نامه پرسپولیس به فیفا و AFC درباره کالدرون
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۵۵۰۲
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۷
۱۱۸۴
باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به فیفا و AFC چهار راه برای پرداخت مطالبات سرمربی آرژانتینی سابق خود ارائه کرده است.

ایسنا: باشگاه پرسپولیس که این روزها درگیر پرونده شکایت گابریل کالدرون است و به همین خاطر پنجره نقل‌وانتقالات باشگاه مسدود شده است، طی نامه‌ای به تاریخ ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۱ (۱۹ شهریور ۱۴۰۰) به گابریل کالدرون و فیفا، توضیحات و راهکارهایی برای پرداخت مطالبات سرمربی سابق آرژانتینی خود ارائه کرده است.

پرسپولیسی‌ها در این نامه که ایسنا به آن دست پیدا کرده، آورده‌اند:

"ما دریافت نامه‌ای در ۹ سپتامبر ۲۰۲۱ که بر اساس قوانین بین‌المللی تنظیم شده است را تایید می‌کنیم ، که در آن کمیته انضباطی فیفا اعمال ممنوعیت نقل‌وانتقالات به دلیل انجام نشدن تصمیمات FIFA و CAS علیه باشگاه پرسپولیس را اعلام کرده است. ما می‌پذیریم حق مربیان است که پول خود را طبق رای کمیته وضعیت بازیکنان فیفا در ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰ و همچنین تصمیم کمیته انضباطی فیفا در ۹ اوت ۲۰۲۱ دریافت کنند. همچنین می‌دانیم که مربیان ما با تمدید مهلت پرداخت بدهی‌های پرسپولیس موافقت نکرده‌اند. با این حال با احترامی که برای فیفا و AFC قائل هستیم (به عنوان متولی فوتبال در جهان و آسیا) ، انتظار رفتار متفاوتی از سوی AFC و FIFA را داشتیم. ما واقعاً انتظار درک و ملاحظه بهتر را داشتیم. ما از رئیس خانواده فوتبال (فیفا و AFC) انتظار داریم با کمک به اعضای خانواده (پرسپولیس) بدهی خود را پرداخت کنند. پرداخت بدهی از طریق پولی که در AFC وجود دارد اما در حال حاضر قابل دسترسی نیست. ما نامه های متعددی به AFC ارسال کردیم تا راهی برای انتقال پول‌های خود پیدا کنیم اما اکثر نامه‌های ما بی پاسخ ماند و اگر هم پاسخی دریافت کردیم، آنها به ما گفتند که به دلیل تحریم‌های بین المللی علیه ایران نمی‌توانند پول ما را بپردازند.

اجازه دهید به نامه خود در تاریخ ۲۳ ژوئن ۲۰۲۱ اشاره کنیم که در آن ما با احترام از AFC درخواست کردیم مبالغ تصمیمات فوق را به طلبکاران ، آقای کالدرون و آلبرتو خواکین پرداخت کند. با این حال AFC به سادگی درخواست ما را رد کرد و گفت که AFC به دلیل تحریم های بین‌المللی موجود نمی‌تواند هیچ گونه پرداختی را مستقیم یا غیرمستقیم به نفع فدراسیون فوتبال ایران انجام دهد. ما همچنین در نامه دیگر خود مورخ چهارشنبه ۲ ژوئن ۲۰۲۱ ، توضیح دادیم که به دلایل زیادی نمی‌توانیم بدهی خود را بپردازیم و سپس با احترام از AFC درخواست کردیم که مبلغ تصمیمات فوق (رای کمیته وضعیت فیفا) را از حساب باشگاه در AFC (پاداش نایب‌قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰). مستقیماً به حساب بانکی طلبکاران واریز کند که این نامه نیز مانند بسیاری از نامه‌های دیگر پرسپولیس رد شد.

با توجه به موارد فوق، ما با احترام درخواست خود را تکرار می‌کنیم و از شما دعوت می‌کنیم تا یکی از پیشنهادات زیر را بپذیرید:

۱- AFC مطالبات پرسپولیس را پرداخت کند تا پرسپولیس نیز بدهی‌های خود را پرداخت بپردازد.

۲- AFC بدهی را به نمایندگی از پرسپولیس پرداخت کند و همان مبلغ را از پول باشگاه نزد خود کسر کند.

۳- AFC مبالغی را از حساب پرسپولیس به فیفا انتقال دهد تا فیفا بدهی را به نمایندگی از پرسپولیس پرداخت کند.

در صورتی که AFC سه پیشنهاد فوق را نپذیرد ، پرسپولیس حقوق خود را برای پیگیری پرونده حفظ می‌کند و راه چهارم را ارائه می‌دهد.

۴- فیفا در آخرین فرصت زمان دو ماهه‌ای به پرسپولیس بدهد تا بتوانیم مبالغ را آماده و بدهی را به طلبکاران پرداخت کنیم. لطفاً توجه داشته باشید که به دلیل تحریم‌های بین‌المللی‌، انتقال پول از ایران به حساب‌های بانکی سایر کشورها واقعاً زمان بر است."

بررسی نامه باشگاه پریسپولیس به فیفا نشان می‌دهد این باشگاه در ماه‌های اخیر تلاش زیادی انجام داده تا بتواند بدهی خود به مربیان سابقش را از طریق مطالباتش در AFC مربوط به پاداش‌های آسیایی بپردازد اما تحریم‌های ظالمانه آمریکا، تا به حال اجازه نداده پرسپولیس به پاداش‌های خود نزد کنفدراسیون فوتبال آسیا دسترسی داشته باشد. نکته عجیب ماجرا هم اینجاست که AFC حتی حاضر نیست، بخشی از پاداش پرسپولیس را به شخص ثالث (کالدرون) بپردازد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو