اعتراف پلیس سابق به قتل دختر ۸ساله
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۴۹۰۳۸
۰۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۳
۳۵۹۸
یک‌ماه‌ونیم پس از گم شدن دختربچه‌ای هشت‌ساله در شهر تیومن روسیه، عامل این جنایت که یکی از افسران سابق پلیس است دستگیر شد.

همشهری: یک‌ماه‌ونیم پس از گم شدن دختربچه‌ای هشت‌ساله در شهر تیومن روسیه، عامل این جنایت که یکی از افسران سابق پلیس است دستگیر شد.

این مرد در حالی به جنایت اعتراف کرده که پلیس احتمال می‌دهد وی قاتل سریالی دختران خردسالی باشد که در سال‌های گذشته در این منطقه کشته شده‌اند اما متهم این جنایت‌ها را انکار می‌کند. به‌گزارش همشهری به نقل از سان، حدود یک‌ماه و نیم پیش دختربچه هشت‌ساله‌ای به‌نام نستیا برای خرید شیرینی خانه‌شان در شهر تیومن روسیه را ترک کرد اما از همان زمان ناپدید شد و هرگز به خانه برنگشت.

اعتراف پلیس سابق به قتل دختر ۸ ساله

با ناپدید شدن نستیا، خانواده‌‌اش به جست‌وجو برای پیدا کردن او پرداختند اما هیچ ردی از وی نبود. حتی ماجرا به پلیس نیز گزارش شد و مأموران برای یافتن ردی از دختربچه گمشده به تکاپو افتادند اما هر چه می‌گذشت، امیدها به زنده‌ ماندن نستیا کمرنگ‌تر می‌شد و پلیس احتمال می‌داد که او قربانی جنایت شده باشد.

قتل‌های سریالی

آنچه پلیس را با فرضیه جنایت روبه‌رو کرده بود، گم شدن اسرارآمیز چندین دختربچه دیگر در این منطقه بود. در دودهه گذشته، دختربچه‌های زیادی ناپدید شده بودند که بعدها اجساد بی‌جانشان در نقاط مختلف شهر تیومن و دیگر شهرها پیدا شده بود و بررسی‌های پزشکی قانونی نشان می‌داد که آنها پس از ربوده شدن مورد تجاوز قرار گرفته و در نهایت به قتل رسیده‌اند. شیوه همه جنایت‌ها تقریبا یکسان بود و همین مسئله پلیس را به این نتیجه رسانده بود که احتمالا قاتل سریالی دختربچه‌ها یک نفر است.

پیدا شدن جسد نستیا

هفته‌ها از گم شدن دختربچه هشت‌ساله می‌گذشت. در این مدت‌، خانواده‌ او همپای مأموران پلیس به‌دنبال ردی از نستیا بودند و در این میان خواهر 18ساله وی نقش زیادی داشت. او با راه‌اندازی یک کمپین و کمک گرفتن از مردم شهر در تلاش بود هر‌طوری شده سرنخی از خواهر گمشده‌اش پیدا کند تا اینکه چند روز پیش مأموران پلیس جسد دختربچه‌ای را در نزدیکی دریاچه‌ شهر تیومن پیدا کردند.

جسد برهنه دختربچه درحالی‌که با تکه‌ای فرش و مواد پلی‌اتیلن پوشانده شده بود، داخل جعبه‌ای قرار گرفته و در کنار رودخانه رها شده بود و بررسی‌ها نشان می‌داد که بیشتر از یک‌ماه از مرگ او می‌گذرد. در ادامه معلوم شد که جسد متعلق به نستیا، همان دختربچه‌ای است که یک‌ماه و نیم قبل، ناپدید شده بود.

دستگیری قاتل

وسایلی که در کنار جسد بود، مهم‌ترین سرنخ برای رسیدن به قاتل بود. کارآگاهان پلیس در جریان بررسی‌های تخصصی متوجه شدند جعبه و مواد اتیلنی که همراه جسد بودند متعلق به یک کارگاه مبل‌سازی در شهر تیومن هستند. مأموران که به کشف راز این ماجرا نزدیک شده بودند راهی کارگاه مورد نظر شدند و به تحقیق از کارکنان آنجا پرداختند. از آنجا که در جریان بررسی جسد مقتول دی‌ان‌ای مردی که به او تجاوز کرده بود پیدا شده بود، آزمایش دی‌ان‌ای می‌توانست به شناسایی قاتل کمک کند اما یکی از کارکنان مبل‌سازی حاضر نشد آزمایش دی‌ان‌ای بدهد.

این مرد چهل‌ساله ویتالی برژنوف نام داشت و بررسی‌ها نشان می‌داد که او قبلا یکی از افسران پلیس بوده که پس از اخراج از آنجا در کارگاه مبل‌سازی مشغول به‌کار شده بود. ویتالی حتی پس از ناپدید شدن نستیا، به‌عنوان نیروی داوطلب در کمپینی که خواهر نستیا تشکیل داده بود عضو شده و مدتی را در کنار بقیه اعضای کمپین، به جست‌وجو برای پیدا کردن دختربچه هشت‌ساله پرداخته بود.

ممانعت این مرد از آزمایش دی‌ان‌ای، پلیس را نسبت به وی ظنین کرد. مأموران با دریافت دستور قضایی راهی خانه او شدند و در بررسی‌ آنجا بقیه همان فرشی را پیدا کردند که دور جسد نستیا پیچیده شده بود. همه شواهد از این حکایت داشت که ویتالی برژنوف قاتل دختربچه هشت‌ساله است و او که چاره‌ای جز بیان حقیقت نمی‌دید به قتل نستیا اعتراف کرد.

این مرد اما مدعی شد روزی که دختربچه هشت‌ساله را ربوده، آنقدر مست بوده که جزئیات ربودن وی را به‌خاطر نمی‌آورد. او گفت که وقتی متوجه ماجرا شده که اثر الکل از بین رفته بود و وی ناگهان با جسد دختربچه در حمام خانه‌اش روبه‌رو شده بود.

تحقیقات نشان می‌داد این مرد که خودش پدر یک دختربچه‌ است، از چند سال قبل و پس از جدایی از همسرش، با اجاره‌خانه‌ای در شهر تیومن به‌تنهایی در آنجا زندگی می‌کرده است. او مدعی شد که وقتی متوجه شده که دختربچه را در خانه‌اش به‌قتل رسانده، جسد او را پشت ماشین لباسشویی پنهان کرده اما بعد از گذشت بیش از یک ماه، جسد متعفن شده و از آنجا که می‌ترسیده بوی تعفن راز او را فاش کند، آن را داخل جعبه‌ای قرار داده و به بیرون از خانه برده و در کنار دریاچه رها کرده است.

قاتل نستیا در حالی به جنایت اعتراف کرده که پلیس احتمال می‌دهد او همان قاتل سریالی دختران خردسال است. به همین دلیل یکی از افسران معروف پلیس که کارشناس برجسته پرونده قتل‌های سریالی و همکلاسی سابق ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه است رسیدگی به این پرونده را بر‌عهده گرفته تا مشخص شود که آیا افسر سابق پلیس، قاتل مخوف دختربچه‌ها در دودهه اخیر است یا نه.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
اورانوس_فوتر2
پارسیان طب - فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تنورستان_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر