راغفر: به «کُلی گویی‌ها» نمی‌شود برنامه گفت
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_4
استخدام_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۷۶۰۸
۰۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۹
۱۰۷۸
استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا گفت: برنامه هم این «کلی گویی» هایی که توسط وزرای پیشنهادی در صحن علنی مجلس مطرح می شود نیست. به نظر بنده اینکه هر وزیری برنامه خودش را ارائه می کند درست نیست. وزیر باید مجری برنامه دولت باشد. باید یک برنامه دقیق اقتصادی در مرحله اول وجود داشته باشد تا اینکه وزیر بتواند با اجرای آن مشکلات را حل نماید. نه اینکه هرکدام از وزرا برای خودش برنامه بدهد.

دیده بان ایران: سومین روز از بررسی برنامه وزاری پیشنهادی کابینه سیزدهم در حالی در خانه ملت دنبال می شود که تاکنون حواشی بسیاری را به همراه داشته است. بی برنامه بودن وزرای معرفی شده در یک طرف و همچنین نداشتن اشراف کافی بر وزارت خانه مرتبط تا حدی بوده است که علی رغم اینکه گفته می شود 19 وزیر پیشنهادی مشکلی برای جلب رای اعتماد نمایندگان ندارد اما گفته می شود که احتمالا این کابینه نتواند انتظارات مردم را برطرف کند.

حسین راغفر، اقتصاددان در رابطه با همین مطلب به خبرنگار دیده بان ایران گفت: دولت ها برای رفع مشکلات جاری کشور باید برنامه داشته باشد. برنامه هم این «کلی گویی» هایی که توسط وزرای پیشنهادی در صحن علنی مجلس مطرح می شود نیست. به نظر بنده اینکه هر وزیری برنامه خودش را ارائه می کند درست نیست. وزیر باید مجری برنامه دولت باشد. باید یک برنامه دقیق اقتصادی در مرحله اول وجود داشته باشد تا اینکه وزیر بتواند با اجرای آن مشکلات را حل نماید. نه اینکه هرکدام از وزرا برای خودش برنامه بدهد.

راغفر: به «کُلی گویی‌ها» نمی‌شود برنامه گفت

وی اضافه کرد: اتفاقاً علت اینکه پس از مدتی در دولت ها تعارض هایی بوجود می آید همین مطلبی است که عرض کردم. یعنی هر کدام از اعضای کابینه سعی می کنند برنامه های خودشان را اجرا کنند و پس از مدتی هم به مشکل بر می خورند.

استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا در واکنش به تکیه وزرای اقتصادی کشور نسبت به اجرای «اقتصاد مقاومتی» گفت: اقتصاد مقاومتی یعنی مقاوم کردن اقتصاد در برابر تکان های داخلی و خارجی، معنی اقتصاد مقاومتی این نیست که مردم فقط باید مقاومت کنند. منتهای مراتب همین اجرای اقتصاد مقاومتی هم باید با برنامه باشد. باید مشخص باشد که چگونه می خواهیم در برابر شوک تحریم ها مقاومت کنیم. چگونه می توانیم وضعیت مردم را بهبود ببخشیم. این نابرابری هولناکی که در کشور ایجاد شده است را چگونه می خواهیم از بین ببریم.

راغفر همچنین درباره سپردن کار اقتصادی دولت به معاون اول تصریح کرد: چون آقای رئیسی چیزی از «اقتصاد» نمی داند به همین دلیل رئیس جمهور وظیفه سروسامان دادن به مشکلات اقتصادی کشور را به آقای مخبر محول کرده است اما در نظر مجلس آقای رئیس جمهور باید پاسخگو باشد. اما به هر صورت این اقدام آقای رئیسی بسیار خوب بود زیرا یکی از مشکلات کنونی اقتصاد کشور این است که وزارت اقتصاد در یک مسیر است، بانک مرکزی در یک مسیر دیگر و .. که خیلی وقت ها در تعارض با یکدیگر عمل می کنند که لازم است هماهنگی بین این وزارتخانه توسط یک نفر انجام بدهد که اقدام مناسبی است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تاپ لپتاپ_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
آف دکور _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر