دورخیز بهداد سلیمی برای رکورد جهان
۱۱۴۸۲۸
۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۷
۶۵۰۷ 
قهرمان المپیک لندن می‌گوید در اردوی چابکسر پیشرفت رکوردی داشته و رکوردهایش در بعضی وزنه‌ها تثبیت شده است.
خبرگزاری ایسنا: درباره وضعیت و روند تمرینی خود در اردوی چابکسر، اظهار کرد: نسبت به قبل از اردوی چابکسر شرایط خوبی دارم و پیشرفت رکورد داشته‌ام. رکوردهایم در بعضی از وزنه‌ها نیز تثبیت شده است، هفته‌ آینده نیز یک رکورد دیگری داریم که در آن وضعیت مشخص می‌شود.

او همچنین گفت: در کل اردوی چابکسر خیلی مفید بوده و شرایط خوبی دارد. مسئولان چابکسر نیز کمک کردند تدارکات در این اردو به نحو احسن باشد.

سلیمی در پاسخ به این پرسش که از الان بر روی شکستن رکورد جهان تمرکز کرده است یا خیر؟ گفت: برای شکستن رکورد یک ضرب، دو ضرب و مجموع جهان برنامه دارم و تلاشم را در این مورد خواهم کرد، اما باید دید چه چیزی پیش می‌آید.

وی درباره این که گفته می‌شود اردوی مجارستان با توجه به مشکلات مالی فدراسیون ضروری نیست، گفت: برگزاری اردوی مجارستان به سیاست‌ها و برنامه‌ریزی‌های فدراسیون و کادر فنی بر می‌گردد و نمی‌توانم در این مورد نظر بدهم. ان‌شاءالله که مفید خواهد بود، اما شرایط شهرستان‌های مختلف ایران مشابه شرایط مجارستان است. با این حال همان طور که گفتم این موضوع به سیاست فدراسیون و کارشناسان بر می‌گردد.

قهرمان المپیک لندن با اشاره به حاشیه‌های اخیر وزنه‌برداری و تاثیر آن بر روی رده بزرگسالان، تصریح کرد: اگر نام‌های وزنه‌برداران رده بزرگسالان کنار هم گذاشته شود، تمام آنها قهرمان جهانی و المپیک و عنوان دار هستند. بنابراین به نظرم من این گونه حواشی بر روی روند تمرینی آنها تاثیری ندارد.

سلیمی درباره پیوستن خود به تیم وزنه‌برداری ذوب آهن گفت: با توجه به مدیریت آقای آذری که خود وزنه‌بردار بوده است و همیشه از وزنه‌برداری حمایت کرده، هر دو طرف خود من و باشگاه ذوب آهن ترجیح دادیم همکاری با یکدیگر داشته باشیم و ان‌شاءالله نتیجه‌ خوبی به دست آوریم.

وی افزود: باشگاه ذوب آهن همیشه در رشته‌های مختلف تیمداری کرده است و از این بابت یک باشگاه حرفه‌ای محسوب می‌شود و می‌تواند امکانات خوبی در اختیار ورزشکاران قرار دهد. از طرفی اگر شرایط طوری باشد که باشگاه‌های مختلف بیایند و به وزنه‌برداری کمک کنند، سطح قراردادها و کیفیت فنی مسابقات لیگ برتر بالاتر می‌رود، امیدوارم تیم‌های دیگر تمایل نشان دهند و در وزنه‌برداری سرمایه‌گذاری کنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج