بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال کجاست؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
ریزخور_1
دکتر نداف کرمانی 1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 3
ریزخور_3
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
زمردی_داخلی2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
دکتر نداف کرمانی 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۵۸۳۸
۱۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۴
۲۳۰۷
محتوای حمایت‌شده
ایمپلنت دیجیتال محبوب‌ترین روش ایمپلنت است، اما به شرطی که برای انجام آن به بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال مراجعه کنید. بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال دندان کجاست؟ با این مشخصات آن را بیابید.

برترین‌ها: سلامت و زیبایی دندان ها نقش بسیار زیادی روی زیبایی چهره دارد. ایمپلنت یکی از روش هایی است که برای جراحی دندان و کاشت آن به کار می ‌رود ایمپلنت به انواع مختلفی از مینی ایمپلنت، ایمپلنت فوری و ایمپلنت دیجیتال تقسیم می شود. در این مقاله قصد داریم درباره نوع سوم ایمپلنت یعنی ایمپلنت دیجیتال صحبت کنیم.

بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال کجاست؟

بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال کجاست؟

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۲۶۱۳۷۲

 ۰۲۱-۸۸۲۷۱۵۴۹

ایمپلنت دندان چیست؟

دندان‌های انسان بنا به دلایل مختلفی ممکن است پوسیده شده و یا از بین بروند. در چنین مواقعی بهترین روش جایگزینی دندان از دست رفته، کاشت یا ایمپلنت دندان می‌باشد. هر ایمپلنت دندان دارای سه بخش اصلی فیکسچر، اباتمنت و روکش ایمپلنت است. در مرحله اول فیکسچر داخل دهان جایگذاری می‌شود تا با استخوان فک جوش بخورد. پس از حدود 2 الی 3 ماه فیکسچر با استخوان فک جوش میخورد و نوبت به قرار دادن اباتمنت می‌رسد. در مرحله آخر نیز روکش ایمپلنت روی دندان قرار می‌گیرد. ظاهر ایمپلنت کاملا مشابه دندان حقیقی انسان است و به همین خاطر نیز محبوبیت زیادی در میان مردم دارد.

بهترین روش ایمپلنت در حال حاضر، ایمپلنت دیجیتال است که بدون جراحی و با کمترین میزان درد و خونریزی انجام می‌شود. البته نکته بسیار مهم این است که برای انجام ایمپلنت به بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال مراجعه کنید. بهترنی مرکز کجاست؟ راهنمای شما خواهیم بود.

ایمپلنت دیجیتال چیست؟

ایمپلنت دیجیتال روش سه بعدی و امروزی کاشت دندان می باشد. در این روش فرد کمترین درد و خونریزی را تجربه خواهد کرد. این نوع جراحی که میزان خونریزی را به پایین ترین حد ممکن کاهش می دهد، با استفاده از عکس برداری سه بعدی از دندان و فک صورت می گیرد. ایمپلنت دیجیتال می‌تواند نتایج بسیار خوبی داشته باشد و بدون کمترین عوارض صورت پذیرد، اما نیاز است که به بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال مراجعه کنید.

بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال کجاست؟

بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال کجاست؟

جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید کنید.

dr.gold_dent@

مزایای ایمپلنت دیجیتال

از آن جایی که این روش ایمپلنت دارای مزایای بسیار زیادی می‌باشد، محبوبیت آن در میان مردم نیز بسیار زیاد است. برخی از اصلی‌ترین مزایای ایمپلنت دیجیتال به شرح زیر هستند:

 • کاهش بسیار زیاد درد و خونریزی
 • تخریب کمتر بافت‌های لثه
 • سرعت بهبود بسیار بالا
 • درصد موفقیت بالاتر ایمپلنت
 • کاهش احتمال عفونت بعد از ایمپلنت
 • کاهش زمان ایمپلنت دندان

مراحل انجام ایمپلنت در بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال

مرحله اول انجام ایمپلنت دیجیتال در بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال این است که شما باید عکس های سه بعدی از فک و دندان خود آماده کنید و به پزشک تحویل دهید. در مرحله دوم پزشک با استفاده از بررسی عکس های شما شکافی روی لثه، در قسمت بدون دندان ایجاد می کند تا بتواند پایه ایمپلنت دندان یا همان فیکسچر را داخل لثه شما قرار دهد.

سپس به فک رسیده و سوراخ کوچکی نیز روی آن به وجود می آورد. به این صورت پایه ایمپلنت را می‌ تواند سفت کند و کاشت را به راحتی انجام دهد. مزیتی که ایمپلنت دیجیتال نسبت به ایمپلنت سنتی دارد، این است که در ایمپلنت دیجیتال مقدار خونریزی و میزان درد تا حد زیادی کاهش می‌یابد. می‌توان گفت که دستگاه ها و روش های ویژه ایمپلنت دیجیتال برای کاهش درد و خونریزی به وجود آمده است.

پس از قرار گرفتن پایه ایمپلنت با روش‌های دیجیتال در داحل لثه و پس از جوش خوردن ایمپلنت با استخوان فک، واسط بین پایه ایمپلنت و روکش آن، که تحت عنوان اباتمنت شناخته می‌شود، روی پایه قرار می‌گیرد و سپس روکش ایمپلنت دندان، که ظاهری کاملا مشابه دندان‌های حقیقی انسان دارد، روی اباتمنت سوار می‌شود.

اصلی‌ترین علت محبوبیت ایمپلنت دیجیتال، همین مراحل ساده‌تر و کم تهاجمی‌تر آن است. زیرا همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، این جراحی با کمترین میزان خونریزی انجام می‌شود.

بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال کجاست؟

هزینه ایمپلنت دیجیتال چقدر است؟

بدون شک سلامت دهان و دندان نقش بسیار زیادی در سلامت قسمت‌ های دیگر بدن همچون دستگاه گوارش و معده دارد. به همین دلیل ایمپلنت و به خصوص ایمپلنت بدون ضرر دیجیتال افزایش یافته است. انجام ندادن ایمپلنت دیجیتال ممکن است در آینده هزینه‌ های بسیار زیادی درمانی برای درمان قسمت های مختلف بدن را به وجود بیاورد. بنابراین نباید نگران هزینه انجام آن بود. هزینه انجام این کار بسیار مناسب است.

این نوع جراحی بر روی فک و با روش های ویژه امروزی انجام می پذیرد. اگر به دنبال کاهش هزینه های این جراحی هستید، می توانید از دفترچه های بیمه استفاده کنید. البته بسیاری از دندان پزشکان و متخصصان دندان برای انجام این کار قراردادی با بیمه ندارند. بسیاری از دندانپزشکان نیز هستند که با بیمه قرارداد دارند و این مسئله هزینه های درمانی و جراحی دندان شما را بسیار کاهش می دهد.

برای این که فشار اقتصادی احساس نکنید، می توانید با دندانپزشک خود صحبت کرده تا هزینه انجام جراحی را در چند دوره پرداخت کنید.

بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال را چگونه بیابیم؟

بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال مرکزی است که متخصص ترین افراد را در خود جای داده باشد و هزینه معقول و مناسبی نیز از افراد بگیرد. با توجه به اینکه این جراحی کاری بسیار تخصصی است و پزشکان عمومی و دندانپزشکان غیر ماهر از عهده انجام آن بر نخواهند آمد، مراجعه به بهترین مراکز ایمپلنت دیجیتال از ضروریات است. برای اینکه با مراحل ایمپلنت دیجیتال و قیمت بهترین مرکز انجام آن آشنا شوید شما را به مطالعه ادامه متن فرا می‌خوانیم.

برای یافتن بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال لازم است ابتدا اطلاعات کافی درباره ایمپلنت دیجیتال و مزایای آن داشته باشید و سپس با آگاهی کامل نسبت به یافتن بهترین مرکز اقدام نمایید. برای این کار می‌توانید از نزدیکان خود که پیشتر ایمپلنت دیجیتال انجام داده‌اند، سوال کنید. قطعا آن‌ها می‌توانند راهنمای شما باشند.

بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال کجاست؟

در غیر اینصورت باید با ویژگی‌های بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال آشنا باشید. مرکزی که دارای ویژگی‌های بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال باشد، بهترین انتخاب شما خواهد بود. در ادامه به معرفی این ویژگی‌ها خواهیم پرداخت.

ویژگی‌های بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال

برخی از اصلی‌ترین ویژگی‌های بهترین مرکز برای انجام ایمپلنت دیجیتال به شرح زیر می‌باشد:

 • دارای بهترین متخصصین ایمپلنت
 • دارای فضایی آرام برای بیماران
 • دارای فضایی تمیز، پاک و به دور از ویروس و بیماری
 • دارای تجهیزات لازم برای انجام ایمپلنت دیجیتال
 • هزینه مناسب

بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال کجاست؟

گرفتن وقت از بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال

متخصصان با تجربه بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال می توانند بهترین جراحی ایمپلنت دیجیتال را برای شما انجام دهند. این متخصصان کمترین هزینه ممکن را در قبال زحمات خود از شما دریافت می کنند. گرفتن وقت از این دندان پزشکان و مراکز به صورت حضوری و اینترنتی انجام شود. امروزه با توجه به شیوع بیماری های مختلف و خطر واگیر آن گرفتن وقت ویزیت به صورت اینترنتی رایج شده است.

همچنین این کار باعث در امان ماندن از شلوغی ها و ترافیک نیز می شود. ممکن است به صورت حضوری به این مراکز مراجعه کنید و ببینید که وقت پر است ولی با مراجعه حضوری از زمان ویزیت خود به صورت دقیق آگاهی پیدا خواهید کرد. در مراجعه اینترنتی اگر وقت پر بود موفق به فهمیدن آن در چند دقیقه خواهید شد.

بنابراین با گرفتن وقت ویزیت از بهترین مراکز ایمپلنت دیجیتال سلامتی را به دندان ها و دستگاه گوارش خود بازگردانید. گرفتن وقت به صورت اینترنتی می ‌تواند از شیوع بیماری ‌هایی مانند کرونا جلوگیری کند. همچنین بسیار آسان است و در چند دقیقه انجام می پذیرد. با این کار هم در زمان خود صرفه جویی خواهید کرد و هم گرفتن وقت به آسان ترین صورت انجام خواهد گرفت.

بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال کجاست؟

دکتر عاطفه فراهانی - جراح و دندانپزشک

 • ایمپلنت زیبایی پروتز
 • فلوشیپ زیبایی از کانادا CA
 • دارای لابراتوار اختصاصی دیجیتال

بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال کجاست؟

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۲۶۱۳۷۲

 ۰۲۱-۸۸۲۷۱۵۴۹

بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال کجاست؟

جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید کنید.

dr.gold_dent@

بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال کجاست؟

جلال آل احمد، شهرآرا، بلوار غربی، بن بست منصوری، پلاک ۳۹، طبقه ۳ و ۴

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک النا_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
تدبیرکالا_فوتر