سنت‌شکنی عجیب شورای شهر کرمانشاه
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
استخدام_1
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
استخدام_4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۵۶۱۵
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۲
۲۰۷۷
جلسه روز سه شنبه شورای شهر در محل استانداری کرمانشاه برگزار شد و اعضای این شورا در سنت شکنی بی سابقه بدون تشکیل هیات رییسه، سرپرست شهرداری را انتخاب کردند!

ایسنا: جلسه روز سه شنبه شورای شهر در محل استانداری کرمانشاه برگزار شد و اعضای این شورا در سنت شکنی بی سابقه بدون تشکیل هیات رییسه، سرپرست شهرداری را انتخاب کردند!

عصر روز 30 شهریور به دعوت فرماندار کرمانشاه و با حضور استاندار، دادستان و معاون عمرانی استانداری کرمانشاه، جلسه ای با حضور 9 عضو شورای شهر، برای تعیین تکلیف وضعیت این شورا و تعیین سرپرست شهرداری کرمانشاه برگزار شد.

این جلسه پشت درهای بسته و بدون حضور خبرنگاران برگزار شد و پس از چندی هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه با خروج از جلسه، نتیجه این جلسه را "هیچ" اعلام کرد.

سنت‌شکنی عجیب شورای شهر کرمانشاه

بازوند در حالی که به سرعت محل جلسه را ترک می کرد در پاسخ به خبرنگاران در خصوص نتیجه این جلسه و اتفاقات آن گفت: متاسفانه اعضای شورای شهر به رای مردم بی حرمتی می کنند.

وی افزود: بعد از این همه مدت جلسه و بحث و گفت و گو به هیچ نتیجه ای نرسیدیم و اعضای شورا به رای مردم خیانت می کنند.

بعد از خروج استاندار کرمانشاه دو نفر از اعضای شورای شهر( سید احسان احسانی و هاشم درویشی) هم قصد خروج از جلسه را داشتند که با درخواست عضو دیگر شورا که خواستار تعیین تکلیف سرپرستی شهرداری کرمانشاه شد، دوباره به جلسه برگشتند.

در نهایت با حضور 9 عضو شورا و فرماندار کرمانشاه در رویه‌ای عجیب، بدون تعیین تکلیف هیات رییسه شورا، انتخابات برای تعیین سرپرست شهرداری کرمانشاه برگزار شد و رسول آزادی که با عصبانیت از جلسه خارج شد اعلام کرد که با رای هر 9 عضو شورا در نهایت " امیر رحیمی" به عنوان سرپرست شهرداری کرمانشاه انتخاب شد.

آزادی در ادامه با انتقاد از وضعیت فعلی شورای شهر و جلسه برگزار شده گفت: الان بیش از یک ماه است که شهر بلاتکلیف مانده و نیاز است که ابتدا هیات رییسه تشکیل و بعد سرپرست انتخاب شود.

وی افزود: بروید از مسئولین مربوطه بپرسید که آیا این رویه قانونی است یا خیر که بدون تشکیل هیات رییسه، سرپرست شهرداری تعیین شود.

آزادی گفت: ما به خاطر مردم و برای اینکه شهر از این بلاتکلیفی دربیاید موافقیت کردیم که بدون هیات رییسه، سرپرست شهرداری تعیین شود.

این عضو شورای شهر هم پس از این صحبت ها با عصبانیت جلسه را ترک کرد و در نهایت این فضل الله رنجبر فرماندار کرمانشاه بود که از جلسه بیرون آمد و در جمع خبرنگاران به تشریح جلسه پرتنش شورای شهر پرداخت.

رنجبر گفت: جلسه امروز به دعوت بنده و با حضور استاندار، دادستان کرمانشاه و معاون عمرانی استانداری کرمانشاه برگزار شد. البته قرار بود رییس کل دادگستری استان هم حضور داشته باشد که ماموریتی برایشان پیش آمد.

فرماندار کرمانشاه افزود: در این جلسه 9 نفر از اعضای شورای ششم هم دعوت شدند و پیشنهادات مختلفی در خصوص هیات رییسه مطرح شد، اما متاسفانه توافقی حاصل نشد.

رنجبر گفت: در نهایت در این جلسه توانستیم سرپرست شهرداری را تعیین کنیم و به زودی با تعیین تکلیف وضعیت دو عضو دیگر شورا توسط ستاد انتخابات کشور، هیات رییسه شورا تشکیل و انتخاب شهردار هم انجام می گیرد.

فرماندار کرمانشاه درخصوص قانونی بودن انتخاب سرپرست شهرداری کرمانشاه بدون تشکیل هیات رییسه، گفت: همه اعضا امضا کردند و مصوبات شورا در هیات تطبیق می‌آید و هیات تطبیق نظر می‌دهد.

وی افزود: چون اختلاف نظر اعضا پابرجا بود، برای رفع مشکلات شهر در نهایت تصمیم همه اعضای بر این بود که اول انتخاب سرپرست شهرداری صورت گیرد.

رنجبر در خصوص نامه بازرسی وزارت کشور در خصوص حضور دو عضو علی البدل در جلسه شورا هم گفت: فعلا این نامه به ما ابلاغ نشده و اگر ابلاغ شود بدون لحظه ای درنگ دو نفر اعضای علی البدل به جلسه دعوت می شوند.

وی افزود: در حال حاضر معاون پارلمانی وزارت کشور با دبیر ستاد انتخابات کشور درجلسه ای که داشتند نهایتا دو ماه را برای تعیین تکلیف وضعیت دو عضو دیگر شورا تعیین کرده اند.

رنجبر گفت: این زمان از مراسم تحلیف شورا که 24 مرداد ماه بود شروع شده و 24 مهرماه به پایان می رسد، اما در نظر داریم زودتر از این موعد وضعیت شورا تعیین تکلیف شود.

فرماندار کرمانشاه در خصوص تعلیق عضویت دو عضو دیگر شورا هم گفت: تا زمانی که این مصوبه به تصویب هیات مرکزی نظارت برسد، این دو عضو می توانند در جلسات شورا حضور داشته باشند.

... جلسه پرتنش شورا پایان گرفت و از عصبانیت اعضا و گفته های استاندار و فرماندار کرمانشاه می شد فهمید اختلافات عمیق تر از آن است که نشان می‌دهد.

در حالی شورای ششم رسالت سنگینی برعهده دارد و باید تصمیم های کلانی برای کلانشهر کرمانشاه بگیرد که هنوز در تعیین تکلیف وضعیت خود مانده و نتوانسته برای ساده ترین موضوع در میان خود به نتیجه برسد.

اما آنچه این میان اهمیت دارد عملکرد دستگاه های مربوطه نسبت به این وضعیت است، زیرا در حالی که شورای صدها شهر در سراسر کشور مشغول به کار شده اند، هنوز شورای شهر کرمانشاه اندر خم یک کوچه و در انتخاب هیات رییسه سال اول خود مانده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آف دکور _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر