رِوُفولیک نسل جدید مکمل‌های فولات برای کمک به درمان کم خونی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
دکتر نداف کرمانی 1
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر نداف کرمانی 3
کلاسینو_3
ریزخور_3
زمردی_داخلی3
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی4
دکتر نداف کرمانی 4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
کلاسینو_4
ریزخور_2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
دکتر نداف کرمانی 2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۸۰۲۰
۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷
۱۶۵۵
مکملی خوراکی جدید از داروسازی دکتر عبیدی
مکمل رِوُفولیک (RevoFolic) با فرمولاسیونی ویژه به عنوان نسل جدید مکمل‌های فولات است که طبق مطالعات انجام شده با فواید اثر بخشی بسیار بالاتر و عوارض جانبی کمتر نسبت به فرم‌های مکملی موجود (اسید فولیک ها)، در راستای کمک به بهبود کم خونی ناشی از فقر فولات و ویتامین ب ۱۲ توسط داروسازی دکتر عبیدی در دسترس بیماران قرار گرفته است.

مکمل رِوُفولیک (RevoFolic) با فرمولاسیونی ویژه به عنوان نسل جدید مکمل‌های فولات است که طبق مطالعات انجام شده با فواید اثر بخشی بسیار بالاتر و عوارض جانبی کمتر نسبت به فرم‌های مکملی موجود (اسید فولیک ها)، در راستای کمک به بهبود کم خونی ناشی از فقر فولات و ویتامین ب ۱۲ توسط داروسازی دکتر عبیدی در دسترس بیماران قرار گرفته است. رِوُفولیک با توجه به شیوع گسترده فقر فولات در بانوان باردار ایرانی، به بهبود سلامت نوزادان آینده ایران کمک شایانی خواهد کرد.

رِوُفولیک نسل جدید مکمل‌های فولات برای کمک به درمان کم خونی

بروز کم خونی، سبب افت کیفیت زندگی می‌شود و عوارض جدی برای سلامتی افراد ایجاد می‌کند. در حال حاضر میزان بروز کم خونی در ایران حدود ۳۰ درصد است، یعنی از هر سه نفر یک نفر به این بیماری مبتلا می‌باشد.
کم خونی به صورت کلی انواع مختلفی دارد. یکی از شایع‌ترین انواع کم خونی مربوط به کمبود آهن در بدن است که پیشتر داروسازی دکتر عبیدی محصول فِروفورت (مکمل آهن) را به این منظور ارائه کرد. اما نوع شایع دیگر کم خونی مربوط به کمبود فولات (ویتامین ب ۹) و ب ۱۲ است. کمبود این ویتامین‌ها باعث می‌شود که بدن به اندازه کافی گلبول‌های قرمز نسازد از این رو، بدن نمی‌تواند اکسیژنی را که برای عملکرد مناسب نیاز دارد، تامین کند.

در حال حاضر، بیش از ۹۵% از مکمل‌های فولات در ایران به شکل اسید فولیک هستند، اما مهم‌ترین نکته در مورد محصول جدید رِوُفولیک این است که این محصول اسید فولیک نیست. برای درک بهتر انواع مختلف فولات باید بدانیم که فولات از چه روش‌هایی برای بدن تامین می‌شود.

اشکال مختلف فولات و تمایز رِوُفولیک فولات به سه شکل تامین می‌شود

  • فولات موجود در مواد غذایی
  • مکمل‌های اسید فولیک
  • مکمل‌های اِل مِتیل تِترا هیدروفولات (رِوُفولیک)

فولاتی که به صورت طبیعی وجود دارد معمولاً در گیاهان سبز برگ از جمله اسفناج، کاهو، لوبیا، مارچوبه، کلم و ... یافت می‌شود که برای جذب در بدن احتیاج به طی مراحل شیمیایی دارند. این نوع طبیعی فولات در اثر گرما و نور ناشی از پخت و پز به شدت کاهش می‌یابد.

اسید فولیک نوع دیگری از تامین فولات برای بدن است که به صورت صنعتی تهیه می‌شود، اما حدود ۳۰% از افراد قادر به جذب مناسب آن نیستند و این مساله، موجب تجمع اسید فولیک غیرمتابولیزه در بدن آن‌ها شده و می‌تواند عوارض جانبی برای سلامتی ایجاد کند.

مکمل روُفولیک از آخرین نوآوری‌ها در فرمولاسیون تامین فولات بهره می‌برد که نام آن کلسیم ال متیل تتراهیدرو فولات است. این فرمولاسیون، به صورت قابل توجهی میزان جذب فولات را افزایش می‌دهد و عوارض جانبی که ممکن است در بلندمدت به سلامت فرد آسیب بزند را به میزان چشمگیری کاهش می‌دهد. همچنین، این محصول با ترکیب مقدار قابل توجه‌ای ویتامین ب ۱۲ و ید برای بانوان باردار، ترکیب بسیار موثری را در این زمینه فراهم کرده است.

درباره مکمل خوراکی روُفولیک (RevoFolic)

مکمل خوراکی روُفولیک (RevoFolic)، ترکیبی نوآورانه از فولات است که در سه زیر محصول پریناتال (Prenatal)، مکس (Max) و رگولار (Regular)، بدون نسخه پزشک در داروخانه‌های سراسر کشور در دسترس افراد قرار گرفته است.
وجود ذخایر کافی فولات و یُد در بدن بانوان پیش از بارداری و طی سه ماه اول آن جهت رشد و نمو جنین سالم، ضروری است؛ بنابراین با توجه به شیوع بارداری‌های برنامه‌ریزی‌نشده، طبق دستورالعمل کشوری، مصرف فولات و یُد به تمام بانوانی که قصد بارداری دارند، توصیه می‌شود. روُفولیک پریناتال (RevoFolic Prenatal) حاوی فولات (۵۰۰ میکروگرم) با جذب بالا و یُد (۱۵۰ میکروگرم) بوده و مصرف آن قبل و حین بارداری تا ماه سوم، برای پیشگیری از ناهنجاری‌های جنینی و رشد و نمو مغز ضرورت دارد.

روُفولیک مکس (RevoFolic Max) حاوی فولات با جذب بالا (۱۰۰۰ میکروگرم) و ویتامین ب ۱۲ (۵۰ میکروگرم) است که برای درمان بیماران مبتلا به کم خونی به کار می‌رود.

کمبود فولات و ویتامین ب ۱۲ در بدن موجب بروز نشانه‌هایی همچون ضعف و تپش قلب، خستگی زودرس و عدم توانایی در انجام فعالیت‌های روزمره است. روفولیک رگولار (RevoFolic Regular) انتخابی مناسب برای تامین نیاز روزانه فولات (۴۰۰ میکروگرم) بیماران و پیشگیری از انواع کم خونی است.

برای اطلاعات بیشتر درباره این محصول به وب‌سایت داروسازی دکتر عبیدی مراجعه کنید.

درباره داروسازی دکتر عبیدی

داروسازی دکتر عبیدی، نخستین داروسازی ایران است که با هفتاد و پنج سال سابقه درخشان، میراث‌دار کیفیت و نوآوری در صنعت داروسازی کشور محسوب می‌شود. داروسازی دکتر عبیدی با رعایت دقیق عوامل موثر بر کیفیت دارو و ارائه راهکار‌های درمانی موثر و مورد نیاز برای ارتقای سطح سلامتی جامعه، همواره و در هر شرایطی در کنار همه ایرانیان بوده و خواهد بود.

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
انجمن پرستاری ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_3
انجمن پرستاری ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
انجمن پرستاری ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
انجمن پرستاری ایران_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دارو سازی عبیدی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر