محمودی: حضور آلکنو در ایران ۱۰ میلیارد آب خورد
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۵۵۴۱۹
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۵
۱۵۵۳
پیشکسوت والیبال اعلام کرد مدت‌هاست که می‌گوید باید به مربیان داخلی اعتماد کرد.

ایلنا: بهنام محمودی پیشکسوت والیبال ایران در خصوص قهرمانی تیم ملی والیبال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: ابتدا باید این قهرمانی را به همه مردم ایران و والیبال دوستان تبریک عرض کنم. پیش بینی می‌شد که ما در فینال حاضر باشیم و قهرمان شویم. با توجه به ناکامی های که در المپیک و لیگ ملت‌ها داشتیم و تغییرات ایجاد شده در تیم ملی و حضور بازیکنان جوان و تلاش آنها باید منتظر روزهای خوبی برای والیبال ایران در آینده باشیم و باید امیدوار باشیم تا در مسابقات جهانی که قرار است سال آینده برگزار شود منتظر درخشش این بازیکنان جوان و تیم ملی باشیم.

وی افزود: این را باید شفاف عرض کنم، سطح فنی مسابقات آسیایی با لیگ ملت‌ها و المپیک کاملا متفاوت است و نباید بگویم چون ما قهرمان آسیا شده‌ایم قهرمان جهان می‌شویم. سطح والیبال ایران یک سر و گردن بالاتر از آسیا است و این قهرمانی قابل پیش بینی بود.

بازیکن سابق تیم ملی در خصوص حضور کادرفنی ایران و تاثیر آن در موفقیت تیم ملی خاطرنشان کرد: باید یک تبریک ویژه به بهروز عطایی و مصطفی کارخانه گفت. من اعتقاد داشتم حضور کادر ایرانی باید زودتر اتفاق می‌افتاد اما به این موضوع هرگز اهمیت داده نشد اما بعد از المیپک این اتفاق رخ داد. همیشه منابع مالی ما به جای توسعه در اختیار مربیان خارجی بود است درحالی که ما در رده های پایه با مربیان داخلی موفق ظاهر می‌شویم. به عنوان مثلا حضور آلکنو در ایران برای ما ۱۰ میلیارد آب خورد که می‌شد با این پول زیر ساخته های والیبال را درست کرد تا بازدهی داشته باشد.

وی در مورد علت دو شکست ایران برابر ژاپن در المپیک و لیگ ملت‌ها بیان داشت : شرایط فنی و فیزیکی بازیکنان ما کاملا بالاتر از آسیاست و اگر در المپیک و لیگ ملت‌ها در برابر ژاپن شکست خوردیم به واسطه استرس و فشار روانی زیادی بود که روی بازیکنان بود. بازیکنان ما از هر نظر برتر هستند و تنها برتری ژاپنی ها در جنگدگی و دریافت است و در تمامی فاکتورها ما از این تیم بهتر هستیم.

وی در مورد نبود ستاره های همچون امیر غفور، سعید معروف و محمد موسوی و تاثیر آن در تیم ملی نیز عنوان داشت: در نسل ما نیز بازیکنان بزرگی همچون پیمان اکبری، محمد ترکاشوند و امیرحسین حضور داشتند اما بعد از ما با توجه به توجه ویژه رسانه به والیبال و حضور والیبال در لیگ ملت‌ها و مسابقات جهانی نگاه ها به سمت این ورزش تغییر کرد و مورد کانون توجه‌هات قرار گرفت و بازیکنانی همچون شهرام محمودی، سعید معروف، امیر غفور و محمد موسوی دیده و در نهایت تبدیل به یک چهره شدند و مسلما جوانی که اکنون در تیم ملی هستند ادامه دهنده راه آنها خواهند بود و این یک چرخه است و من واقعا خوشحال شدم که علی اصغر مجرد و میثم صالحی و جواد کریمی از الگوهای خود در تیم ملی رخصت گرفتند و لباس آنها را بر تن کردند و این نشان دهنده علاوه بر بحث فنی، فهم بازیکنان نیز بالا است. مسلما کار این عزیزان نیز تمام نشده و در ادامه در عرصه مربیگری و مدیریت باید از تجربه آنها برای والیبال ایران استفاده کرد.

محمودی در خصوص حضور و عملکرد بازیکنان جوان تیم ملی نیز گفت: میثم صالحی، علی اصغر مجرد و صابر کاظمی پتانسیل بالایی از خود دارند و در عین جوانی بسیار پخته عمل می‌کنند و من مطمین هستم این دو روزی تبدیل به بزرگ‌ترین بازیکنان والیبال جهان خواهند شد. حضرت‌پور پتانسیل خوبی در پست لیبرو نشان داد و با حضور وی قدرت ما در زمینه دریافت‌ها افزایش یافت. جواد کریمی نشان داد جانشین خوبی برای سعید معروف است و از فیزیک خوبی برخوردار است و به زودی تبدیل یکی از برترین پاسورهای جهان خواهد شد. من فقط نگران وضعیت زانو‌های صابر کاظمی هستم به هر حال او پشت خط زن است و این موضع برای آینده او بسیار حائز اهمیت است.

بازیکن سابق تیم ملی در مورد عملکرد میلاد عبادی پور به عنوان کاپیتان جدید تیم ملی اظهار داشت: من همیشه گفته ام میلاد عبادی جز برترین بلندزن‌های تاریخ والیبال است. با توجه به همین توانایی و توقع فشار روی او همیشه زیاد است. ما همیشه در دریافت ها ضعیف بوده‌ایم اما با حضور او این موضوع مرتفع شده و حضور او برای تیم ملی یه وزنه است.

محمودی در پایان در مورد در گذشت حسین کاظمی بیان کرد: حسین کاظمی در کنار بسیاری از مربیان داخلی برای والیبال ایران زحمت کشید و نقش پررنگی در موفقیت های والیبال ایران داشت. من چند باری با ایشان ملتفت داشتم و گفتگوی داشتیم اما متاسفانه ایشان را از دست دادیم که جا دارد به خانواده ایشان و جامعه والیبال تسلیت عرض کنم.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
پارسیان طب - فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
فنی آتل_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
اورانوس_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
روشا فارمسی_فوتر