آیفون ۱۳ پرو مکس با تاخیر وارد بازار می‌شود
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۴۶۳۱
۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳
۱۰۶۱
پیش فروش گوشی‌های سری آیفون ۱۳ به تازگی شروع شده و قرار بود این محصولات از تاریخ ۲۴ سپتامبر (۲ مهر) در اختیار کاربران قرار بگیرند، اما مدت کوتاهی پس از آغاز پیش فروش، تاریخ تحویل آیفون ۱۳ پرو مکس تغییر کرده و به ماه آینده میلادی منتقل شده است. البته برای برخی کشور‌ها تاریخ تحویل مدل‌های دیگر هم با تاخیر همراه شده است.

دیجیاتو: پیش فروش گوشی‌های سری آیفون ۱۳ به تازگی شروع شده و قرار بود این محصولات از تاریخ ۲۴ سپتامبر (۲ مهر) در اختیار کاربران قرار بگیرند، اما مدت کوتاهی پس از آغاز پیش فروش، تاریخ تحویل آیفون ۱۳ پرو مکس تغییر کرده و به ماه آینده میلادی منتقل شده است. البته برای برخی کشورها تاریخ تحویل مدل‌های دیگر هم با تاخیر همراه شده است.

آیفون ۱۳ پرو مکس با تاخیر وارد بازار می‌شود

گوشی‌های جدید ظاهرا با استقبال بالایی از سوی کاربران در کشورهای مختلف روبه‌رو شده‌اند. برای مثال در چین کاربران بیش از ۲ میلیون پیش فروش برای این محصولات ثبت کرده‌اند که بالاتر از ۱.۵ میلیون نسل قبلی به حساب می‌آید. همین تقاضاهای بالا باعث شده زمان عرضه آن‌ها در برخی کشورها با تاخیر همراه شود.

در ایالات متحده تنها یک ساعت پس از شروع پیش فروش این محصولات، تاریخ عرضه آیفون ۱۳ پرو مکس به تعویق افتاد. در حال حاضر اگرچه همچنان تاریخ تحویل اکثر مدل‌ها در این کشور ۲۴ سپتامبر خواهد بود، اما این مسئله درباره گران‌ترین مدل مطرح نیست.

آیفون ۱۳ پرو مکس در فاصله ۶ تا ۱۱ اکتبر (۱۴ تا ۱۹ مهر ماه) در اختیار خریداران قرار می‌گیرد، البته برخی رنگ‌های مدل‌ ۱ ترابایتی دیرتر از این تاریخ هم عرضه می‌شوند. سایر مدل‌ها یعنی آیفون ۱۳، ۱۳ مینی و ۱۳ پرو از همان تاریخ ۲ مهر ماه در اختیار خریداران قرار می‌گیرند.

در بریتانیا هم آیفون ۱۳ پرو مکس دیرتر تحویل داده می‌شود و خریداران با تاریخ ۴ تا ۱۱ اکتبر (۱۲ تا ۱۹ مهر ماه) روبه‌رو شده‌اند. البته کاربران در این کشور تنها با تاخیر در عرضه آیفون ۱۳ پرو مکس روبه‌رو نمی‌شوند و چنین موضوعی برای مدل پایه یعنی آیفون ۱۳ هم صادق است.

در کشور چین مدل‌های استاندارد و مینی به موقع تحویل خریداران می‌شوند، اما مدل پرو حداقل دو تا سه هفته دیرتر از انتظار در اختیار افراد قرار می‌گیرد. با توجه به این تاخیرها، انتظار می‌رود گوشی‌های سری آیفون ۱۳ در ابتدا با قیمت‌های بالاتر از تصور در برخی بازارها مانند کشورمان به فروش برسند.

اگرچه نمی‌توان آیفون ۱۳ پرو مکس را پرفروش‌ترین گوشی جدید اپل درنظر گرفت، اما ظاهرا میزان تقاضا برای این گوشی هوشمند غول‌پیکر بیش از انتظار اپل بوده و کوپرتینویی‌ها در تامین تقاضاها با مشکل مواجه شده‌اند. اپل اطلاعاتی درباره تعداد دستگاه‌های تولیدی منتشر نکرده است.

اپل چند روز پیش از گوشی‌های سری آیفون ۱۳ رونمایی کرد. این گوشی‌های هوشمند طراحی مشابه با نسل قبلی‌شان دارند، با این حال به چیپ A15 Bionic و دوربین جدیدی مجهز شده‌اند و طبق بنچمارک‌ها، قدرت بالایی دارند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر