۰۳۵
۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۸
۳۲۷۴
صبح امروز صحبت‌هایی چند ثانیه‌ای از یک گوینده رادیویی فضای مجازی را درنوردید و بار‌ها از رسانه‌های مختلف شنیده شد.

ورزش سه: صبح امروز صحبت‌هایی چند ثانیه‌ای از یک گوینده رادیویی فضای مجازی را درنوردید و بار‌ها از رسانه‌های مختلف شنیده شد.

در این فایل صوتی چند ثانیه‌ای مجری برنامه رادیویی مونولوگی چند ثانیه‌ای را انجام می‌دهد و اینطور در بخشی از برنامه اش، اتفاقات و حواشی المپیک توکیو را به قهرمانی پنجم پرسپولیس ارتباط می دهد:« آقای معروف هم صحبت‌هایی جنجالی را در توکیو مطرح کرده اند. یکی دو روز بعد از باخت تیم ملی مقابل ژاپن، به شدت به وزیر ورزش و جوانان تاخته اند و در مورد دولت هم شاید صحبت کرده اند. اما چیزی که ایشان بر آن تاکید داشتند این بود که سال های سیاهی در ورزش ایران با حضور آقای سلطانی فر حاکم شد و تاکید کرده اند که ایشان بیشتر هم و غم‌شان روی پوکر کردن یا گلات کردن یک تیم دیگر بوده است و انگار کلیت ورزش را فراموش کرده اند. این ‌ها نظرهای آقای سعید معروف است که اتفاقا ما خودمان هم به ایشان نقد وارد می دانستیم؛ در مورد حضورشان کنار تیم؛ قهرکردنشان؛ برگشتنشان به تیم و کارهایی که در تیممان انجام دادند. به  هر حال نظرهای ایشان نظرهای کاملا جنجالی است.»

این صحبت ها خیلی زود در فضای مجازی با واکنش هواداران پرسپولیس و سایر تیم های مدعی لیگ برتر همراه شد و آنها بار دیگر موضوعی برای درگیری در این فضا پیدا کردند.

سبحان اکرامی مجری این برنامه رادیویی اما در گفتگویی ضمن اعتراف به اشتباه خود، در مورد صحبت‌هایی که روز گذشته مطرح کرده، می گوید:« چیز خاصی نبود. من یک سری پیام از دوستان خبرنگارم از چند جای مختلف گرفتم. داشتیم در مورد برخی قهرمان ها صحبت می کردیم که اتکار کردیم به خبرهای برخی دوستان و منابع آگاه. اشتباه هم کردم. البته امروز جستجوی بیشتری کردم و دیدم مطلب کاملا کذب بوده است. ضمن اینکه دوستان دیگر در رسانه ها نیز با آقای خوش خبر صحبت کردند تا جبرانی بر خبر دیروز باشد. خودمم هم امروز صحبت می کنم و عذرخواهی خواهم کرد. اعتماد زیاد به دوستان باعث شد چنین اشتباهی رخ بدهد.»

نکته جالب اینکه سعید معروف که دقایقی پیش پستی اینستاگرامی را در واکنش به حواشی حذف تیم ملی والیبال ایران از المپیک منتشر کرده، اصلا واکنشی به این حاشیه و نقل قولی که  از او در رادیو عنوان شده، نداشته و بیشتر به بحث داغ خداحافظی خودش از جمع ملی پوشان پرداخته است.

او در ادامه صحبت هایش درباره دلیل اینکه چرا چنین اشتباهی باید رخ بدهد، اضافه کرد:« واقعیت امر این است که گاهی اعتماد بیش از حد به برخی دوستان می کنیم. به هر حال به عنوان یک برنامه ساز دنبال خبری هستید که برنامه پر باشد ولی خبری که کذب باشد، خوب نیست.»

او در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است این خبر به طور کامل یک شیطنت رسانه ای باشد، عنوان کرد:«ممکن است شیطنت باشد. شاید هم یک چیزی بوده ولی به هر حال نقد اصلی بر من وارد است و باید قبل از اینکه این حرف را بر زبان می آوردم، بیشتر جستجو می کردم.»

مجری رادیو با اشاره به اینکه برخی دوستان نزدیک سعید معروف تماس گرفته اند، حرف هایش را اینطور از سر گرفت:« در این مدت نزدیکان آقای معروف با من تماس گرفته اند، و حرف های او را تکذیب کردند. گفتند او اصلا پرسولیسی است و هیچ وقت اینطور حرف نمی زند. من که واقعا برایم فرقی نمی کند. اشتباه اشتباه است و اگر اشتباه کردی باید جبران شود.»

او در ادامه درباره کار خود صحبت کرد و توضیح داد:« یکی از منابع خبری ما در برنامه عنوان کردن اینگونه مطالب در برنامه است. آن افراد که مورد خطاب قرار گرفته اند هم می توانند بیایند و از خودشان دفاع کنند. یا بیایند بگویند که چنین چیزی در موردشان صحت ندارد یا هر توضیحی دارند بدهند. منتها شایعه پراکنی کار غلظی است. اینکه حرفی که می زنی 99 درصد کذب باشد، شایعه پراکنی اس تا خبرپراکنی. واقعیت اینکه 2 نفر از دوستان خبرنگارم این خبر را به من دادند. ما شایعه پراکنی نکردیم ولی در این وضعیت و با این التهاب باید با پایش درست تر و دقیق تر بحث را مطرح می کردم و باز هم می گویم که اشتباه کردم و عذرخواهی می کنم.»

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:48
Iran (Islamic Republic of)
13:16 - 1400/05/13
مجری ترسو اکرامی بخاطر انیکه کارش را از دست ندهد پشمانی کرد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
ادیب_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
سوییچ ایران_4
عارفی_4
خرید باکس 4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
عارفی_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
اورانوس_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کالازم_فوتر
تنورستان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر