مهاجری: از توبه دلواپسان قلبا خوشحالم
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۴۸۹۸
۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۹
۱۲۵۰
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران آمد و با دولت رئیسی برای از سرگیری بازدیدها به توافق رسید اما نکته جالب آنجا بود که دلواپسانی که تا دیروز رویکردهای دولت روحانی در همکاری با آژانس را ملامت می کردند و حتی آن را خیانت می خواندند، امروز خیلی مثبت با این موضوع برخورد کردند.

نامه نیوز: مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران آمد و با دولت رئیسی برای از سرگیری بازدیدها به توافق رسید اما نکته جالب آنجا بود که دلواپسانی که تا دیروز رویکردهای دولت روحانی در همکاری با آژانس را ملامت می کردند و حتی آن را خیانت می خواندند، امروز خیلی مثبت با این موضوع برخورد کردند.

محمد مهاجری درباره چرایی تغییر رویکرد معنی دار دلواپسان گفت: در دین ما راه توبه و بازگشت از اشتباه باز است. آنها اشتباهی کردند و از اشتباه شان برگشتند. حالا چرا باید آنها را شماتت کنیم. وقتی این افراد به عقلانیت و منطق رسیدند و گرایش به مردم و توجه به منافع ملی و آرامش اقتصاد کشور بهتر پیدا کردند، معتقدم نباید سرزنش‌شان کنیم.

وی افزود: کسی که توبه می کند را باید تحویل گرفت و ارج نهاد، پس نباید با زبان تلخ با دلواپسان توبه کرده برخورد کنیم. معتقدم آنها به سر عقل آمدند و منطقی دارند فکر می کنند. تا پیش از این رویکرد دلواپسان این شکل بود که اگر دولتی را دوست نداشند، حاضر بودند خودشان را به گناه آلوده کنند تا به آن دولت تهمت بزنند اما اگر دولت دوست شان بود نه تنها به آن تهمت نمی زنند بلکه حمایت می کنند.

این تحلیلگر مسائل سیاسی اظهار کرد: از اینکه دلواپسان توبه کردند و سرعقل آمدند قلبا خوشحال هستم، همین اندازه که این دوستان دیگر راه اشتباه نمی روند به فال نیک می گیرم.

وی درباره رویکرد مثبت کریمی قدوسی در قبال همکاری دولت رئیسی با آژانس بیان کرد: در مقایسه با بسیاری از این دلواپسانی که درون مجلس هستند، آقای کریمی قدوسی قریب یک سال است که متحول شده، در این مدت به جز یکی دو مورد، او یا سکوت مطلق بوده یا موضع معقول و منطقی گرفته است؛ یعنی این طور نیست که به دلیل انتخابات ریاست جمهوری و عوض شدن دولت تغییر رویکرد داده باشد.

این فعال رسانه ای درباره رویکرد دلواپسان در قبال احیای برجام گفت: این دوستان یک زمانی فکر می کردند که دیگران کارهای خارق العاده انجام می دهند وقتی الان خودشان پشت فرمان این ماشین نشسته اند، متوجه شدند کلاج ماشین مشکل دارد، دنده جا نمی رود، ترمزش نمی گیرد. در مجموع فهمیدند ماشین مشکل دارد و اشکال از دست فرمون راننده قبلی نبوده است پس باید ماشین را درست کنند.

مهاجری بیان کرد: دلواپسان امروز در پی آن هستند که اصلاح ساختارهایی را که فکر می کردند دولت قبلی دارد اشتباه انجام می دهد، همان ها را دوباره دارند مورد توجه قرار می دهند. حالا در موضوع برجام نیز این دوستان متوجه می شوند که این توافق چقدر خوب و شیرین است و چقدر کشور و جامعه با آن روی آرامش می بیند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک النا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر