امیر - فرهاد؛ می‌خواهم زنده بمانم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۲۱۳۵
۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۸
۶۳۴
از ساعت 19:30 امروز استقلال و گل‌گهر در ورزشگاه آزادی رخ در رخ هم قرار می‌گیرند.

ایران ورزشی: از ساعت 19:30 امروز استقلال و گل‌گهر در ورزشگاه آزادی رخ در رخ هم قرار می‌گیرند. دیداری فوق حساس برای امیر قلعه‌نویی و فرهاد مجیدی. پیروز این بازی به فینال خواهد رفت و احتمالاً با فولاد مصاف خواهد داشت. برد در این میدان گرچه تضمینی برای قهرمانی هیچ‌یک از دو تیم گل گهر یا استقلال نیست اما به طور قطع روحیه و انگیزه تیم برنده را برای رسیدن به جام حذفی دوچندان خواهد کرد. هم امیر و هم فرهاد انگیزه‌های متفاوتی برای دستیابی به جام قهرمانی حذفی دارند و در تلاشند این جام را در کارنامه خود قرار دهند.

قلعه‌نویی بعد از لیگ دوازدهم که با استقلال فاتح جام لیگ برتر بود، هیچ گاه جامی به دست نیاورد. او حتی در جام حذفی هم ناکامی‌های متعددی را تجربه کرد اما حالا به دنبال پایان دادن به این ناکامی‌ها است تا شاید بعد از سال‌ها صاحب جامی شود. از آن سو فرهاد مجیدی نیز به دنبال اولین جام دوران مربیگری است و این جام برای او زمانی جذاب‌تر می‌شود که امیر را مانند بازی‌های لیگ شکست دهد و احتمالاً در فینال هم از سد فولادی بگذرد که برای رسیدن به جام حذفی انگیزه‌های کمی ندارد.

تقابل قلعه‌نویی و مجیدی همواره جذاب بوده و این بازی هم به احتمال بسیار زیاد تماشایی خواهد بود اما به طور قطع مجیدی نمی‌تواند به عبور آسان از سد قلعه نویی امیدوار باشد. فضای این بازی با بازی در لیگ که به سود مجیدی تمام شد، کاملاً متفاوت است و امیر قلعه‌نویی که به تازگی با گل گهر توافقاتی انجام داده عمیقاً دوست دارد به فینال حذفی برود و مقابل مجیدی دوباره باختش را تکرار نکند. تیم او در آخرین نبرد لیگ با تساوی میدان بازی با نساجی را ترک کرد. آن تساوی اما در شرایطی رقم خورد که به واقع گل گهر موقعیت‌های گلزنی بیشتری در قیاس با میهمان خود داشت اما آنچه سبب شد تیم امیر مقابل نساجی به بیشتر از یک امتیاز نرسد، خط دفاع آشفته این تیم بود که اگر همان نمایش در بازی با استقلال نیز تکرار شود، بعید نیست که گل گهر مانند بازی با نساجی دروازه خود را باز شده ببیند.

حسن تیم قلعه نویی اما در اجرای تاکتیک‌های هجومی است و این تیم هماهنگی مناسبی در فاز حمله دارد. خصیصه‌ای که شاید به پای استقلال نرسد اما ممکن است برای فرهاد مجیدی و شاگردانش آزار دهند باشد.

با این حال استقلال با وجود شکستی که در آخرین بازی در لیگ برتر تجربه کرد، از نظر نفری تیم بهتری در قیاس با گل گهر محسوب می‌شود و برخورداری از شانس میزبانی نیز مزید برعلت است تا تیم فرهاد را صاحب شانس بیشتری در این بازی بدانیم.

استقلال از ابتدای ورود به جام حذفی فصل جاری با تیم‌های لیگ برتر مصاف داشت. آبی‌ها ابتدا با پیکان مصاف دادند، سپس به مصاف ذوب‌آهن رفتند و در نهایت با برتری مقابل پرسپولیس به بازی با گل گهر رسیدند. همه بازی‌های استقلال در تهران برگزار شد و بازی با تیم‌های تهرانی این موقعیت را در اختیار استقلال قرار داد تا از پایتخت خارج نشود و حالا نیز بعد از تجربه 3 بازی در تهران میزبان گل گهر است. این میزبانی‌ها تا کنون برای استقلال خوش یمن بوده اما مشخص نیست که نتیجه بازی با گل گهر چه خواهد شد چون امیر قلعه نویی نیز انگیزه‌های پنهانی برای رسیدن به جام قهرمانی دارد و با انرژی بیشتری وارد این میدان خواهد شد.

ترکیب اصلی گل گهر به احتمال زیاد همان خواهد بود که در بازی با نساجی دیدیم و استقلال نیز با اندکی تغییر نسبت به بازی با سپاهان گام به این بازی خواهد گذاشت. تنها تغییر استقلال نسبت به آن بازی غیبت فرشید اسماعیلی است که به دلیل مصدومیت قادر به همراهی استقلال نیست. احتمالاً بابک مرادی جای او را در ترکیب اصلی خواهد گرفت و شاید هم متین کریم‌زاده در ترکیب قرار بگیرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر