رِوُفولیک نسل جدید مکمل‌های فولات برای کمک به درمان کم خونی
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۸۰۲۰
۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷
۱۵۹۰
مکملی خوراکی جدید از داروسازی دکتر عبیدی
مکمل رِوُفولیک (RevoFolic) با فرمولاسیونی ویژه به عنوان نسل جدید مکمل‌های فولات است که طبق مطالعات انجام شده با فواید اثر بخشی بسیار بالاتر و عوارض جانبی کمتر نسبت به فرم‌های مکملی موجود (اسید فولیک ها)، در راستای کمک به بهبود کم خونی ناشی از فقر فولات و ویتامین ب ۱۲ توسط داروسازی دکتر عبیدی در دسترس بیماران قرار گرفته است.

مکمل رِوُفولیک (RevoFolic) با فرمولاسیونی ویژه به عنوان نسل جدید مکمل‌های فولات است که طبق مطالعات انجام شده با فواید اثر بخشی بسیار بالاتر و عوارض جانبی کمتر نسبت به فرم‌های مکملی موجود (اسید فولیک ها)، در راستای کمک به بهبود کم خونی ناشی از فقر فولات و ویتامین ب ۱۲ توسط داروسازی دکتر عبیدی در دسترس بیماران قرار گرفته است. رِوُفولیک با توجه به شیوع گسترده فقر فولات در بانوان باردار ایرانی، به بهبود سلامت نوزادان آینده ایران کمک شایانی خواهد کرد.

رِوُفولیک نسل جدید مکمل‌های فولات برای کمک به درمان کم خونی

بروز کم خونی، سبب افت کیفیت زندگی می‌شود و عوارض جدی برای سلامتی افراد ایجاد می‌کند. در حال حاضر میزان بروز کم خونی در ایران حدود ۳۰ درصد است، یعنی از هر سه نفر یک نفر به این بیماری مبتلا می‌باشد.
کم خونی به صورت کلی انواع مختلفی دارد. یکی از شایع‌ترین انواع کم خونی مربوط به کمبود آهن در بدن است که پیشتر داروسازی دکتر عبیدی محصول فِروفورت (مکمل آهن) را به این منظور ارائه کرد. اما نوع شایع دیگر کم خونی مربوط به کمبود فولات (ویتامین ب ۹) و ب ۱۲ است. کمبود این ویتامین‌ها باعث می‌شود که بدن به اندازه کافی گلبول‌های قرمز نسازد از این رو، بدن نمی‌تواند اکسیژنی را که برای عملکرد مناسب نیاز دارد، تامین کند.

در حال حاضر، بیش از ۹۵% از مکمل‌های فولات در ایران به شکل اسید فولیک هستند، اما مهم‌ترین نکته در مورد محصول جدید رِوُفولیک این است که این محصول اسید فولیک نیست. برای درک بهتر انواع مختلف فولات باید بدانیم که فولات از چه روش‌هایی برای بدن تامین می‌شود.

اشکال مختلف فولات و تمایز رِوُفولیک فولات به سه شکل تامین می‌شود

  • فولات موجود در مواد غذایی
  • مکمل‌های اسید فولیک
  • مکمل‌های اِل مِتیل تِترا هیدروفولات (رِوُفولیک)

فولاتی که به صورت طبیعی وجود دارد معمولاً در گیاهان سبز برگ از جمله اسفناج، کاهو، لوبیا، مارچوبه، کلم و ... یافت می‌شود که برای جذب در بدن احتیاج به طی مراحل شیمیایی دارند. این نوع طبیعی فولات در اثر گرما و نور ناشی از پخت و پز به شدت کاهش می‌یابد.

اسید فولیک نوع دیگری از تامین فولات برای بدن است که به صورت صنعتی تهیه می‌شود، اما حدود ۳۰% از افراد قادر به جذب مناسب آن نیستند و این مساله، موجب تجمع اسید فولیک غیرمتابولیزه در بدن آن‌ها شده و می‌تواند عوارض جانبی برای سلامتی ایجاد کند.

مکمل روُفولیک از آخرین نوآوری‌ها در فرمولاسیون تامین فولات بهره می‌برد که نام آن کلسیم ال متیل تتراهیدرو فولات است. این فرمولاسیون، به صورت قابل توجهی میزان جذب فولات را افزایش می‌دهد و عوارض جانبی که ممکن است در بلندمدت به سلامت فرد آسیب بزند را به میزان چشمگیری کاهش می‌دهد. همچنین، این محصول با ترکیب مقدار قابل توجه‌ای ویتامین ب ۱۲ و ید برای بانوان باردار، ترکیب بسیار موثری را در این زمینه فراهم کرده است.

درباره مکمل خوراکی روُفولیک (RevoFolic)

مکمل خوراکی روُفولیک (RevoFolic)، ترکیبی نوآورانه از فولات است که در سه زیر محصول پریناتال (Prenatal)، مکس (Max) و رگولار (Regular)، بدون نسخه پزشک در داروخانه‌های سراسر کشور در دسترس افراد قرار گرفته است.
وجود ذخایر کافی فولات و یُد در بدن بانوان پیش از بارداری و طی سه ماه اول آن جهت رشد و نمو جنین سالم، ضروری است؛ بنابراین با توجه به شیوع بارداری‌های برنامه‌ریزی‌نشده، طبق دستورالعمل کشوری، مصرف فولات و یُد به تمام بانوانی که قصد بارداری دارند، توصیه می‌شود. روُفولیک پریناتال (RevoFolic Prenatal) حاوی فولات (۵۰۰ میکروگرم) با جذب بالا و یُد (۱۵۰ میکروگرم) بوده و مصرف آن قبل و حین بارداری تا ماه سوم، برای پیشگیری از ناهنجاری‌های جنینی و رشد و نمو مغز ضرورت دارد.

روُفولیک مکس (RevoFolic Max) حاوی فولات با جذب بالا (۱۰۰۰ میکروگرم) و ویتامین ب ۱۲ (۵۰ میکروگرم) است که برای درمان بیماران مبتلا به کم خونی به کار می‌رود.

کمبود فولات و ویتامین ب ۱۲ در بدن موجب بروز نشانه‌هایی همچون ضعف و تپش قلب، خستگی زودرس و عدم توانایی در انجام فعالیت‌های روزمره است. روفولیک رگولار (RevoFolic Regular) انتخابی مناسب برای تامین نیاز روزانه فولات (۴۰۰ میکروگرم) بیماران و پیشگیری از انواع کم خونی است.

برای اطلاعات بیشتر درباره این محصول به وب‌سایت داروسازی دکتر عبیدی مراجعه کنید.

درباره داروسازی دکتر عبیدی

داروسازی دکتر عبیدی، نخستین داروسازی ایران است که با هفتاد و پنج سال سابقه درخشان، میراث‌دار کیفیت و نوآوری در صنعت داروسازی کشور محسوب می‌شود. داروسازی دکتر عبیدی با رعایت دقیق عوامل موثر بر کیفیت دارو و ارائه راهکار‌های درمانی موثر و مورد نیاز برای ارتقای سطح سلامتی جامعه، همواره و در هر شرایطی در کنار همه ایرانیان بوده و خواهد بود.

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_تزریق چربی
کلینیک فرشته_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر