هشدار مسیح مهاجری درباره عواقب تطهیر طالبان
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
دکتر نداف کرمانی 1
زمردی_داخلی1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 3
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
دکتر نداف کرمانی 4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نداف کرمانی 2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۴۵۹۷۹
۲۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۴
۳۵۰۵
مسیح مهاجری مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی در یادداشتی که در کانال تلگرامی روزنامه جمهوری اسلامی منتشر شده، نوشت: عده ای درصدد هستندچهره جدیدی از تروریست های طالبان به نمایش بگذارند و وانمود کنند که آنها دست ازخشونت برداشته اند و قراراست اهل مسالمت باشند.این تلاش،در همین روزها با فجایعی که در افغانستان به دست طالبان اتفاق افتاده،مهرباطل خورده است.

برترین‌ها: مسیح مهاجری مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی در یادداشتی که در کانال تلگرامی روزنامه جمهوری اسلامی منتشر شده، نوشت: عده ای درصدد هستندچهره جدیدی از تروریست های طالبان به نمایش بگذارند و وانمود کنند که آنها دست ازخشونت برداشته اند و قراراست اهل مسالمت باشند.این تلاش،در همین روزها با فجایعی که در افغانستان به دست طالبان اتفاق افتاده،مهرباطل خورده است.

هشدار مسیح مهاجری درباره عواقب تطهیر طالبان

متن کامل این یادداشت به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم، هرچندتئوری پردازان ،مسئولان دستگاه سیاست خارجی ایران و رسانه های وابسته به آنها تلاش می کنند تسلط گروه تروریستی طالبان بر افغانستان را یک شکست برای آمریکا جلوه بدهند ولی واقعیت این است که با این رویداد مرحله جدیدی از توطئه آمریکا در منطقه آغازشده است.

عده ای درصدد هستند چهره جدیدی از تروریست های طالبان به نمایش بگذارند و وانمود کنند که آنها دست از خشونت برداشته اند و قرار است اهل مسالمت باشند.

این تلاش،در همین روزها با فجایعی که در افغانستان به دست طالبان اتفاق افتاده،مهرباطل خورده است. عوامل طالبان به مجرد ورود به شهرهای شیعه نشین،پرچم های عزای حسینی را به زیرکشیدند و پرچم های طالبان را جایگزین آنهاکردند. البته بعدا به دستور رهبران خود اجازه نصب پرچم های حسینی را هم دادند.

دربدخشان،دختران را به زور از والدینشان جدا کردند و برای بهره برداری جنسی با خود بردند. زنان را به جرم اینکه بدون همراهی مرد محرم از خانه بیرون آمده بودند کتک زدند و تعدادی از سرانشان در نطق هایی که داشتند وعده ریشه کن ساختن هزاره ها و سایرشیعیان و حتی ایرانیان راتحت عنوان رافضی و مجوس دادند.

اینها یعنی واقعیت گروه تروریستی طالبان تغییری نکرده و آنچه رهبرانشان می گویند و به مسئولین ایرانی وعده داده اند،نوعی پنهان کردن چهره واقعی این گروه خشن و جنایتکار ست.اقتضای ریشه فکری و اعتقادی طالبان نیز همین است که در اقدامات خشن روزهای گذشته دیده شده و در سالهای آغازین پیدایش این گروه هم با به شهادت رساندن حجت الاسلام عبدالعلی مزاری و دیپلمات های ایرانی کنسولگری مزارشریف و محمودصارمی خبرنگارخبرگزاری جمهوری اسلامی درمزارشریف عملا به نمایش گذاشته شد.متاسفانه رسانه ملی ما این فجایع را سانسور می کند و مردم ما ناچارند آنها را از ماهواره ها و فضای مجازی ببینند.

اکنون نیزسلطه گروه تروریستی طالبان برافغانستان،یک سلطه نامشروع است.آنها با آراء مردم به قدرت نرسیده اند و پیروزیشان مرهون تبانی با ارتش و خریدن روسای قبایل بود.این گونه به قدرت رسیدن،چیزی نیست که برای دولت جمهوری اسلامی ایران مجوزی جهت به رسمیت شناختن حکومت طالبان باشد.

علاوه بر اینها کاملا روشن است که تحولات کنونی افغانستان براساس یک توطئه طراحی شده برای استقرارهمسایه ای به ظاهر ملایم ولی باچهره ای خشن است که پنهان شده تا کاملا به قدرت برسد و سپس به ماموریت خود علیه جمهوری اسلامی ایران عمل کند. طراح،آمریکاست و تامین کننده بودجه ارتجاع عرب.

ما اکنون همسایه ای داریم که ترکیبی از تروریست های طالبان،داعش،النصره،القاعده و...می باشد. این همسایه می خواهد انتقام شکست هایی که از حاج قاسم سلیمانی و مدافعان حرم در سوریه و عراق ولبنان خورده است را از ما بگیرد،همسایه ای که اظهار دوستی می کند ولی چهره واقعی خود را برای فریب دادن ما پنهان کرده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
زمردی_فوتر موبایل اصلی
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
زمردی_فوتر اصلی
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر