زادمهر: مدیرعامل پرسپولیس باید سریع تر انتخاب شود
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_3
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
سمپاشی امحا_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۳۹۵۴
۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۸
۸۴۶
یک پیشکسوت گفت: با توجه به شرایط پرسپولیس باید مدیرعامل سریع‌تر انتخاب شود و "از این طرف به آن طرف کردن مدیریت" به سود تیم نیست.

خبرگزاری فارس: محمد زادمهر درباره برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس با نمایشی حرفه‌ای و کنترل بازی توانست سه امتیاز را کسب کند اما نسبت به قبل، زمین تا آسمان فرق کرده. نکته مهم دور بودن پرسپولیس از کوران مسابقات بود و هماهنگی لازم بین بازیکنان جدید و قبلی وجود نداشت. خوشبختانه این تیم در کشوری فارسی زبان و مقابل تیم کم تجربه استقلال تاجیکستان نتیجه خوبی گرفت.

وی افزود: هرچند مهدی ترابی گل زیبایی را به ثمر رساند و شانس هم تا حد زیادی در آن دخیل بود زیرا می‌خواست توپ را روی دروازه حریف سانتر کند. این گل در زمان مناسبی هم به ثمر رسید زیرا استقلال می‌خواست بازی به وقت اضافی و پنالتی برود. پرسپولیس در این مسابقه ابتکار عمل داشت و میزان مالکیت توپش هم مشخص بود. در مجموع شروع کار این تیم با توجه به دوری‌اش از شرایط مسابقه و برگزار نکردن دیدارهای تدارکاتی مناسب به تعداد لازم خوب بود. قطعا شرایط پرسپولیس در دیدار بعدی نسبت به بازی با حریف تاجیکستانی خیلی فرق خواهد کرد.

عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس درمورد اظهارات حمید سجادی مبنی بر اینکه به اعضای هیات مدیره سرخابی‌ها اعتماد دارد و به نظر می رسد با این حرف وزیر ورزش فعلا قصدی برای انتخاب مدیرعامل پرسپولیس ندارد، پاسخ داد: قطعا ثبات مدیریت به ثبات تیم هم کمک می کند و این دو لازم و ملزوم هم هستند. همانگونه که سجادی مانند دولتمردان قبلی قول داده که این باشگاه‌ها به بخش خصوصی واگذار می‌شوند، باید امکانات و تسهیلات تحقق این اتفاق را هم فراهم کند تا به دست بخش خصوصی واقعی بیفتند.

زادمهر اضافه کرد: آنچه مشخص است، پرسپولیس فقط یک اسپانسر دارد که قرارداد آن هم در حال فسخ است. مدیران باشگاه اجازه ندارند از جای دیگری هم پول تهیه کنند و باید پولی هم که از همین اسپانسر یا اسپانسر بعدی تامین می‌شود، مدیریت شود. تمام مدیرانی که به این باشگاه می‌آیند، قصد خدمت دارند اما بدهی های زیاد کار آنها را سخت می‌کند. از این طرف به آن طرف کردن مدیریت هم نمی‌تواند کار را جلو ببرد و باید زودتر مدیرعامل قطعی انتخاب شود. مهم ترین وظیفه مدیریت باشگاه هم تامین منابع مالی است و انتخاب سریع‌تر مدیرعامل به سود پرسپولیس است.

وی درباره استوری‌های محمد حسین کنعانی‌زادگان علیه تیم استقلال با وجود جدایی این بازیکن از پرسپولیس، گفت: همیشه باید به تیم رقیب احترام گذاشت و هیچ وقت نباید به حریف توهین یا این تیم را تخریب کرد. صحبت من با بازیکنان همه تیم‌ها است. تحقیر حریف هیچ وقت کار درست و زیبایی نیست. باید حساسیت های جامعه را شناخت و به آن احترام گذاشت. بازیکن ملی ‌پوش هم نباید به این شکل حساسیت ایجاد کند زیرا این اقدام هم برای خودش و هم برای باشگاه تبعات دارد. بهتر است چنین کارهایی انجام نشود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر