صادقی: سقوط سایپا حاصل تصمیم مدیرعامل بود
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
دکتر استرکی_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۲۵۵۲
۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۱
۱۶۶۴
سرمربی و بازیکن سابق باشگاه سایپا که پس از ۲۱ سال از این تیم جدا شد مدیرعامل سایپا را عامل اصلی سقوط و ناکامی این تیم می‌داند.

مهر: سرمربی و بازیکن سابق باشگاه سایپا که پس از ۲۱ سال از این تیم جدا شد مدیرعامل سایپا را عامل اصلی سقوط و ناکامی این تیم می‌داند.

ابراهیم صادقی که از پایان دهه هفتاد به عنوان بازیکن وارد مجموعه سایپا شد به همراه این تیم قهرمانی در لیگ برتر و حضور در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کرد و حتی از سایپا به تیم ملی رسید اواسط فصل گذشته از این باشگاه جدا شد و حالا می‌گوید تحت تاثیر مدیریت باشگاه مجبور به استعفاء شده است.

صادقی: سقوط سایپا حاصل تصمیم مدیرعامل بود

صادقی که شبکه پنج تلویزیون حضور پیدا کرده بود، پیرامون سقوط سایپا و سرنوشت تلخ این باشگاه در فصل جاری سخن می گفت در این خصوص اظهار داشت: آقای سراجی از هفته هشتم به من اخطار می‌داد که این مسئله تا هفته بیستم سه بار دیگر تکرار شد و در نهایت به من گفتند که باید استعفا بدهی. بعد از استعفای من تیم ۲۰ روز سرمربی نداشت و در نهایت هم آقای کمالوند را آوردند که ایشان هم جدا شد و رفت. زمانی که تیم را تحویل دادم در جایگاه سیزدهم جدول قرار داشت و ۸ امتیاز با سقوط فاصله داشت اما در نهایت دیدیم که سایپا با این تصمیمات سقوط کرد. به اعتقاد من سقوط سایپا فقط و فقط حاصل تصمیمات و مدیریت این آقا بود.

سرمربی سابق سایپا در بخش دیگری گفت: سایت ها و روزنامه ها باید جانب بی طرفی را داشته باشند که بتوانند اگر یک مربی یا مدیرعامل نتایجش ضعیف بود عملکردش را بررسی و انتقاد کنند. من در این مدت یک جمله ندیدم که از ایشان انتقاد شود که این جای سوال دارد. اگر رسانه ها را بررسی کنید می‌بینید که این اتفاق افتاده است.

وی همچنین اضافه کرد: سایپا یک باشگاه سازنده بوده که من از سال ۷۹ وارد این باشگاه شدم و می‌توانید ببینید چه بازیکنانی در این باشگاه حضور داشتند. همیشه یک باشگاه با شخصیت سازنده و خوش نام بود اما ببینید در این دو سه ماه چقدر اسیر حاشیه ها شد. وقتی حمایت لازم نباشد شرایط اینطور می‌شود. هر مربی جای من بود همان هفته هشتم سایپا را رها می‌کرد و می‌رفت.

صادقی اضافه کرد: به هر حال سیاست های کلی و خط مشی را مدیرعامل تعیین می کرد. پیش از این حمایت های آقای مدبر و آقای کاشانی که به واقع من را به خوبی هدایت کردند و ارتباط خوبی با تیم گرفتند بسیار مفید و تاثیرگذار بود و به ما کمک کرد. من ایشان را یک مدیر قوی و مقتدر دیدم اما امسال این حمایت نبود و تصمیمات و تغییرات در بخش های مختلف باشگاه به ما لطمه زد.

وی همچنین با اشاره به اتفاقی که در تمریت تیم سایپا روی داد گفت: زمانی که بازیکنان در حال تمرین بودند آقای سراجی که نمی دانستند حتی اگر مدیرعامل باشی حق نداری با لباس شخصی وارد زمین بشوی حدود ١٠ - ١٥ متر وارد زمین شدند. من با کمال احترام از ایشان خواستم از زمین بیرون بروند ولی دو همراه داشتند که خیلی هم ناراحت شده بودند و این مسئله باعث کدورت شد که همان لحظه سرپرست تیم را صدا کردند و به او گفتند من صادقی را تغییر می دهم. در نهایت هم دیدیم چه اتفاقاتی افتاد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران پارسیان_فوتر